Skocz do zawartości
Forum Burgmania

KOSZULKI z logo MAŁOPOLSKA


criskrakow

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję zainteresować się tym tematem, tak jak to jest zrobione w grupie Zachodniopomorskiej.

http://www.forum.burgmania.net/topic/19760-koszulki-z-logo-grupy-zachodniopomorskiej/

myślę że kolega Urbi też by coś dla Nas mógł zamówić, jeśli nikt od nas nie ma takiego dojścia.

Pytanie czy byłoby takie zainteresowanie, odpowiedzcie w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • luka27

    14

  • morgan2000

    5

  • Zenek

    4

  • FANDORIN

    4

Top użytkownicy w tym temacie

i nastała cisza w małopolsce;) to może jakieś sugestie co by miało być aby były naj najfajniejsze logo ,ksywa...bo może popytam znajomego co tym się zajmuje jak i co ??

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry pomysł. Mogł by byc kontur małopolski w nim skuter i nik. Ale to dopiero początek kombinowania tego co ma byc na koszulce

Odnośnik do komentarza

i nastała cisza w małopolsce;) to może jakieś sugestie co by miało być aby były naj najfajniejsze logo ,ksywa...bo może popytam znajomego co tym się zajmuje jak i co ??

Nastała bo nikt nie będzie kombinował dla 5 osób, liczyłem że będzie większe zainteresowanie więc czekam.

A co do logo to czekam na pomysły.

Odnośnik do komentarza

to z tego powodu ta cisza tak czy tak piszcie co byście widzieli na tych koszulkach polo bo podkoszulek to wydaje mi się ze mało elegancki ;) wiec zrobię projekt na koszulce polo ''FANDORIN'' kontur małopolski i skuter i nik - bedzie ;)

Odnośnik do komentarza

Ja też widzę to w polo i jakieś bluzy, w wątku grupy Zachodniopomorskiej jest link do producenta takiej odzieży, jest wybór!

http://www.forum.burgmania.net/topic/19760-koszulki-z-logo-grupy-zachodniopomorskiej/page__st__120#entry361541

Co do logo ten kontur małopolski i skuter w kolorze niebieskim jest fajny, dodałbym jeszcze pomysł takiego samego logo na plecach, duże. Robiłoby wrażenie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Polo i bluza ok, chociaż tshirt tez by się przydał czasami pod kurtkę moto wrzucić.

Co do logo to pomysł z konturem małopolski jest ok, aczkolwiek dodałbym jakiś jeszcze kontur symbolizujący małopolskę (coś na wzór śląska - szyb kopalniany czy mazowsza - pałac kultury ). Może smok lub lajkonik? Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza

Polo i bluza ok, chociaż tshirt tez by się przydał czasami pod kurtkę moto wrzucić.

Co do logo to pomysł z konturem małopolski jest ok, aczkolwiek dodałbym jakiś jeszcze kontur symbolizujący małopolskę (coś na wzór śląska - szyb kopalniany czy mazowsza - pałac kultury ). Może smok lub lajkonik? Co o tym sądzicie?

Moim zdaniem WAWEL byłby ok.Choć to tylko symbol Grodu, to każdy wie,gdzie leży Kraków

Odnośnik do komentarza

Marcin , toto wygląda jak krokodyl na piździku :) , a tak poważnie to może jakieś logo małopolski plus nick ? . Też się piszę na bluzę i koszulkę z tym że wolę t-shirt , w polo trza prasować kołnierzyk :)

Odnośnik do komentarza

dobre z tym kołnierzykiem ;)ale ''wladek'' będziesz wyglądał jak gościówa ;) to podsunę temat znajomemu to tak ma wyglądać PLECY - kontur malopolski w nim skuter pod konturem nik lub ksywa jak kto woli PRZÓD - w lewym górnym zmniejszone kontury a ten ''krokodyl na pizdziku'' , wawel ,lajkonik (wydaje mi się ze lajkonik to dobry pomysł przynosi szczęście paluszki ;)TO gdzie ma byc???

Odnośnik do komentarza

ty bedziesz miał KRAKÓW jak chcesz i ksywe jak taka posiadasz chodzi o to ze jak kiedyś się spotkamy gdzieś? kiedys ?to wiadomo ze chodzi o Małopolske ;)tylko chodzi czy można co jeszcze dokleić;)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ogólnie również SPOKO.

W moim przypadku w nazwie miasta mogłaby być Bochnia.

Dla mnie ogólnie również SPOKO.

W moim przypadku w nazwie miasta mogłaby być Bochnia.

Acha,jeszcze (przynajmniej) w tych większych mapkach może dobrze byłoby zaznaczyć jakimś małym punktem,gdzie w Małopolsce leży dane miasto(w której części naszego regionu. To byłaby informacja dla ludzi z innych województw.

Odnośnik do komentarza

ja bym nic więcej nie dokłejał tak jak jest, jest OK, logo powinno być proste i przejrzyste jak zaczniemy kombinować co jeszcze umieścić to tylko rozmażemy obrazek. Gdzie w województwie leży dana miejscowość to można sobie na mapie zobaczyć, Też myślałem wzorem warszawiaków zrobić smoka na miejscu pałacu ale twój projekt jest lepszy i tak trzymać, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...