Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień 2014.


LWfilip

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie w kolejnym miesiącu śmigania. Po ilości wpisów widać, że ciągle latacie i latacie. Sprzęty nie stygną. To dobrze bo jak się okaże, że zima będzie cienka i bez śniegowa to będzie to dla mnie jeden z najdłuższych sezonów. A skoro można jeździć to należy jeździć. Tego Wam i sobie, z dziką rozkoszą życzę. Pozdrawiam, Wasz Pepek z Gumy nieślubny syn Wodza Azteków :partytime:

P.S. Hondy czyli Zacne trzymają się mocno.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bobas

    15

  • Burgerman

    6

  • michu

    5

  • szamot

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Witaj .

Mamy nowy miesiąc, jak ten czas leci.Pogoda ma się poprawić więc jeszcze pośmigamy. :)

Pogoda od czwartku słoneczko i na + 25 stopni :fireman2: .

Odnośnik do komentarza

Oj Radziu Radziu, tak byłyby dwa białe burki w na obrazie gór... Wrócone o 20.10 nakręcone 2210 km. Więc ktoś się zjawił i przywiózł piękną pogodę,aż ze smutkiem się odjeżdżało...

Odnośnik do komentarza

Krzycho pogodę i tak zabieramy na kujawy hi hi hi .

Wiemy dokładne jak jest , do Jolki leci się z bananem ale powroty :confused: są do bani :confused: .

Odnośnik do komentarza

Upiorek też dotarł z rodzinką do domeczku .

Podziękowania dla Alicji i Krzysia miło było się spotkać po drugiej stronie Polski .

Jak powiadają góra z górą się nie zejdą .

p.s.

Radek nie chcę kolegi martwić ale pogoda została zabrana na Kujawy hi hi hi .

No spoko żart , choć wczoraj około 22,00 w Okolicach Bukowiny i Czarnej Góry zlało okropnie .

Radziu wal w góry szkoda czasu , no i szerokości życzę :fireman2:

Odnośnik do komentarza

W Żalnie zawsze jest fotoradar.

A tak swoją drogą jak nikt nic nie pisze to ja coś nabazgram.

Jutro zakładam oparcie do swojego kuferka na te wystające paskudne zawiasy, a w piątek śmigam Pająkiem nad morze na imprezę firmową.

Powiem Wam, że po naszym ostatnim wypadzie do Torunia nabrałem strasznej ochoty na śmiganie.

Będę jeździł do końca sezonu ile wlezie !!!

Podjąłem też dziś decyzję, że zimą zakładam do Pajęczycy wariator JCosta, wymieniem łożysko główki ramy i profilaktycznie wymieniam pasek. Tym sposobem będę miał technicznie zrobione wszystko jak w fabrycznie nowym skuterku.

Lubię tak :clapping: .

No to tera na Was kolej.

Powiem Wam, że nie wygląda zbyt dobrze brak Waszego zaangażowania na naszym Forum kujawskim.

Czy coś się stało o czym nie wiem :question:

Tylko nie piszcie jakiś dyrdymałów o braku czasu i tym podobnych rzeczach :blush: .

Odnośnik do komentarza

Bobik nie dziwie ci sie że nabrałeś checi na smiganie pogoda była i jest zajfana lepiej mi sie jezdzi niz latem bo sie tak nie pocę, Dziś mnie tak nosiło chciałem jechać do Michałów ale jak zaczełem odkręcać to jakoś znalazłem się pod Gnieznem i było już późno na wizytę. :), Ja zima mam zamiar zagladnac do cvt i pasek nabyć . Tak że śmigać pany

Odnośnik do komentarza

Pod Gnieznem, powiadasz ....

No to już do Powałek też mogłeś przyjechać :shock: !scooter

Jakby co to Maki kupił nowy pasek za 1300 zł.

To chyba najniższa cena o jakiej słyszałem.

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem ze swoich wojaży. Na cyferblacie ponad 3000 km. Pogoda 50/50, ponieważ Upiorek zabrał ze sobą słońce na Kujawy :boat: .

Przeżycia, widoki i zdobyte doświadczenia ( spotkanie z sarną przy 100 km/h ) bezcenne. !OKK

Odnośnik do komentarza

Wyhamowałem ale wnętrzności miałem w gardle :ninja:.

Sarna oprócz tego, że wyskoczyła z lasu to jeszcze się zatrzymała i spokojnie patrzyła czy wyhamuje czy nie. :msn-cry:

Odnośnik do komentarza

Ja w niedziele jechałem drogą z Torunia do Inowrocławia i zachwycałem się łukami przy 100 km/h. Wyjeżdżam za zakrętu a tu stoi pajac audi 80 lewy kierunek i na podwójnej ciągłej skręca w lewo na grzybki. Dzięki Xciting za bdobre hamulce,bo już widziałem się w bagażniku audi.

Odnośnik do komentarza

Wyhamowałem ale wnętrzności miałem w gardle :ninja:.

Sarna oprócz tego, że wyskoczyła z lasu to jeszcze się zatrzymała i spokojnie patrzyła czy wyhamuje czy nie. :msn-cry:

Super, że dałeś radę wyhamować. Miałem taki stresik i znam to uczucie, trasa Czerniejewo - Nekla 8 km idealnie prostej przez las. Dziki i sarny to codzienny standard jesienią i wiosną jak robi się rano jasno i jak pojawia się zmierzch. W zeszłym roku miałem Łosia na drodze. To było dopiero wydarzenie. Leśniczy zlecieli się jak na zlot :) . Jak się zatrzymałem z przeciwnej strony stało już auto i kierowca rzucał patykami w bydle żeby się ruszyło :) Po jakimś czasie ruszył ... może ze dwa kroki :) ale dało się przejechać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...