Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Potrzebna pomoc w oględzinach sprzętu


kello

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

W sumie, cena czyni cuda, ale dziwnie wyglądają dolne plastiki dookoła w 2 kolorach i także w innym kolorze dekielek dostępu do świecy.

Dodatkowo, choć słabe te zdjęcia, widoczna jest jakaś "rzeźba" na wysokości podnóżka pasażera po prawej stronie, coś zwisa pod prawą płozą i niekompletny emblemat "500" po lewej stronie. To tak na szybko. Dobrze byłoby, jakbo ktoś go oglądnął na żywo. :)

pzdr

Odnośnik do komentarza

Dzięki, nie zauważyłem wszystkich tych rzeczy :) Jeszcze dodam, że siedzenie chyba ma zmienione na z wersji pre-evo. Mam jeszcze taki egzemplarz, który mi się podoba i nie jest chyba tak kombinowany, jak poprzedni:

http://olx.pl/oferta/skuter-piaggio-x9-500-evo-CID5-ID6zGqJ.html#79755247cb

Dalej jeśli ktoś może spojrzeć na miejscu, to się oddźwięczę :)

Odnośnik do komentarza

Jak masz pierwszego po drodze, to poproszę. A z drugim możesz się wstrzymać, bo mam do obejrzenia jeszcze jeden w weekend osobiście i być może nie będzie potrzeby :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki.. mógłbym się nieźle nadziać na minę. Póki co znalazłem coś w Bolesławcu i być może w weekend po to pojadę. Jak się okaże do niczego, to przyjadę pod Rzeszów oglądać ten drugi :)

Odnośnik do komentarza

z pierwszego linku na pierwszy rzut oka ładna sztuka, sam nawet chciałem podjechać i się upewnić, a i full opcja....

ale bym siadł z powrotem na 2oo :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...