Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2014.


LWfilip

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie w kolejnym miesiącu. Sezon już w pełni, pogoda dopisuje, wiosna na całego. I żeby mi tak już zostało :) Bo lepiej jak jest ciepło i sucho. Tego Wam i sobie życzę. :partytime:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szamot

    24

  • Bobas

    21

  • upiór

    19

  • LWfilip

    19

Top użytkownicy w tym temacie

:) Twoje szczęście, że skapowałem, że to Ty bo już chciałem robić siwy dym :) I zapisałem sobie numery auta i wiem gdzie mieszkasz :) :) (ogólnie ). Pogadaliśmy trochę i to też jest dobre. A ty przynajmniej, teraz wiesz, dlaczego Pancia tak często stoi na tym parkingu. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza

No fakt że , mało nas w tym kwietniu , myślę że większość z nas po prostu nie ma czasu .

Tyrka , tyrka , ale za kilka dni powinno się wszystko unormować

Odnośnik do komentarza

Ja też od rana zapitalałem z ziemią.

Wyrównywałem dziury na działce.

Roboty od cholery i jeszcze nie lubię do tego grzebać w ziemi .

Trawę posiał i piwem to wszystko zapił.

Odnośnik do komentarza

Panowie, chciałem tylko rozruszać, troszeczkę ten dział na forum. Rozumiem, że robicie tylko to co trzeba żeby później mieć święty spokój. Trochę wieje i jest jeszcze "lekko" chłodno, ale mam nadzieję, że to przedsmak wspaniałej pogody do śmigania. Ja zaplanowałem kilka dalekich ( po Polsce) wyjazdów i wierzę, że wszystko się uda. Czego i Wam życzę. Pozdrawiam. :partytime:

Odnośnik do komentarza

Powiem tak Filip dzięki w imieniu całek grupy Kujawsko Pomorskiej a i dla ciebie szerokości życzymy i pogody rzecz jasna .

P.S.

Ale ty wiesz że ja wiem że ty dowiesz się że czas płynie i warto się zastanowić czy nie czas na zmiany :fireman2: hi hi hi .

Filip męska decyzja i będzie cacy tak jakjuż kiedyś bywało , po co tobie się męczyć chłopaku .

Nie szkoda ci czasu i zdrowia , w razie czego dzwoń , ostatnio miałem kilka telefonów w temacie znanym .

Zapewne powiadam ci wiem że godżien jesteś dosiadać ZACNĄ markę hi hi hi .

Dobra dobra starczy bo tatulek czuwa :fireman2: .

Odnośnik do komentarza

No czuwa i bez agitacji mi tu jednego już przerobiłeś prawda Stasiu :)

Widzisz ja nie musze nikogo agitować ludzie sami wiedzą co kupować w Bydgoszczy ma przybyć jeszcze kilku Króli

Odnośnik do komentarza

No czuwa i bez agitacji mi tu jednego już przerobiłeś prawda Stasiu :)

Widzisz ja nie musze nikogo agitować ludzie sami wiedzą co kupować w Bydgoszczy ma przybyć jeszcze kilku Króli

A to się jeszcze zobaczy :fireman2::photo:

Odnośnik do komentarza

Jest pewna nieścisłość :) Ja już śmigam Zacną Marką i to jest bezdyskusyjne. Teraz tylko pytanie, kiedy przesiądę się na SilverWinga. A tak dla porządku to przypomnę, że w świecie motocykli biegowych, od wielu lat funkcjonuje moto Honda Silver Wing. Ale to już zupełnie inna historia. Pozdrawiam :partytime:

Odnośnik do komentarza

Pewnie. A żeby nie było, że nie szukam to zamieszczam fotki tego co napotykam w czasie różnych wycieczek. :) Trzeba przyznać, że sprzęty napotykam różne.

PICT0002.JPG

No i moja przymiarka. Tylko trzeba poprosić Bobasa żeby władze Tucholi określiły markę :) I tak na szybko to myślę, że "biegowiec" to nie jest bo nie widzę łańcucha.

PICT0003.JPG

Cokolwiek to znaczy to wciągnęliśmy po dwie porcje lodów :partytime:

A w temacie Honda SilwerWing ::

gl500_02.jpg

Odnośnik do komentarza

Ten rowerek stoi w jednej z uliczek odchodzących od rynku.

Kiedyś też go ujeżdżałem :clapping: .

Biegowiec to nie jest, ale ma za to 4 boczne stópki :fireman2: .

Odnośnik do komentarza

Zgadza się. A tak dokładnie to tam stoją dwa takie rowerki. Świetny pomysł na stojak. Trafiliśmy na ładną pogodę, dawno nie byłem w Tucholi i raczej wszystko się pozmieniało więc jak bym był po raz pierwszy.

Odnośnik do komentarza

Właśnie się dowiedziałem ze w Bydgoszczy zamieszkał kolejny Król :clapping:

No niech nie gada , aby na pewno , sprawdził czy to aby nie inna marka , hi hi hi :fireman2: .

Odnośnik do komentarza

Może nie najazd czy krucjata ale na pewno miasto wyróżniające się " KRÓLAMI " :):)

Jak nic kolega niech się szykuje na rozmowę . :fireman2::clapping:

Bardzo proszę o nie sianie fermentu hi hi hi , a ten gość o Pan coś tam też szuka dziury w całym Panowie spokojnie z wypowiedziami :notworthy: niech moc będzie z wami .

P.S.

Dobra dobra starczy tego pisania bo Tatulek mi wrypie na gołą pupę :confused: .

Tatulek śliczny masz skuterek taki ładny hi hi hi . Ale ja i tak wiem swoje :ninja::clapping: :clapping: :clapping: .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...