Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jakiego skutera dwucylindrowego byś NIE KUPIŁ


dr.big

Jakiego skutera dwucylindrowego byś NIE KUPIŁ  

203 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    6

  • SlawoyAMD

    5

  • Lucjan73

    3

  • arturo-bb

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli musiałbym podać jedną odpowiedź to nie kupiłbym aprilii. Z tego prostego powodu, że będąc de facto prawie tym samym dużo bardziej podoba mi się Gilera GP (zresztą ostatnio pisałem, że gdybym miał zmieniać za 2-3 lata to rozważyłbym właśnie gp 800 z integrą - z nastawieniem na integrę).

Piotrek

Odnośnik do komentarza

Ja bym nie kupił Burgmana 650 bo już miałem i GP 800 bo mi się nie podoba. Nie kupił bym również SW 600/400 bo też już miałem ale nie ma takiej opcji do zaznaczenia a SW-T 600/400chętnie przytulę.

Odnośnik do komentarza

Trudno takiemu laikowi jak ja na precyzyjną odpowiedż ponieważ na wiekszości nawet nie siedziałem.Ale na pewno nie kupiłbym BMW(opinie na forum),Aprilia i Gilera nie w moim guście.W przypadku Yamahy nie odpowiada mi pozycja za kierownicą,a Integra to sam nie wiem czy ma bliżej do skutera czy moto.

Odnośnik do komentarza

I "wygrywa" AN 650 - dla mnie trochę zaskakujące.

Za wcześniej na wnioski, trzeba poczekać na więcej głosów. Na ostatnim zlocie w Toorni policzyłem skutery i najwięcej było właśnie Burgmanów 650.

Odnośnik do komentarza

Bmw c600 sport, bo miała być lepsza od T-Maxa a nie dorasta mu do kostek, Kymco zbyt wcześnie zapowidane zbyt późno wyprodukowane, Integra bo to motocykl z automatem.

Odnośnik do komentarza

Aprilia SRV taaaaak ,już poluje, choć black max zawrócił mi w głowie. A Integra uważam, że jest super !!! SW nudne jak flaki z olejem. SW jest dla starych pryków co to jeden kieliszek walną i idą spać :):wink32::msn-tongue::P

Odnośnik do komentarza

Tym co sie boja Integry: "strach ma wielkie oczy". Biegowca, naked'a - bym nie kupil.

A z Integry jestem zadowolony, nie wiem, czemu tak pozno ja odkrylem - pewnie slyszac lancuch - od razu odrzucalem.

Ale sa automatyczne oliwiarki, itp. Prowadzenie, spalanie, ochrona przed niepogoda - to jest to.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zaznaczyłem BMW i Kymco bo ich modelami miałem okazję się przejechać i jestem zniesmaczony brakiem kultury jazdy tych skuterów (Integrę jeszcze przeżyję, choć nie lubię charakterystyki pracy silnika V-ki - choć to rzedówka, ale wykorbienia co 180 stopni). Zapewne sporo osób obstawia Burgmana 650 ze względu na skrzynię, ale chyba nawet nie siedzieli na tym skuterze, bo kiedy w ostatnią środę przejechałem się MyRoad 700 i od razu przesiadłem na mojego Burka, to doceniłem jego aksamitną, bezwibracyjną i spokojnie trzykrotnie cichszą jazdę...

Nie jechałem jeszcze Hondzią SW-T i T-Maxem (ale ten nie podoba mi się zupełnie stylistycznie - za bardzo w stylu moto, podobnie jak BMW C600 i Integra - po prostu nie moje upodobania), ale mam już jakie takie rozeznanie, pomacałem, pojechałem i stwierdzam, że Burgman jest niedościgniony dla ludzi ceniących sobie akustyczny komfort jazdy bez drażniących wibracji... No chyba że ktoś to lubi, ale ja sobie nie wyobrażam jazdy na długich odcinkach BMW czy MyRoad, gdzie gwizd napędu zmęczył mnie po kilku kilometrach (My Road miał chociaż cichszy, mniej basowy tłumik)...

Gwoli ciekawostki, Burgman 650 został skuterem roku 2014 w plebiscycie Świata Motocykli. Może większość może się mylić, ale ten model kojarzy się z komfortem, a ja to tylko potwierdzam... Zamieszczam scan z gazety.

89077244490428639199.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

SW nudne jak flaki z olejem. SW jest dla starych pryków co to jeden kieliszek walną i idą spać :):wink32::msn-tongue::P

Chyba nie wszystkich znasz. he, he, he

Wracając do tematu to zdecydowanie nie kupił bym landary Kymco MyRoad 700.

Odnośnik do komentarza

Nie kupiłbym GP 800 bo już mam ;-),

B650 przez skrzynię,

Swt600 bo ma małe koła,

Integry bo jest niewygodna dla plecaczka,

T-maxa jak wyżej,

Bmw bo nie chcę mieć takich problemów jak obecni właściciele,

Kymco bo daleko mu do GPtki.

Wynika z tego, że albo poprawią Bmw albo następnie kupię SRVkę ;-)

Odnośnik do komentarza

... miałem okazję testować maxi od BMW 600s, całość dość fajnie ale praca silnika przypomina singla - plastiki wydają się tanie - trochę miałem wrażenie jakby chińczyk. Szyba lepsza, znacznie lepiej osłania - dodatki takie jak podgrzewane siedzenie - to na plus. Napęd w t-maxie pracuje jakby lepiej, ciszej i płynnie. Wolę t-maxa a Bmw bym nie kupił.

otwarte dni w: http://www.bmw-sikora.pl/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...