Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowa Ruda, Kłodzko, Karpacz... Praga - 19-22 czerwca


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

Planujemy w długi weekend czerwcowy z Navigatorem wypad by pozwiedzać kilka ciekawych turystycznych miejsc w okolicach Nowej Rudy, Kłodzka.

Zahaczymy o Karpacz, Szklarską... i może (chciałbym) jeszcze Pragę.

Wyjazd z Poznania z samego rana w czwartek 19 czerwca a powrót w niedzielę 22 czerwca. (4 dni)

Kto chętny ?

Odnośnik do komentarza

Już nie edytuję poprzedniego posta tylko piszę nowy.

Generalnie poważnie myślę o wypadzie na południe polski i do Pragi w weekend czerwcowy. Aby doszło do realizacji sądzę, że należy się tematem bliżej zainteresować (chociażby noclegi).

Ja muszę jeszcze do jakiegoś magika oddać burka, aby go przejrzał przed ewentualnym wyjazdem. Nakulałem ponad 2500 km w tym roku, a burek pierwszej młodości nie jest.....

Propozycja tego weekedu:

Day One:

Wyjazd rano. Popołudnie Praga.

https://goo.gl/maps/qFSA2

Day Two:

Całodzienne zwiedzanie Pragi.

Day Three:

Trasa turystyczna.

Trasa: https://goo.gl/maps/i0ugR

Day Four:

Powrót.

Trasa: https://goo.gl/maps/RwlVi

Odnośnik do komentarza

Ten weekend jakoś można lub w ciągu tygodnia (u mnie wtorek lub środa po 17.00). W weekend ma padać, więc jeśli deszcze nie straszny można spotkać się na kawie w jakimś centrum handlowym W tygodniu pogoda ma być łaskawa więc świeże powietrze :)

Odnośnik do komentarza

Właśnie się dowiedziałem,że jutro między17.00,a18.00 mam spotkanie,także nie dam rady być na rondzie.Jeśli przesuniecie termin to dajcie tu -info.Przepraszam... siła wyższa.

Odnośnik do komentarza

Piszę nowy, by odświeżyć temat.

Na spotkaniu wstępnie ustaliliśmy ogólny zarys wypadu. Zrezygnowaliśmy jednak z odwiedzenia Pragi -stwierdziliśmy, że mamy mało czasu na wszystko.

Wyjazd w czwartek 19/06/2014. Miejsce zbiórki: LOTOS ul. Dąbrowskiego/ Żeromskiego godz. 7:30 - 7:45. Wyjazd punkt. 8:00.

Pierwsze dwa noclegi w Nowej Rudzie -baza w trakcie ustalenia. Kolejny -ostatni nocleg to okolice Jeleniej Góry -też do ustalenia. Powrót w godzinach wieczornych w niedzielę.

Atrakcje w planie, m.in: Góry Sowie, Srebrna Góra, sztolnie Walim/Rzeczka, Kłodzko, zakon w Krzeszowie, Jelenia Góra -zamek Chojnik, Pilchowice -zapora, Zamek Kliczków, Zamek Grodno, ruiny Zamku w Łupkach koło Wlenia... po drodze Skalne Miasto w Czechach, Karpacz, Szklarska... -tu jakiś spacerek po górach... eeee, sam już nie pamiętam naszych pomysłów, no i nie chce mi się pisać. W każdym razie pomoże nam jeszcze na miejscu smartfon i aplikacja "Niezwykła Polska".

Temat dopniemy na kolejnym spotkaniu po zarezerwowaniu "baz noclegowych".

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś jeszcze jedzie -czas zarezerwować jakiś obiekt na bazę. Ewentualnie lecimy na żywca czyli nocujemy tam gdzie będzie wolne miejsce.

Odnośnik do komentarza

Po rocznej przerwie dodaję kilka fotek z wyjazdu...

Ze względu na dzisiejszy fakt dostania urlopu na dzień 05 czerwca, wpadliśmy dzisiaj z Navigatorem na genialny pomysł

aby odbyć wycieczkę drugą !, przede wszystkim w te miejsca których nie zdążyliśmy odwiedzić poprzednio.

Dodam wkrótce w dziale WIELKOPOLSKIE nowy temat... może znajdzie się wśród was ktoś chętny na taki podobny wyjazd w dniach 04-07 czerwca.

Hmm... wiem, że jest właśnie Burgmania w tym terminie, ale nie każdy miał pewność że dostanie urlop (tak jak ja -miała być inwentaryzacja we firmie) i zdążył zarezerwować sobie miejsce...

Wolibórz -miejsce wypadów

DSC_0113.JPG

Srebrna Góra -Twierdza

DSC_0125.JPG

Srebrna Góra

DSC_0127.JPG

Most Kolei Zębatej

DSC_0132.JPG

jak widać...

DSC_0141.JPG

fabryka Dynamit Nobel AG Molke

DSC_0143.JPG

DSC_0147.JPG

Skalne Miasto -Czechy

DSC_0216.JPG

DSC_0253.JPG

Zamek Chojnik

DSC_0276.JPG

i nie tylko...

DSC_0366.JPG

Wałbrzych

DSCF3172.JPG

DSCF3174.JPG

DSCF3181.JPG

linia Wałbrzych -Kłodzko

DSCF3186.JPG

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...