Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Moto-Italia Scooter Festival w najbliższą sobotę 23 sierpnia Warszawa


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W najbliższą sobotę szykuje się ciekawa impreza... stricte skuterowa :)

Scooter_Festival.jpg

Będą pokazy, koncerty, prezentacje i dobre włoskie żarełko... aż nie wypada nie przybyć ;)

W/g wszystkich znaków na niebie myślę, że stawie się na miejscu ok. 16ej (start Jarka, Sidneya Polaka) ale tak sobie myślę, że może złapmy się gdzieś wcześniej żeby wjechać grupą na miejsce Scooter Festivalu... Szczegóły ustalimy dziś pod C66 :)

Aha, tu pełne info nt. sobotniej imprezy > Moto-Italia Scooter Festival

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Na FB dostałem parę dni temu zaproszenie do udziału od Gośki. Jak pogoda dopisze to też podjadę. Dobry pomysł z tym "złapaniem się". Może spotkanko przed wjazdem na Wyścigi ? Stąd przejazd prosto Puławską, w grupie, w kierunku Piaseczna :)

pzdr

Odnośnik do komentarza

Hej, Ja tez w imieniu swoim i zespolu serdecznie zapraszam na te impre...uslyszycie piosenki z dwoch plyt plus nowosci, mysle ze bedzie energetycznie! Burgmaniacy ! Przybywajcie!!!!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Po wstępnych ustaleniach ustawka jest taka 023.gif

Miejsce spotkania, kasy/ wejście na teren Wyścigów na Puławskiej 266. Tuż obok stacji paliw Orlen. Godzina 15:30.

O godzinie 15:40 ruszamy grupą CT_scooter.gif w kierunku Scooter Festivalu.

Tam impreza będzie do 22giej CT_music021.gif

Później w planie jest przejazd/parada skuterowa na Warszawską Pragę pod Klub Bazar gdzie będzie się odbywać after party.

Do zobaczenia bigok.gif

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pogoda się wyklarowała, dość śmiało świeci słońce a słupki rtęci pokazują 23 st :) Szansa opadów po godzinie 16ej to tylko 10% więc jest ok. Chyba będzie nas sporo :clapping:

Do zobaczenia przy Wyścigach o 15:30 :pile:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A my z Artixem i FLymanem zatoczyliśmy mały POM po Stolicy i właśnie zajechaliśmy ponownie na Festival, co ciekawe, teraz jest więcej ludzi niż o 16ej... A zaraz rusza parada z jadącym Dj'em grającym na Apce... Mówiąc inaczej będzie to z głośna parada która przejedzie ulicami Warszawy :-)

Ps. Jak to dziś spiewał Sidney? "Nowy Król tego miasta... Yamaha Tmax i basta! :)

Tap by dualsim

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy za fajną atmosferę oraz miłe spotkanie. Dzięki Jaco za zdjęcia, dzięki nim nie straciliśmy wiele....nawet Stażakowy nabytek obaczyliśmy.

Ps.

Mam ndzieję że Pan Młody nie będzie nas szukał...

Odnośnik do komentarza

Już do mnie dzwonił z pogróżkami (Pan młody) :cursing: ale ja tylko byłem obok tych winnych którzy pisali swój numer telefonu markerem na cyckach pani młodej :msn-wink: A tak na serio to dzięki za fajna atmosferę...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...