Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Drugie Zachodniopomorskie Spotkanie u Rybaka


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Panie i Panowie

Jak w zeszłym roku pod koniec sierpnia dzięki uprzejmości Arka, jest nam bardzo miło zaprosić Was na imprezę pt. "Drugie Zachodniopomorskie Spotkanie u Rybaka". Spotykamy się w sobotę 23.08.2014r. o godzinie 16:00 na ul. Łowieckiej, bawimy się do ostatniego gościa.

Nie robimy żadnej z ciepy, my jako organizujący zabezpieczamy stronę techniczną i oczywiście rybkę, resztę czyli napoje ew. mięsiwo i oczywiście dobre humory każdy we własnym zakresie. Naturalnie mile widziane inne smakołyki i niespodzianki.

Ze względów technicznych do czwartku musimy wiedzieć ile osób będzie, bardzo proszę o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu Wojtkowi.

Ew. więcej informacji z Arturem, Wojtkiem lub Markiem.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    10

  • SlawoyAMD

    7

  • Urbi

    7

  • bilety

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Dodam jeszcze, że przyjeżdżamy czym chcemy: jeśli ktoś sobie winszuje piwko, bądź inny ankohol ;) załatwia sobie transport (np. PKS, Taxi, sąsiad itp) :D Ja będę jechał z żoną i kogoś możemy po drodze zabrać i po spotkaniu odwieźć.

Ja - jak już wspomniałem - będę z koleżanką małżonką :) Przynoszę ciacho roboty małżonki i pewnie butelkę czerwonego wina. Myślę rownież o ogórach malosolnych.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witajcie Koledzy,

co się z Wami dzieje...?! Organizujemy drugą, najsłynniejszą, niezwykle smakowitą, jedyną w swoim rodzaju, w miejscu z niesamowitym klimatem i wspaniałą atmosferą, imprezę... a tu cisza...?!?!

Drodzy Panowie i Panie, szanowna Grupo Zachodniopomorska, czas składać deklarację uczestnictwa, czwartek tuż, tuż...

Tworzymy listę uczestników Drugiego Zachodniopomorskiego Spotkania u Rybaka:

1) Marek "Bilety" + Zosia

3) Artur "ArtCho" + Iwona

5) Wojtek "Urbi" + Marita + Alex

7) Mariusz "Kowal"

8) Jacek "Rzelu"

9) Piotr "minimi1" + Ela lub Ania

11) Wiesiek "azjon" + Ewa

13) Krzysiek "qszysiek"

14) Maciek "melmacie" + 1 osoba towarzysząca

16) Joanna "Samba"

17) Mirek "Elvis"

18) Rafał "pedziwiatr" + 1 osoba towarzysząca

20) ...

P.S.

Żeby trochę urozmaicić menu spotkania, gdzie na pewno będzie królować słynna już ryba mistrza Arka, pomyślałem o kiełbaskach na ognisko, więc przyniosę kiełbaski, musztardę, ketchup, pieczywo no i jakieś zimne napoje, może jakieś chrupki, paluszki...

Pozdrawiam i czekamy na pozostałe zgłoszenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Korekta - ciacha nie będzie... Doniosę kiełbasę z Lidla, do tego o czym pisze Wojtek. Żona pracuje w piątek i sobotę. Ale fizycznie zamierzamy się pojawić oboje :)

Odnośnik do komentarza

czekam na określenie się mojej nieślubnej żony- pewnie do środy. Ja będę z pewnością, zawsze, żeby Zosi nie było tak samotnie mogę zabrać córkę, jak będzie chciała. A jak już Bilety obserwuje ten dział- luknij w górę na pryw. wiadomości- info czeka od 2 sierpnia

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie znam jeszcze grafiku na wrzesień, więc nic nie mogę powiedzieć z góry :(

Sławku, spotkanie jest w sierpniu... - 23 SIERPNIA 2014r. o godz. 16.00

Zapraszamy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sławku, spotkanie jest w sierpniu... - 23 SIERPNIA 2014r. o godz. 16.00

Zapraszamy

Muszę zmienić dilera :D 23-ci mam wolny po nocce, ale teoretycznie jeśli pogoda na przelot Świnoujście - Szczecin suchą nogą pozwoli, to mógłbym być... Na razie można mnie wstawić ze znakiem zapytania.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Muszę zmienić dilera :D 23-ci mam wolny po nocce, ale teoretycznie jeśli pogoda na przelot Świnoujście - Szczecin suchą nogą pozwoli, to mógłbym być... Na razie można mnie wstawić ze znakiem zapytania.

Oczywiście zapraszamy, możesz przyjechać autem i oczywiście z żoną. Ale potrzebujemy deklarację co do ilości osób do czwartku. Musimy wiedzieć ile musi być ryby, sztućców, stołów, krzeseł i bla bla bla.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Panie i Panowie

Jak w zeszłym roku pod koniec sierpnia dzięki uprzejmości Arka, jest nam bardzo miło zaprosić Was na imprezę pt. "Drugie Zachodniopomorskie Spotkanie u Rybaka". Spotykamy się w sobotę 23.08.2014r. o godzinie 16:00 na ul. Łowieckiej, bawimy się do ostatniego gościa.

Nie robimy żadnej z ciepy, my jako organizujący zabezpieczamy stronę techniczną i oczywiście rybkę, resztę czyli napoje ew. mięsiwo i oczywiście dobre humory każdy we własnym zakresie. Naturalnie mile widziane inne smakołyki i niespodzianki.

Ze względów technicznych do czwartku musimy wiedzieć ile osób będzie, bardzo proszę o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu Wojtkowi.

Ew. więcej informacji z Arturem, Wojtkiem lub Markiem.

Wszystkim zadeklarowanym uczestnikom przypominam, o zimnych napojach, ewentualnym czymś na grilla czy ognisko, smakołykach i innych dodatkach, według własnych upodobań... ;-)

Z Waszych deklaracji widać, że frekwencja powinna dopisać... Oby tylko pogoda dopisała...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja niestety zmuszony jestem odpuścić sobotę :(... Za to jutro organizuję pierwsze czwartkowe spotkanie w Świnoujściu... Zadeklarowali się na przybycie: Ja, Darecki, Romano i Kot... Może jeszcze się uda kogoś dorwać na mieście, a gdyby ktoś przeczytał to przypadkiem, to jutro pod Muzeum Rybołówstwa o 18-tej :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja niestety zmuszony jestem odpuścić sobotę :(... Za to jutro organizuję pierwsze czwartkowe spotkanie w Świnoujściu... Zadeklarowali się na przybycie: Ja, Darecki, Romano i Kot... Może jeszcze się uda kogoś dorwać na mieście, a gdyby ktoś przeczytał to przypadkiem, to jutro pod Muzeum Rybołówstwa o 18-tej :)

Sławek,

szkoda że nie będzie Ciebie w sobotę...

Napisz informację o spotkanie czwartkowym w Świnoujściu w temacie Grupa Zachodniopomorska a następnie załóż nowy temat np. pt.: Czwartkowe spotkania w Świnoujściu...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hej ludziska! Chciałbym przypomnieć to, co wczoraj Marek mówił na spocie:

1. Ubieramy się luźno i biwakowo, bo impreza będzie na trawce. A więc szpilki odpadają ;)

2. Może padać, więc warto zabrać coś do ochrony przed deszczem i wiatrem - ale w razie deszczu impreza będzie pod dachem.

3. Na miejscu nie ma toalety... Tylko krzaczki. A więc, albo pampersy z Tesco, albo... ;) A tak serio, jeśli krzaki nie wystarczą, to będziemy organizować wycieczki do Tojtoja :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zaktualizowana lista zadeklarowanych uczestników Drugiego Zachodniopomorskiego Spotkania u Rybaka:

1) Marek "Bilety" + Zosia

3) Artur "ArtCho" + Iwona

5) Wojtek "Urbi" + Marita + Alex

7) Mariusz "Kowal"

8) Jacek "Rzelu"

9) Piotr "minimi1" + Ela

11) Wiesiek "azjon" + Ewa

13) Krzysiek "qszysiek"

14) Maciek "melmacie" + Ela

16) Joanna "Samba"

17) Mirek "Elvis"

18) Rafał "pedziwiatr" + Ania

20) Arek "wooferei" + Marta

22) Sławek "SlawoyAMD" + Gosia

24) Piotr "hrabia" (po godz. 17.00)

25) Grzesiek "grota10" + Dorota (po godz. 18.00)

27) ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...