Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda SilverWing nowy model


zygmek68

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno powiedzieć. Wydaje mi się skoro marketingowcy Hondy umieścili Integre w ofercie jako skuter i jest to jedno z wielu "dzieci" rodzinki zaczynającej się na N.... to SW raczej nie jest im potrzebne. Korzystają z jednego napędui podzespołów do wielu modeli i przez to obniżaja koszty produkcji.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Tak dokładnie to SW-T jest następcą SW...choć technicznie to w zasadzie te same skutery.

Następca SW-T? Ciężko wyczuć... Przede wszystkim SW/SW-T to skuter, który był konstruowany w innych czasach. Hondzie udało się stworzyć konstrukcję, która była totalnie bezawaryjna i generująca za mało "kosztów" na serwisach. Mówiąc inaczej, ze strony producenta był to strzał w kolano. Zresztą przed 2000 rokiem konstruktorzy myśleli (jeszcze) innymi kategoriami więc takich pojazdów jak SW było oczywiście więcej.

Czy Honda wprowadzi następcę Silver Winga 600/SW-T600? Mało prawdopodobne... ale mogę się mylić :)

Fakt, że jeśli nie będzie SW-T 400 to pozostanie spora luka między Integrą a np. Forzą.

Na tą chwilę w PL SW-T już nie jest oferowany. We Włoszech jeszcze SW-T400 ma jakąś sprzedaż, choć 39 sztuk sprzedanych w lipcu, jak na tamtejsze warunki to wynik raczej słaby. W tym samym czasie Integry sprzedano 258 sztuk, co pokazuje gdzie zmierza rynek.

Faktycznie, poczekajmy do EICMA :)

Odnośnik do komentarza

Prawdę mówiąc nie sądzę, aby w najbliższym czasie pojawił się następca SW.

Wprowadzili serię NC, żeby zastąpić kilka różniących się od siebie modeli tj. Deaville, Transalpa, SW, mały Shadow, DN-01 itp.

Jeżeli kryzys ekonomiczny pójdzie precz, to być może zaczną coś kombinować, ale narazie jesteśmy skazani na silnik bez jaj na podzespołach Hondy Jazz.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

ale narazie jesteśmy skazani na silnik bez jaj na podzespołach Hondy Jazz.

Mowa oczywiście o 4oo Honda Jazz :) Konstrukcyjnie to chlasnęli motor na pół i już mają napęd do NC... Prosto i tanio ;)

Odnośnik do komentarza

Mały wykop, nie znalazłem lepszego miejsca...

W jakich latach produkowano SW-T600? Widziałem niedawno jednego dilera oferującego SW-T600 z rocznika...2014! Czy to jest możliwe?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nadal są produkowane tylko w Polsce dostępne na indywidualne zamówienie.

W całej Europie od ręki.

Odnośnik do komentarza

Na stronie włoskiej Hondy cały czas ŚW-T jest w ofercie

Tylko pytanie, czy produkuje go Honda Italia, czy idzie z Japonii?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

SW-T produkowane są tylko w Japonii :clapping:

Te, wyprodukowane od początku 2014 roku i w 2015 również są tylko z Japonii?

Np Forza 2014 jest z Tajlandii.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...