Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Świnoujściu


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Wreszcie stało się... Inaugurowaliśmy pierwsze czwartkowe spotkanie w Świnoujściu. Na razie we czterech, ale będziemy agitować innych użytkowników maxi i nie tylko, by zaczęli spotykać się z nami. Przyszły czwartek mam cały w pracy, ale będziemy w kontakcie telefonicznym między sobą, to "czwartek" zrobimy w środę np. :D A poniżej kilka fotek ze spotkania pod Muzeum z Dareckim, Kotem i Romano...

51611554598607819653.jpg

96745133198719031381.jpg

68517430518537126684.jpg

Po małej przejażdżce udaliśmy się "zatankować" kawkę do Orlenu...

41503373657984082921.jpg

45248926115538019398.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chłopaki, gratulujemy bardzo serdecznie i cieszymy się razem z Wami, że w końcu udało Wam się zorganizować pierwsze czwartkowe spotkanie w Świnoujściu. Trzymamy kciuki za kolejne, cykliczne spotkania i czekamy na kolejne relacje.

Może uda nam się kiedyś wziąć udział w jednym z nich...

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jako że w czwartek jestem w robocie, to przy środzie spotykamy się pod muzeum, jak było we wstępnym projekcie???

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i drugie spotkanie czwartkowe, ale w środę ze względu na zajęty jutro czas (u mnie przynajmniej), odbyło się :) Przybyłem ja, Darecki i Romano77, a później na kawce w Orlenie przyjechał Piotr na nowym Kymco MyRoad 700 i zadeklarował, że założy konto na Burgmanii i będzie z nami brał udział w spotkaniach... Miałem okazję się przejechać jego perłowo białą maszyną z przebiegiem 600 kilometrów, więc niemal fabrycznie nową... Powiem tak, w porównaniu z BMW GT 650 jest ciszej, bo tłumik mniej basowy, ale napęd gwiżdże niesamowicie... Po powrocie na Burgmana 650 stwierdziłem, że stary burek jest sporo cichszy, a nowy musi być chyba niesłyszalny. Niemniej jednak zwartość takiej nowej maszyny i wzorowa praca zawieszenia robią wrażenie. Z wrażenia zapomniałem zrobić fotki, ale postaram się nadrobić to przy następnym spotkaniu :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No to kolejny, tym w środę, czwartkowy świnoujski spot maxi skuterowy macie za sobą. Świetnie.

Mam nadzieję, że może uda nam się wpaść do Was w któryś czwartek...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

SlawoyAMD - wpadajcie w czwartek 4.09 na spot do Szczecina. Przyjeżdzamy razem z Sobierem i Irasko. Pośmigamy troszkę po Szczecinie. Następnego dnia lecimy przez Świnoujście do Peneemunde i dalej na Rugię. Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niestety ja w czwartek pracuję :( Akurat dwie dniówki z rzędu. Niemniej dajcie znać, jak będziecie zmierzać do nas :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Było nas Trzech i było super :) jak będzie cała Ekipa to będzie odlot (już sobie wyobrażam przelot przez miasto) pozdro :)

4d7756a33023c34emed.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nieważna jest ilość, ważna jest jakość...

Najważniejsze jest to, że Wasze czwartkowe spotkania stają się regularnymi spotami.

Pozdrawiam serdecznie kolegów ze Świnoujścia.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Piękny czwartek, godz. 18.12, 15 st.C Słońce przedziera się przez chmury. Poczekam jeszcze troszkę i przegonię moje 2oo :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziś dopiero skrzynia przyjechała od Mirka, więc na razie uziemiony jeszcze... W sobotę planuję składać sprzęt.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Trochę poczytałem o Magiku z Hajnówki - Mirku :) Faktycznie niesamowity człowiek :)

Slawoy, czeka Cię frajda - składanie Burka :) Oby pogoda dopisała bo po złożeniu pewnie będziesz chciał przetestować swoją maszynę.

Powodzonka życzę :)

Odnośnik do komentarza

Dziś dopiero skrzynia przyjechała od Mirka, więc na razie uziemiony jeszcze... W sobotę planuję składać sprzęt.

Slawoy - czy to znaczy, że po "Leniwcu" u Campto - skrzynia kolejny raz zdechła?

"Wyprostuj" mnie, jeśli się mylę, bo aż się zaniepokoiłem :blush: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie, ale Mirek zrobił akcję serwisową, bo jakiś podwykonawca klinów go oszukał na materiale... Zamiast z brązu technicznego zrobił mu kliny z mosiądzu. A że Mirek to solidna firma, zwołał ludzi, którym ostatnio robił skrzynie i na własny koszt wymienia na właściwe. No ale wyciągnąć skrzynkę trzeba już samemu :P Przy okazji robię sobie inspekcję zaworów, napinacza, łańcucha i co tam mi wpadnie pod rękę...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziś kolejny czwartek :) Troszkę cieplej niż ostatnio. Jeden maxikierownik pomknął na prom. Naliczylem parę 50-tek i cisza :/ Frekwencja coś nie dopisuje. Właśnie następny maxi poleciał na prom. Puszki w koło hałasu robią... Nuda... Pozdro dla Bractwa Maxi :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No to dobre wieści, że burek cały i zdrowy ;) A może by tak śladem kolegów ze Szczecina też coś zaplanować na sobotę ? Gdyby się okazało, że są chęci i czas to ja się wpisuję :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Słuchaj... Ja chętnie. Masz mój numer telefonu - 604 061 705, to jak coś możemy się zgadać, może jeszcze ktoś dołączy do nas :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wypadły mi jutro dwa wyjazdy do Szczecina (jeden z rana, drugi wieczorem) Będę w Świnoujściu ok 12 i będę miał czas tak do 19. Myślę, że uda się coś zorganizować w między czasie. Odezwę się jak wrócę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Super przejażdżka, pogoda dopisała, mile spędzony czas i pyszna kawa u Państwa SlawoyAMD - dzięki :) Wyjazd (jak już Sławek napisał) miał element edukacyjny. 2oo z silnikiem 650 to inna bajka (teraz już wiem na co zbierać kasiorkę) :)

Dzi

17641610233101127859.jpg

Po kawce wyjazd do stolicy województwa po małżonkę. Na stacji orlenu tankowanie paliwka do puszki i zdobyłem pierwszy numizmat słynnej OSY

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...