Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szczecin-Warszawa-Szczecin


qubel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W zwiazku z tym iz wkrotce nabede moj pierwszy maxi skuter musze wybrac sie po niego ze Szczecina do Warszawy. Planuje pojechac w piatek 19/09 pociagiem (wyjazd ze Sz-na godz. 5:17, przyjazd do Wa-wy godz.10:12) i wrocic na kolach do Szczecina. Moze ktos jest chetny mi w tej podrózy towarzyszyc, badz bedzie lecial z tamtego kierunku. Jako, ze bedzie to moja pierwsza trasa nowym sprzetem i z kierunku mi kompletnie obcego bedzie mi razniej w towarzystwie, Jesli ktos jest chetny to zapraszam.

pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Burgman 400

Już wiem do kogo jedziesz :clapping: . Warto, warto jechać. Niedawno w przeciwnym kierunku kolega zrobił Szczecin - Warszawa w niecałe 5 godzin. Burkiem autostradką A2 i potem S3 jedzie się pięknie. Dasz radę.

Odnośnik do komentarza

Już wiem do kogo jedziesz :clapping: . Warto, warto jechać. Niedawno w przeciwnym kierunku kolega zrobił Szczecin - Warszawa w niecałe 5 godzin. Burkiem autostradką A2 i potem S3 jedzie się pięknie. Dasz radę.

a ja wiem do kogo poprzednio należał :detective: i wiem, że warto :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

a ja wiem do kogo poprzednio należał :detective: i wiem, że warto :)

Czyli dobrej drogi życzę i udanej transakcji. Jak sfinalizujesz to chwal się w odpowiednim dziale. Z drugiej strony szkoda, że jedzie tak daleko...

Odnośnik do komentarza

Czyli dobrej drogi życzę i udanej transakcji. Jak sfinalizujesz to chwal się w odpowiednim dziale. Z drugiej strony szkoda, że jedzie tak daleko...

Dzięki. Jak tylko stanie u mnie w garażu, pochwalę się napewno. Na pocieszenie pamiętaj, że jedzie w zaprzyjaźnione strony no i wierz mi, że trafi w dobre ręce :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zapewniam, ze wszyscy bedą zadowoleni...

Mariusz, a Ty przy okazji tej świetnej transakcji, przeżyjesz niesamowita przygodę, a zarazem odbedziesz pierwsza randkę ze swoją nowa kochanka o imieniu Suzi... ;-) kilka godzin sam na sam, we wspólnych objęciach - bezcenne.

A pózniej przyjdzie czas na pieszczoty w nowej dla niej sypialni...

Piotr i Irek, zapewniam, ze w naszych stronach i i nowego właściciela, napewno Burgman gorzej mieć nie będzie...

Irku, a Tobie zycze równie szybkiej i udanej kolejnej transakcji.

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie i do napisania, usłyszenia lub zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na pocieszenie pamiętaj, że jedzie w zaprzyjaźnione strony no i wierz mi, że trafi w dobre ręce :)

Wiem, wiem w najbardziej zaprzyjaźniony Region w Polsce. Dbaj o niego - warto. zawsze możesz zadzwonić. Mój tel ma Wojtek.

Odnośnik do komentarza

No, no, niezły przebieg. Pogody i szczęśliwego powrotu do domciu.

Ja soją maszynę prowadziłem do domciu 11 stycznia przez 360 km.

Cudowne uczucie..... sam na sam.... i pudełko nicości....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mariusz, zostały juz tylko niecałe 33 godziny...

Jak tętno i ciśnienie - podwyższone czy jeszcze w normie... ?!?

Sypiasz czy juz spędzisz bezsenne noce w internecie, wyszukując wszelkich informacji na temat Burgmana... ?! ;-)

Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za jak najprzyjemniejsza wyprawę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wojtku, znając Twoje zdolności organizacyjne :clapping:, to pewnie szykujesz już jakieś przywitanie na przedmieściach Szczecina dla Mariusza. :band:

Odnośnik do komentarza

Mariusz, zostały juz tylko niecałe 33 godziny...

Jak tętno i ciśnienie - podwyższone czy jeszcze w normie... ?!?

Sypiasz czy juz spędzisz bezsenne noce w internecie, wyszukując wszelkich informacji na temat Burgmana... ?! ;-)

Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za jak najprzyjemniejsza wyprawę.

Czy ty masz kamerę w moim mieszkaniu??? ;) Od kilku dni wieczorami nie robię nic innego jak tylko przeszukuję internet w poszukiwaniu wszelkich danych technicznych i opinii na temat Suzi :) Jestem mega podekscytowany i juz odliczam godziny do wyjazdu. W 100% celna diagnoza Wojtku :)

Wojtku, znając Twoje zdolności organizacyjne :clapping:, to pewnie szykujesz już jakieś przywitanie na przedmieściach Szczecina dla Mariusza. :band:

Jeśli to miała być niespodzianka to spoko będę udawał zaskoczonego :surprise:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mariusz, życzę Tobie miłej i szybkiej podróży pociągiem do Warszawy... oby czas upłynął Ci błyskawicznie...

A potem,w drodze powrotnej, to wręcz przeciwnie, niech czas płynie bardzo powoli a Ty delektuj się wygodną jazdą, z uśmiechem na twarzy i radością z posiadania pierwszego maxi skutera... ;-)

Powodzenia i do zobaczenia.

P.S. Będziemy w kontakcie...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No ja też Buraskowi wirtualnie macham. Woził mnie bezpiecznie 3 lata. Niech służy dalej, ku chwale nowego właściciela. Dbaj o niego.

P. S. Na przedniej szybce jeszcze widnieje naklejka Grupy Mazowsze

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ale fajne fotki :D. Brawo, gratulujemy zakupu i przede wszystkim wspaniałej podróży, bo nowym nabytkiem i przy tak zacnej pogodzie - marzenie :)

Odnośnik do komentarza

Melduję się cały i zadowolony :) Trasa pokonana w 5,5h lacznie z tankowaniami i przelotnym deszczem. Burek spisał sie na medal. Dziekuje Irkowi za gościne i eskorte na autostrade no i za pyszną kawę :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...