Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2014.


LWfilip

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie w nowym choć raczej nieutęsknionym miesiącu.Za oknem, pogoda nieciekawa, ale zapowiadają, że jeszcze będzie przepięknie. I dlatego trzeba wierzyć, że sezon się jeszcze nie kończy. Dopóki nie ma śniegu i lodu na jezdni można i trzeba śmigać. Czego sobie i Państwu życzę. Pozdrawiam :partytime:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bobas

    15

  • LWfilip

    11

  • szamot

    9

  • michu

    8

Top użytkownicy w tym temacie

A faktycznie się walnąłem :) O czym ja tak wcześnie rano myślałem??? Ciekawe. Następnym razem się wstrzymam z zakładaniem nowego tematu, śpiochy będą się mogły wykazać :partytime:

Można to jakoś zmienić???

Odnośnik do komentarza

Nie żebym się podlizywał :clapping: no może lekko ale za to lubię Administrację (jako cało kształt ). Bo by mi Koledzy do końca świata wytykali tego babola. Dzięki i pozdrawiam. :partytime:

Odnośnik do komentarza

Już myślałem, że się zajeździliście na śmierć i , że nikt z tej mierzei nie wrócił ;) A jednak się myliłem. Strach pomyśleć, co będzie w listopadzie lub grudniu?? No ja jeszcze śmigam i mam skromną nadzieję, że Wy też. Pozdrawiam :partytime:

Odnośnik do komentarza

Chwilowo praca mnie mocno absorbuje i dlatego wypad na Hel nie doszedł do skutku, ale mam nadzieję, że listopad pozwoli na taki wypad. Zrobiła się już z takich wycieczek "świecka tradycja" i chciał bym w tym roku też zaliczyć ten wyskok. Jeśli się uda w listopadzie tym lepiej. Nie dajcie się zimie. :partytime:

Odnośnik do komentarza

Ładna pogoda ,można sobie śmiga i ja wczoraj po 19 godzinie zrobiłem 50 km okolicami Inowrocławia . Na zimę planuję rozebrać plastiki , odświeżyć lakier i nakleić naklejkę burgmani.net -dzięki Bobas . Też profilaktycznie wymienię pas napędowy z rolkami , mam 30 tys.km i jest jeszcze fabryczny .Jeżdzi dobrze, ale jest już trochę wyciągnięty i skruszały . Sprawdzę też ustawienie zaworów i na wiosnę będzie igiełka .

Odnośnik do komentarza

Bobasku już się nie mogę doczekać wspólnego kulania :clapping: . Skuta odświeżę dla siebie i będzie wzorowy tak jak twoja koza , mam sentyment do Kymco . Dzisiaj nawinąłem 70 km , pogoda w pazdzierniku nas rozpieszcza .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...