Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy oferta kupna/sprzedaży maksiskutera jest interesująca? (Cz.1)


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby nie zakladac 100 tematow typu: "czy oplaca sie kupic", "co sadzicie na temat" oraz zeby nie zasmiecac watkow "ebay i allegro" oraz "allegro kupa" zakladam ten temat.

Prosze wrzucac tu wszystkie zapytania na temat ogloszen skuterow i akcesoriow. W wiekszosci przypadkow jest to moze swoiste wrozenie z fusow, ale czasami ktos cos wie na temat sprzedawanego sprzetu i opowie nam ciekawa historyjke :lol: ...

Odnośnik do komentarza

ja wiem czy taka interesujaca.....

sprowadzony, przetarty, koniec roku.....

wyjdz z zalozenia, ze zaraz do bedzie roczny sprzet :lol:

wg mnie bez rewelacji :P

Odnośnik do komentarza

A wg mnie ta oferta wła?nie jest interesuj?ca. Jest to praktycznie nowy sprzęt.

Je?li jest tak jak pisze sprzedawca że jest tylko przetarty co widać na zdjęciach i nic więcej mu nie dolega, zakładaj?c, że jeszcze "któr??" stówkę dałoby się z ceny ztargować, to moim zdaniem oferta niezła...

Odnośnik do komentarza

Też mi się wydaje ze je?li nie ma innych uszkodzeń to cena jest dobra. W Cz-wie w komisie stoi przetarta w podobny sposób z lewej strony YP400 do wzięcia za 16tys 2006r

Odnośnik do komentarza
Kurcze, podoba wam sie ta prostok?tna kanapa?  \

Po pierwsze o gustach się nie dyskutuje :D

a tak na marginesie:

Ten skuter to pierwowzór ... Legenda więc niema co dyskutować ...

Mnie osobi?cie bardzo się podoba ... dlaczego ? bo jest orginalny ... ma to co? co współczesne skutery zatracaj? ... ma duszę ... a pozatym jest wygodny jak Kanapa.

Ta sztuka wygl?da na zadban? ... przebieg spory ale realny !V

Odnośnik do komentarza

Witam,

Byłem kiedy? zainteresowany tym sprzętem - jestem z wrocławia i widziałem go na żywo.

Z tego co udało mi się o nim dowiedzieć to jest to sprzęt importowany przez kolesia z USA. Miał niewielkie szkody plastików, głównie jakie? drobne spawanie dokładnie teraz nie pamiętam - zdaje się pod konsolom oraz niewielkie zadrapania karoserii.

Ogólnie wygl?d OK - stan techniczny nie wiem bo nie miałem okazji się nim przejechać - tylko był odpalony - pogoda była wtedy niezbyt dobra do jazdy. Palił bez problemu. Człowiek powidział, iż spokojnie można udać się do serwisu celem sprawdzenia jego stanu technicznego.

Kto? z klubowiczów widział go jak był oferowany przed sprowadzeniem na Allegoro - dużych uszkodzeń nie posiadał.

Sprzedaj?cy twierdzi, iż chce sprzedać bo zakupuje jaki? motocykl - z drugiej jednak strony skuter wydawał się nadzywaczaj czysty - nawet kable i linki pod plastikami nie były zakurzone - to wydało się dziwne - ale może być pedantem pod tym względem - nie wiadomo?

Z tego co udało mi się dowiedzieć to cena jest na takim poziomie ile wydał podczas jego sprowadzenia - na pewno można jeszcze co? utargować - mi opu?cił chyba 900 PLN ja chciałem wyhaczyć go za 14 kPLN ale się nie zgodził a w międzyczasie znalazłem swojego i nie doszło do transakcji.

Odnośnik do komentarza
Witam, znalazłem co? takiego:

http://moto.allegro.pl/item149779737_honda...r_wing_600.html

Co szanowne koleżeństwo s?dzi ?

Nie wiem czemu, ale nie lubie skuterow sprowadzanych przez jakies firmy itd :lol:

Wiadomo, ze kazdy chce zarobic jak najwiecej, co wedlug mojego rozumowania oznacza... kupionionego na zachodzie szrota, ktory w pl przechodzi konkretny lifting i idzie do zyda :lol::wacko:

Moge sie mylic, ale znam pare takich firm i wiem jak tam "jest" !OKK

Pozdrawiam

asmo :lol:

Odnośnik do komentarza

Ja my?le że on wcale taki super nie jest... sprowadzony... z przebiegiem 260km? Ja wiem że kraje zachodnie s? mlekiem i miodem płyn?ce ale żeby komus sie moto nudziło po 200 km?? Chyba nie do tego stopnia... :D

Moim zdaniem skuter zaliczył szlif na lewej stronie, tak został sprowadzony, naprawiony w PL a że lusterko nie jest tanie nie zostało dokupione.

Poza tym jeszcze nigdy nie widziałem tak duuużych naklejek "X9" na boku.

Może i to kupa nie jest ale nie ma co sie napalać że to nówex

Odnośnik do komentarza
A jak ocenicie ten oto skuter Piaggio x9 125cc ? Jak dla mnie, to na pierwszy rzut oka wygl?da do?ć przyzwoicie a przebieg jest wręcz zerowy... Ciekaw jestem Waszych opinii.

..Jednego ramienia lustra nie ma a w drugim nie ma szkla ... prawdopodobne moze byc rowniez ze byl szlifowany po obu stronach ... a takich naklejek na X9 to ja jeszcze nie widzialem.. o ile sie nie myle to powinny byc to emblematy plastikowe/metalowe ... a nie takie okropne naklejki ... :D

Pozdrawiam

Kacza

Odnośnik do komentarza

...obydwa lusterka podejrzane...i klosze lamp z tylu chyb a powinny byc biale skoro to ma byc evo ...a pozatym ta sztuka X9 stoi na allegro chyba juz z rok czasu! :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...