Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy prowadziłeś skuter idąc po prawej stronie


jot23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Właśnie tego doświadczyłem kilka dni temu jak prowadziłem skuter na lawetę , i wtedy chciałem sprawdzić - z której strony lepiej pchać skuter ? z mojej prawej ? czy z mojej lewej ? .Okazało się że lepiej i wygodniej prowadzi mi się z mojej lewej strony . Z prawej spróbowałem i o mały włos położył bym go na glebie .

Odnośnik do komentarza

Próbowałem (a raczej musiałem) ze 2 razy tak pchać skuter po garażu (a raczej wymusiła to jego pozycja względem ściany). Również o mało co go nie położyłem, pchanie będąc po jego prawej wydaje mi się strasznie nienaturalne...

Odnośnik do komentarza

Czy osoby leworęczne mogły by się wypowiedzieć?Może to kwestia tradycji i usytuowania wąsa podstawki dla prawej nogi,ale gdyby wąs był po prawej stronie to prowadziłbym idąc po lewej.Zazwyczaj staram się jechać ale czasem po zatankowaniu podprowadzam na bok spod dystrybutora i dopiero idę do kasy-zauważyłem ,że jest to dobrze odbierane przez samochodziarzy.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak u Was, ale u mnie z prawej strony jest wydech, który w czasie pracy się trochę nagrzewa.

Niby jest tam jakaś osłona, ale chyba lepiej być z drugiej strony.

Z PRAWEJ - NIGDY !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...