Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2014 w Zachodniopomorskim


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burgifan

    38

  • Urbi

    34

  • bilety

    24

  • ArtCho

    23

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Szanowne Grono Zachodniopomorskie,

myślę, że skoro padło już zaproszenie, i tradycja nakazuje, to nie wypada powiedzieć nic innego jako oczywiście robimy Spotkanie Wielkanocne...

Standardowo, każdy z uczestników przynosi jakieś jadło, potrawę i oczywiście jak zawsze doskonały nastrój.

Teraz tylko trzeba ustalić jakąś datę, może np. przyszły czwartek tj. 10 kwietnia...?!

Koleżanki i koledzy prosimy o potwierdzenia swojej obecności.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

10 IV w czwartek mi pasuje bo mam wolne :) tylko kwestia miejsca gdzie owe jadło spożyjemy :) , bo jak się spora ekipa zbierze, to może się okazać , że bilety nie pomieści i trzeba będzie szybko jakąś stodołę postawić na podwórzu :)

Odnośnik do komentarza

muszę tylko swój garnek przymierzyć w bagażniku nowym- do starego wchodził do pudełka- tutaj pudełka nie mam to może wejdzie pod kanapę

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

muszę tylko swój garnek przymierzyć w bagażniku nowym- do starego wchodził do pudełka- tutaj pudełka nie mam to może wejdzie pod kanapę

W razie czego to mam termos taki jak Gustlik czyli Gustaw Jeleń w Czterech Pancernych przenosił zupę. Na plecy jak znalazł.

Odnośnik do komentarza

to jutro rano przymierzę swój garnek transportowy i zamelduję o ewentualnym kłopocie w transporcie- zresztą mam nadzieję, że zobaczymy się po Pleciugą o godzinie.....???????????????????- niby zmiana czasu była ale chyba dalej o 18 lepiej jakoś - taki jak go postrzelili w krupnik- rany to ile on ma litrów- sugerujesz, że jesteś wielkim wielbicielem żurku?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Spotkania czwartkowe pod Pleciugą zawsze o godz. 18.00 - bez względu na zmianę czasu. 18.00 to osiemnasta... ;-)

Pozdrawiam i do zobaczenia jutro.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Robimy z Wojtkiem krótkie kulanko przed Pleciugą. O 17.00 ruszamy do NRD ze stacji 123 w Lubieszynie. Kto zainteresowany - zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Frekwencja dopisała - zjechało się 9 maxi skuterów i 12 członków naszej Grupy... Cześć niestety przyjechała 4oo...

Tym razem czwartkowe spotkanie zostało zdominowane przez maxi Yamahy: T-Max Joanny, dwa X-Maxy Piotra i Tomka i moja Majesty. Zaraz za nimi liczna grupę stanowiły skutery Hondy: Integra Piotra, Silver Wing Wieśka i SW-T 600 Artura. Stawkę zamykało jedyne Kymco Arka i jedno Suzuki Krzyska...

Rodzina Burgmanów szczecińskich zmniejszyła się, bo Maciek sprzedał swojego i przybył, podobnie jak Marek z Zosią, samochodem.

Spotkanie, pomimo chłodnego wiatru, bardzo udane, przez niektórych rozpoczęte i zakończone kilkudziesięciominutowa przejażdżką urozmaiconą konsumpcją smacznych lodów ;-)

Pozdrawiam i dziękuję za kolejny, wspólny, fajny, czwartkowy spot.

Odnośnik do komentarza

Rownież wielkie dzięki za spotkanie i wspólną przejażdżkę w miarę możliwości będę starał się wpadać co czwartek pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rozważałem wyjazd na dzisiejsze spotkanie, ale chłodny wiatr przekonał mnie, że chyba jednak za wcześnie na takie wypady... Godzina jazdy w takich warunkach z prędkościami koło 100 km/h to raczej przykre przeżycie... Miejmy nadzieję, że w końcu zrobi się cieplej, zwłaszcza że deflektor już jest na szybie :)...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No i gitara ... frekwencja musi ... mam nadzieję niedługo do Was dołączyć ...

Ale póki co muszę robebrać buraka na czynniki pierwsze by zobaczyć co go boli pod deklem ...

Nie wiem jednak czy później uda mi się wszystkie części złożyć w jedną całość ... ale o to będę martwił się później ...

Elvis, czyli diagnoza jeszcze nie postawiona i jednostka chorobowa nie rozpoznana...?

Powodzenia i wracaj do nas jak najszybciej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam, w sprawie hydrografii pan wycenił malowanie jednego elementu na ok. 650 pln ( a miałem ze sobą trzy ) także dałem sobie spokój i nabyłem na allegro lakier strukturalny. Zobaczymy jaki będzie efekt. Tak na marginesie dawałem w ubiegłym roku dwa plastiki do malowania i klejenia, po ściągnięciu tych elementów szału nie ma. Wolę złościć się na siebie za dużo mniejszą kasę... :confused:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Samba, jakbyś znalazła sponsora i dla mnie (tylko o normalnej orientacji seksualnej!!!!!), to daj znać, bo też bym tego Shoei'a przytulił... Piękny Jet. W filmiku świetna muza...

Odnośnik do komentarza

To chyba nastepca mojego J WINGA ,widze ze poprawili zapiecie i jest blenda .

Jak nie zepsuli wentylacji i wyciszenia ,w j wingu bardzo dobre,to kask idealny.

Jedyna wada to cena. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...