Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakończenie s2014


janus60

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie, jak pewnie pamiętacie w kwietniu tego roku rozpoczynaliśmy sezon w dość licznym gronie,później całkiem licznie reprezentowaliśmy WLKP w akcji

@ Antona i cusia.

Potem było już różnie ,jedni jeżdzili więcej, inni mniej.Jedni samotnie, inni w grupach.

Pytanie brzmi ,co powiecie na godne zakończenie sezonu, czyli spotkanie na BP Rondo Obornickie i parę kilometrów nawiniętych wspólnie.

Termi_N:) i godzina spotkania zostaje otwarta ,czekam na odzew -janus60

Odnośnik do komentarza

Myślę że trzeba a nie tylko można (jeśli ktoś nie kończy sezonu to niech się tym faktem nie przejmuje -:)).

Czy mówimy o dacie zakończenia sezonu w Poznaniu tj. 27.09 czy o innej dacie?

Odnośnik do komentarza

A może do Łodzi na moto-bazar 13-14 09

Jak ktoś ma potrzebę bazarkową to tak. Myślałem o czymś bardziej ciekawym typu wypad np. do Kłodawy by zwiedzić podziemia kopalni soli - otwarli nową trasę.

Jednak Panowie w soboty, niedziele i święta się okazuje nie pracują więc ze zwiedzania kopalni nici -:(.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Jestem zainteresowany znajomością z uzytkownikami maxi. Chetnie bym się przykleił do jakiś wyjazdów właśnie zmieniam burgmana rocznik 2005 na 2014 i potestowałbym go na trasie wspólnie z nowymi znajomymi. Goraco Pozdrawiam i jesli ktoś ma ochote na jakaś rajke to zapraszam

Odnośnik do komentarza

Moja opinia? Może lepiej nie......;) .

Co do spotkania .Proponuję krótko i zwięźle bo inaczej to kolejny tydzień minie. W czwartek 18.09 o 18.00-18.15 na BP tym co zawsze, polecimy kawałek ,coś wypijemy zjemy itp., i ustalimy plan na sobotę 27 , na zakończenie sezonu. Mam dwie propozycje do przedyskutowania , każda Wasza nowa mile widziana i na wagę złota ;) Do zobaczenia! LWG!

Odnośnik do komentarza

witam i mam pytanko czy ja jako nowy nabytek moge tez przyjechac sie z wami zapoznac w ten czwartek? Jesli tak to poprosze o szczegoly gdzie jest to bp. pozdrowionka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza

Mnie fizycznie nie będzie na spotkaniu w czwartek. Paweł to nie jest zamknięty klan i wszystko możesz. Przyjedź jak chcesz na parking stacji BP - to parking przy McD i stacji BP przy Rondzie Obornickim oczywiście w Poznaniu.

Arek zaś zadzwonię do Ciebie by pogadać co ustaliliście.

Odnośnik do komentarza

No to obstawę policyjną już mamy i nikt nas nie ruszy! :boxing:Zapraszamy wszystkich którzy potrafią zapie....lać , bo jak wiadomo , Leo wolno nie jeździ ;) Mam nadzieję iż pojawi się , i to przede wszystkim, inicjator tego tematu. Może objawi się Mefisto (!?) z naszymi koszulkami z maja....zobaczymy w czwartek. pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Arek,oczywiście melduję się 18.00 pkt . na BP/McD.

P.s@.Mefisto ,rusz d.....ę--- hmm, 2oo i przyjedź na spot:)

@MRObs kymkacz już na chodzie?Będziesz?

Odnośnik do komentarza

Niestety cały czas jestem bez sprzętu :( więc nie ma szans bym dotarł.

Zawsze możesz dotrzeć z buta - :) (taki żarcik oczywiście - obecność sprzętu nie jest wymagana).

Odnośnik do komentarza

Z tego co wyczytałem w Środzie zakończenie 20.09.2014,natomiast Stęszew 27.09 ale to zlot głównie 50 ccm.

Ja nie mam nic przeciwko możemy lecieć.

Odnośnik do komentarza

Z tego co wyczytałem w Środzie zakończenie 20.09.2014,natomiast Stęszew 27.09 ale to zlot głównie 50 ccm.

Ja nie mam nic przeciwko możemy lecieć.

W końcu mamy te minimalne 50 cm -:) więc nie powinni się obrazić gdy podjedzie kilka sprzętów z przyzwoitą pojemnością. Jeśli tego 27.09 nie ma innej alternatywy to możemy się pojawić.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, ponieważ są różne preferencje co do zakończenia sezonu 2014 proponuję pogodzić temat w dwóch opcjach do wyboru:

WERSJA 1: spotykamy się o 10.30 na stacji paliw przy Rondzie Śródka i powoli wbijamy się w formowaną paradę która powinna ruszyć około 11.00, Po zakończeniu przejazdu jedziemy na BP przy wiadukcie górczyńskim skąd o 12.30 polecimy do Stęszewa. Organizatorzy wspominają o ognisku więc może warto zabrać coś do po obracania na kiju co by tak na sępa nie jechać .

WERSJA 2: ci co nie mają ochoty na poznańskie zakończenie podbijają na 12.30 na BP i stamtąd lecimy na Stęszew. Co później to zadecydujemy na miejscu w zależności od pogody i Waszych pomysłów .

Proszę wpisujcie kto się pojawi i w której wersji, pozdro!

Jest jeszcze WERSJA 3, na niedzielę 28.09 Środa Wlkp rozpoczęcie o 15.00 , wpisujcie kto co i kiedy wybiera ,

www.etyliniarze.pl/strona/

Odnośnik do komentarza

Wersja 1

Wersja 3

Jeżeli na Środę Wlk. wpisze się jeszcze ktoś oprócz mnie i Tomka to miejsce zbiórki ustalimy w sobotę i wpisane będzie na forum w sobotę wieczorem.

Leo, liczymy na to że jednak się pojawisz.....bo kto nas będzie eskortował ?? :)

pozdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...