Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ochrona przed wiatrem, deszczem, zimnem...


Borsuk

Rekomendowane odpowiedzi

Czy używacie dodatkowych gadżetów na swoich skuterach? Kocyki, podgrzewane manetki, "rękawy", deflektory na szybach.

Czy spełniają swoje zadanie?

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie. Jako, że to mój pierwszy sezon, to nie miałem okazji jeździć ani wiosną ani jesienią, już nie mówię o zimie. Jak do tej pory to w chłodne poranki oraz wieczory zakładam jedynie ocieplacze na nogi.

Czas pokaże, jeśli nie zrobi się chlapa na dworze to niska temperatura mnie nie odstraszy, więc będę się musiał zaopatrzyć w jakieś inne wspomagacze i gadżety.

Odnośnik do komentarza

Czy używacie dodatkowych gadżetów na swoich skuterach? Kocyki, podgrzewane manetki, "rękawy", deflektory na szybach.

Czy spełniają swoje zadanie?

Poto one są, żeby spełniały swoje zadanie. Manetek nie używam. Koc i mufki w zupełności starczają nawet żeby jeździć w zimie (oczywiście póki nie ma śniegu).

Piotrek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja używałem jako osłony przed deszczem kombinezonu ale ostatnio się rozczarowałem jak w czasie deszczu zauważyłem, że mam mokre gacie, lipa puściły szwy w okolicach worka mosznowego (nie na worku).

Odnośnik do komentarza

witam

z racji, że nie mogę zamieścić ogłoszenia w odpowiednim dziale, to napisze tu, może ktoś będzie zainteresowany.

mam do sprzedania koc, osłone,ochronę nóg przed wiatrem, zimnem, deszczem firmy Biondi coprirapido.Stan bardzo dobry, nie zniszczony.miałem go w poprzednim skuterze(50cmm), a do Burga nie pasi.Cena to 100zł.zdjęcia moge wysłać, pokazać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...