Skocz do zawartości
Forum Burgmania

PAŹDZIERNIK w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby nie patrzył na kalendarz, kolejny miesiąc tego roku przeszedł do historii ... :)

Przed nami październik ...

Aura za oknami jest co raz mniej sprzyjająca wypadom na skuterach ... dni są co raz krótsze i chłodniejsze a słońca jak na lekarstwo ...

Część z nas powoli kończy sezon i niebawem odstawi swoje 2oo na zasłużony sen zimowy do ciepłego garażu ... druga część, "twarzdiele w motokocach", będą śmigać na skuterach cały sezon ... :):horse:

Mam w tym momencie propozycję dla wszystkich ... propozycję dotyczącą wspólnego zakończenia sezonu 2014 ...

Zróbmy pospolite ruszenie i zbierzmy się do "kupy" by wspólnnie zorganizować jesienną polatankę ...

Na pewno będą jeszcze ciepłe i suche dni by zorganizować wspólny wypad ... niekoniecznie daleko, byle gdzieś za miasto, bliżej natury i przyrody ...

To tyle na teraz ... jeśli ktokolwiek ma jakiekolwiek propozycje będą mile widziane ...

Wszystkim zaś życzę słonecznych i ciepłych dni na jesienne wypady na skuterach, pogody ducha i dużo pozytywnego myślenia ... :):cool2: ... pozytywne myślenie zaś proponuję czasmi zamienić na działanie ... :)

Szerokości ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    39

  • ArtCho

    35

  • Elvis

    27

  • grota10

    25

Top użytkownicy w tym temacie

ognisko ognisko i pieczenie kiełbas ognisko na głębokim albo Miedwiem ognisko ja chcę ognisko chcę chcę

Podoba mi się Twoje podejście do tematu ... prawdę mówiąc o czymś takim myślałem ...

A jeśli idzie o mój pobyt w grodzie Kraka to ...

... trafiłem na koncert odbywający się w ramach 9 Krakowskiej Jesieni Jazzowej ...

... nic w tym nie było by dziwnego, ale kapela grała na scenie, która była umiejscowiona na dachu znanego chyba wszystkim okrąglaka na Kazimierzu ...

... poniżej sprzedawały się słynne zapiekanki ... szły jak woda ... :)

krak1.jpg

... w nocnych czeluściach Kazimierza spotkałem .... Burgmana ... a dnia następnego Yamahę X-max ...

... więcej maxi nie widziałem ... było za to dużo pięćdziesiątek ...

krak2.jpg

... jako że pogoda dopisała odwiedziłem również krakowski rynek ...

... Sukiennice ...

krak3.jpg

... kościół Mariacki ...

krak4.jpg

... i wszędobylskie dorożki ...

krak5.jpg

Zapomniałbym ...

... wczoraj, wracając do domu zatrzymałem się we Wrocku by coś przekąsić ... dokładniej to zatrzymałem się w CH przy A4 ...

... i tam, w czeluściach parkingu pod jednym ze sklepów spotkałem ... Burgmana 650 ...

krak6.jpg

Kończąc dodam, że żaden ze spotkanych maxi skuterów nie miał naklejki burgmanii ani nie nie nosił żadnych śladów świadczących o przynależności do tej społeczności ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drogie Koleżanki, Szanowni Koledzy,

Jutro czwartek, czyli aby tradycji stało sie zadość, spotkanie o godz. 18.00 pod Pleciuga. Każdy kto chętny i kto moze - znaczy sie ma czas, niech przybędzie na swym "2oo rumaku" na cotygodniowe spotkanie miłośników maxi skuterów Grupy Zachodniopomorskiej.

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Jak ognisko, to tylko do Burgifana :D

To u Ciebie Kolego było jednym z najfajniejszych ognisk w całym moim życiu. Jakaś taka chwila była, nastrój (mój znaczy się), było mi miło, spokojnie, przyjemnie jakoś- taki moment. Myślę, że to miejsce, ludzie mnie otaczający, całość ostro się do tego też dołożyły

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i po spotkaniu. Zidentyfikowalem co to za dźwięk tarcia - to łańcuch i zębatki, czyli napęd. Napięcie łańcucha spowodowało, że nie spadał, ale zużyty napęd powodował tarcie.

Minimi, nie chcę robić kryptoreklamy, ale bieliznę termoaktywną, którą używam kupiłem w Brubeck http://www.sklep.brubeck.pl/, Norcamp http://www.nordcamp.pl/pl/ i w Lidlu. Mam rożne rzeczy na różne okazje. I moja żona też. Np zimą na kijki. Są to koszulki, gacie (kalesony) i krótkie gatki, ocieplające zimą pośladki i trochę nerki. Poczytaj sobie więcej, bo są różne: grzejące, chłodzące i po prostu oddychające (lepsze pod kurtkę niż T-shirt lub koszula flanelowa - nie pocisz się tak pod skrzydłami, a jak pocisz, to nie jedzie spod pach ?).

Odnośnik do komentarza

Było naprawdę świetnie, frekwencja dopisała, w sumie było kilkanaście maszyn. Cieszę się, że poznałem dziś kolejnych fajnych ludzi z naszego forum. Do zobaczenia jutro nocą!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Również bardzo dziękuję wszystkim za dzisiejsze czwartkowe spotkanie.

Pomimo nieobecności Prezesa i jeszcze kilku osób, które pakują się i przygotowują do jutrzejszego wyjazdu na Mierzeję Wiślaną, frekwencja faktycznie dopisała - na spot przyjechało 13 skuterów. Oczywiście całe spotkanie, począwszy od Pleciugi, przez dłuższą przejażdżkę ulicami Szczecina, poprzez posilanie się w KFC i kończąc testami midi i maxi skuterów na parkingu cmentarnym ;-) było naprawdę SUPER !!!

Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich dzisiejszych uczestników, nawet Tych, którzy z nieznanych przyczyn odłączyli się od Grupy i rozmawiali na zewnątrz lokalu... ;-) Widocznie mieli do omówienia jakieś indywidualne sprawy... ;-)

Do następnego razu.

Odnośnik do komentarza

Szkoda że w robocie ten tydzień tyram do 22,30, ale jutro to nadrobię ;)

Jeśli chodzi o ognisko u mnie, to spoko, nie ma problemu, następny tydzień pracuję na rano, więc popołudnie mam wolne. Jak coś to pisać :)

Odnośnik do komentarza

No i po spotkaniu. Zidentyfikowalem co to za dźwięk tarcia - to łańcuch i zębatki, czyli napęd. Napięcie łańcucha spowodowało, że nie spadał, ale zużyty napęd powodował tarcie.

Minimi, nie chcę robić kryptoreklamy, ale bieliznę termoaktywną, którą używam kupiłem w Brubeck http://www.sklep.brubeck.pl/, Norcamp http://www.nordcamp.pl/pl/ i w Lidlu. Mam rożne rzeczy na różne okazje. I moja żona też. Np zimą na kijki. Są to koszulki, gacie (kalesony) i krótkie gatki, ocieplające zimą pośladki i trochę nerki. Poczytaj sobie więcej, bo są różne: grzejące, chłodzące i po prostu oddychające (lepsze pod kurtkę niż T-shirt lub koszula flanelowa - nie pocisz się tak pod skrzydłami, a jak pocisz, to nie jedzie spod pach ?).

obejrzę w znanym sklepie przy Auchan jak to wygląda. dzięki Artur- zimą zamierzam też popylać z kijkami

Odnośnik do komentarza

Ognisko u Burgifana - świetny pomysł !!! - może w przyszły czwartek, jako drugą część spotu...?!? Czy może są jakieś inne propozycje...?!?

Drogi Wojtku ... chciałbym sezon motocyklowy zakończyć w gronie naszej grupy ... choćby pobytem na ognisku albo jakąś wspólną polatanką ...

Może dogadajmy się na jakiś inny termin? ... coś w weekend? ...

Ale ... ja jestem sam a Was jest kupa ... więc wychodzi z tego d**a ...

Po raz kolejny żałuję czwartkowego spotu ... niestety ...

Ale żeby to nadrobić zrobiłem sobie wczoraj kulanie skuta wokół komina ... a pogoda sprzyjała ...

Jezioro Miedwie było spokojne ... niemalże równa jak stół tafla wody ... a na niej kaczki ...

kulanko%2B1.jpg

Na bocznych drogach pusto ...

kulanko%2B2.jpg

Widok na wlot do miasta od strony Chociwla ... już było dobrze ciemno ... czyli takie małe RSBN ... :)

kulanko%2B3.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja proponuję, abyśmy poczekali na Prezesa - jak wróci z Mierzei, wtedy spróbujmy ustalić termin i miejsce. Nie będę ukrywał - u Macka byłoby najfajniej, ale nie śmiem narzucać. Można jeszcze zrobić u Arka Rybaka - ale też nie śmiem proponować ? Fajnie byłoby, żeby pasowało wielu z nas, żeby mogli dojechać np. Świnoujściacy i Elvis, a może i Bob?

Odnośnik do komentarza

Jakieś pomysły na jutro?

No właśnie ... są jakieś pomysły na jutrzejszy dzionek? ... a może na niedzielę?

A w dzisiejsze jesienne ale jakże ciepłe popołudnie postanowiłem polatać skutem ...

01.jpg

W sumie to nie wiedziałem gdzie jechać więc ... odwiedziłem Ińsko ...

02.jpg

03.jpg

Z każdym dniem zauważam że co raz szybciej robi się ciemno ... do domu wracałem więc po ciemaku ... :photo:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...