Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nasze plany zakupowe maxi na sezon 2015 - sonda


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Jakie zmiany w garażu planujesz na sezon 2015?  

178 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jesień to czas podsumowań, przemyśleń ale i snucia planów na przyszły rok... zarówno tych turystycznych jak i zakupowych...

W związku ze spadającą temperaturą coś na rozgrzanie, czyli kolejna sonda ;).

Tym razem anonimowa... ale szczere "kliknięcia" mile widziane breakfast.gif

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piootr

    5

  • dr.big

    4

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    3

  • robson

    3

  • Sympatycy

Szykuję zmianę, zaraz po uzyskaniu uprawnień A. Trzy typy, póki co:

1. Forza 300

2. X-max 400

3. Zacna 600

Na tym etapie jeszcze trudno sprecyzować dokładne potrzeby, stąd ta rozbieżność modelowa.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zawsze jak kupię nowy skuter, to już mówię, że nie zmieniam. To co mam w pełni spełnia moje wymagania.

A na jak długo? To zależy od moich serdecznych kolegów kiedy będą zmieniać.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie zmieniam gdyż w tym roku już to poczyniłem . Na razie cieszę się z dwóch sprzętów tej samej marki i ten sam typ . Może za jakiś czas ? np. za 2 lata ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bez zmian.

Ani się nie nudzi ani nie psuje.

A przy każdym wyjeździe banan na pysku. :Jumpy:

To czego chcieć więcej ?

Artur, nic dodać, nic ująć. Mój zeszłoroczny zakup to przysłowiowy strzał w 10 ! Nie zmieniam. Właściwie dla mnie w tej sytuacji nie ma już na co.

Odnośnik do komentarza

Ja swój limit na 4 lata wyczerpałem . Po zakupie xmax 400 w marcu (sprzedaży we wrześniu ) i zakupie Integry w październiku . Nie planuje zmian w najbliższych latach :-) Mam to co spełnia moje oczekiwania , nawet na wyrost :-)))

Odnośnik do komentarza

Kupiłem wiosną 125-piątkę. By było poręcznie i niedrogo oraz by sprawdzić czy się wkręcę.

Takie moje zwyczajowe kunktatorstwo...

Okazało się że, po pierwsze się wkręciłem, a po drugie w Olsztynie gdzie jeżdżę, to już samochodem jeździć nie sposób.

(jednoczesna budowa kilku linii tramwajowych)

Więc na wiosnę... zaznaczyłem używany do 10 tyś., najpewniej jakieś Kymco od 300 pojemności w górę.

Odnośnik do komentarza

Nie ma opcji sprzedam i nic nie kupię? Chyba że trafi się jakaś sw-t, najlepiej 600 to taka będzie zamiana.

Choć najpierw muszę się przymierzyć do sw-t zanim zdecyduję się na poszukiwania.

Bo w Satelisie coś mi nie leży jak robię dłuższą trasę.

Albo jestem za duży albo coś innego.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jest duże prawdopodobieństwo że z przyczyn po części finansowych będę musiał zmienić sprzęt na coś mniejszego lub przynajmniej tańszego :ninja:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam w świecie sqterów jak padnie moja kochana ćwiarteczka to Honda SW-T 600 lub GP 800 jako zamiennik "litra" w "moto"......jak nie padnie (oby tak było) to będę kombinować zmianę Aprili Caponord na Buell-a Ulyssesa.... dwa niszowe(bardzo) moto ale cóż począć takie lubię

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...