Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mobilny Serwis na zlocie *Burgmania 2014*- wpisy zainteresowanych


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Kolejny news zlotowy

ok_8_.gif

Wątek powiązany z X Ogólnopolskim Zlotem Maxi Skuterów *Burgmania 2014*

Podobnie jak w roku ubiegłym, tak i w tym na imprezie dostępny będzie mobilny serwis skuterów, którym zajmie się firma Brum Serwis

Proponujemy na terenie zlotu prosty i szybki serwis ze względu na ograniczony czas imprezy i możliwości napraw na miejscu:

- elektryka (żarówki, akumulatory , świece)

- hamulce (klocki, płyn)

- serwis ogólny (filtry, olej, paski, rolki)

- opony (łatanie doraźne bez demontażu opony)

- ewentualnie inne proste czynności serwisowe, które nie będą zajmowały dłużej niż 30 minut.

Serwis będzie posiadał ze sobą części eksploatacyjne do popularnych modeli maxi skuterów, typu v-belty, rolki, sprzęgła, klocki i oleje itp.

Każdy kto zapisze się na zlotowy przegląd serwisowy, po okazaniu ważnego identyfikatora, który dostanie podczas rejestracji, będzie mógł skorzystać ze specjalnej oferty. Płacimy tylko za części (ceny promocyjne), sama robocizna- GRATIS!

Wszystkich chętnych, którzy przewidują skorzystać z tej opcji na zlocie prosimy o wpisy z ewentualnymi pytaniami w niniejszym wątku. W przypadkach mniej popularnych modeli skuterów a także w sprawach potwierdzenia swojej obecności proszę kontaktować się:

brumserwis@gmail.com lub pod numerem stacjonarnym 22 811 67 00

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • brumserwis

    4

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    3

  • Doktorek

    3

  • Cormoran

    3

Ja skorzystać bym chciał - T-max 500, wymiana płynu hamulcowego (3 obwody), wymiana klocków (przód, tył), wymiana oleju w przekładni

Odnośnik do komentarza

Piaggio MP3 - także poproszę o wymianę płynu hamulcowego, ew. klocki tylne (dawno nie sprawdzałem w jakim są stanie, więc nie jestem w stanie teraz powiedzieć).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Burgman 650 2009 r

- filtr + oleje

- klocki przód i tył

- świece

części będę miał swoje.

Pytanie:

Można ze swoimi częściami ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czyszczenie lub wymiana filtra powietrza, wymiana żarówek przód ( żarówki mam ), sprawdzenie klocków i tarcz.

Odnośnik do komentarza

chciałbym ,żeby ktoś fachowym okiem przejrzał mój skuterek i wypowiedział się jaki jest stan mojej maszyny i czy mam coś do wymiany , pewnie będę chciał klocki przód wymienić

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Burgman 400 K7 - Sprawdzenie elementów eksploatacyjnych, klocki, tarcze pasek, rolki, itp. W razie potrzeby wymiana.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Proponujemy na terenie zlotu prosty i szybki serwis ze względu na ograniczony czas imprezy i możliwości napraw na miejscu:

- elektryka (żarówki, akumulatory , świece)

- hamulce (klocki, płyn)

- serwis ogólny (filtry, olej, paski, rolki)

- opony (łatanie doraźne bez demontażu opony)

- ewentualnie inne proste czynności serwisowe, które nie będą zajmowały dłużej niż 30 minut.

wymiana olej lagi - Burgman 400

Wymiana oleju w lagach nie łapie się w 30 minutach.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A czy będzie możliwość regulacji przepływu powietrza między garami (taka ogólne regulacja silnika)? U mnie nie ma możliwości tego zrobić z braku wakuomeru, a serwis mobilny chyba ma coś takiego na stanie??

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jeśli są jeszcze wolne moce przerobowe to pisałbym się na wymianę olejów (silnik, przekładnie) - macie oleje Motula?, oraz na wymianę płynu hamulcowego.

Odnośnik do komentarza

Wymiana płynu hamulcowego,chłodniczego,może olej w lagach?

Witam.

płyn chłodniczy oraz olej w lagach tylko na miejscu w serwisie.

doraźne naprawy na miejscu na zlocie i wymiany których operacja nie przekroczy 30minut.

Pozdrawiam.

Na terenie zlotu na miejscu będziemy tylko w sobotę.

Nie przeprowadzamy wtedy skomplikowanych napraw i regulacji.

Chcemy poświęcić na każdy pojazd nie więcej jak 30minut, tak żeby wszyscy zdążyli.

W grę wchodzą doraźne naprawy i wymiany: klocków, pasków, rolek , żarówek, świec itp.

Operacje typu wymiana oleju w zawieszeniu oraz płynu chłodniczego, regulacje silników, zaworów, synchronizacja gaźników oraz inne czasochłonne czynności nie będą wykonywane ze względu na ograniczony czas, a także ograniczone możliwości serwisu pojazdów w polowych warunkach (nie wymieniamy opon a tylko możemy je doraźnie załatać). Proszę wszystkich uczestników o rozsądne podejście do tematu serwisu pojazdów na terenie zlotu. Zamysłem tworzenia mobilnego serwisu było usunięcie usterek i pomoc uczestnikom w pojazdach które uległy drobnym awariom podczas podróży na imprezę lub na miejscu, a także zapewnić bezpieczny powrót do domu po imprezie i wyeliminować usterki powstałe w trakcie imprezy.

Odnośnik do komentarza

Potrzebuje zrobic serwis po 12k niestety na zlocie nie bede ale z checia skorzystałbym z poromocji na miejscu tj na Modlinskiej :)

Odnośnik do komentarza

ja bede chciał zprowdzić amory z przodu i uzupełnić w nich płyn - bo mi coś klepie na dziurach i wydaje mi sie że to bedzie od tego

Odnośnik do komentarza

(...) Zamysłem tworzenia mobilnego serwisu było usunięcie usterek i pomoc uczestnikom w pojazdach które uległy drobnym awariom podczas podróży na imprezę lub na miejscu, a także zapewnić bezpieczny powrót do domu po imprezie i wyeliminować usterki powstałe w trakcie imprezy.

Bardzo dobry pomysł. Tym bardziej, że w zlocie będzie brała udział rekordowa ilość maszyn, a zawsze może się "coś" komuś przytrafić. Wydaje mi się, że zdarzenia losowe, które wydarzą się w czasie dojazdu na zlot i podczas samego zlotu powinny mieć pierwszeństwo przed zaplanowanymi, drobnymi "serwisami".

I wcale nie myślę tu o sobie ;) bo mam nadzieję (odpukać w niemalowane), że dojadę i wrócę bez żadnych problemów sprzętowych.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

FJS600 - Olej, filtry, płyn hamulcowy, świece, oczywiście jeśli potrzeba to klocki, na pewno klocek od ręcznego + mój pasek napędowy do wymiany (posiadam przywioze),

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...