Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koszulki Grupy Zachodniopomorskiej i kamizelki odblaskowe Burgmanii


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Cześć wszystkim z Grupy Zachodniopomorskiej,

w związku ze zbliżającym się, a nawet rozpoczętym już przez większość z nas, sezonem motocyklowym, na dzisiejszym spotkaniu czwartkowym poruszyliśmy temat zakupu odblaskowych kamizelek motocyklowych firmy JAGATEX, oczywiście z logo Burgmanii.

Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany zakupem takich https://jagatex.pl/i...detail?Itemid=0

kamizelek z logo Burgmanii i nick'iem na rzep, proszę o zgłoszenia w tym temacie wraz z podaniem swojego rozmiaru odzieży (S,M,L,XL itd.). Myślę, że najlepiej będzie jak zbierzemy wszystkich chętnych i zrobimy zamówienie grupowe, wtedy będzie trochę taniej, chociażby zaoszczędzimy na przesyłce...

Ostatnie ceny kamizelek:

1) przy pojedynczym zamówieniu - cena kamizelki to 82,41 zł

2) przy zamówieniu powyżej 15 szt. - cena kamizelki to 76,41 zł

- ceny kamizelek i koszt przesyłki jutro sprawdzę.

Rozmiarówka kamizelek wg producenta: rozmiar - obwód / długość (przypominam z doświadczenia kolegów, którzy już zakupili takie kamizelki, że rozmiarówka jest przynajmniej o 1 rozmiar zawyżona...)

XXS 105,5 / 49

XS 111,5 / 51

S 117,5 / 54

M 123,5 / 57

L 129,5 / 60

XL 135,5 / 62,5

XXL 141,5 / 65,5

3XL 147,5 / 68

W związku z tym, że m.in. szykujemy się do wzięcia udziału w paradzie motocyklowej 12 kwietnia 2014r. z Jasnych Błoń do ul. Struga pod hale MTS, która odbędzie się przy okazji Moto Show w Szczecinie, proponuję listę zgłoszeń zakończyć w dniu 31 marca, żeby móc zebrać pieniądze i złożyć zamówienie, którego realizacja zdąży przed tą imprezą...

Pozdrawiam i czekam na zgłoszenia.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 486
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    141

  • bilety

    26

  • burgifan

    23

  • SlawoyAMD

    20

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Klubowicze

Poproszę jedną w rozmiarze L... Logo SlawoyAMD i grupa krwi 0RH+ jeśli jest taka możliwość (a z tego co wiem, jest)... Zapytaj jeszcze czy jest możliwość w gratisie dostać może małe logo naszej grupy? :) Ewentualnie jakie by były tego koszta...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Poproszę jedną w rozmiarze XL... Logo SlawoyAMD i grupa krwi 0RH+ jeśli jest taka możliwość (a z tego co wiem, jest)... Zapytaj jeszcze czy jest możliwość w gratisie dostać może małe logo naszej grupy? :) Ewentualnie jakie by były tego koszta...

Sławku,

właśnie taki miałem zamiar - zapytać się o dodatkowe wykonanie logo naszej Grupy... ;-)

Nie omieszkam również o to zapytać

Pozdrawiam

HM one są na kurtkę raczej czyli z pewnością L, logo MINIMI- poproszę

Piotr, Sławek,

przypominam, że użytkownicy tych kamizelek, mówią, że mają rozmiar mniejszy od posiadanych kurtek...

Więc proszę zastanowić się podając zamawiany rozmiar...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
przypominam, że użytkownicy tych kamizelek, mówią, że mają rozmiar mniejszy od posiadanych kurtek...

Więc proszę zastanowić się podając zamawiany rozmiar...

Cholercia... Czyli jak kurtka w rozmiarze XL, to kamizelka L-ka??? Gorzej by było się później nie dopiąć :tongue_ss: Trzeba prześledzić temat...

Odnośnik do komentarza

Ja noszę XL, a kamizelkę mam L i jest jeszcze za luźna, więc powiedziałbym, że nawet zawyżona jest 2 rozmiary, bo na tej L którą mam zapinam się najciaśniej jak tylko mogę, a regulacja jest spora.

Odnośnik do komentarza

Witam

Podepnę się pod temat. Mam do kolegi "organizatora" zapytanie.

Czy istnieje możliwość zamówienia samych nick-ów na rzep - sztuk 2 ???

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dobrze że kolego Elvis jesteś na tym forum, bo znaczna częśc forumowiczów żyła by w niewiedzy.

Ja jednak ponowię zapytanie do kolegi "organizatora" zakupu - czy jest taka możliwość i czy przy zamawianiu kamizelek w Jagatex był byś uprzejmy zamówić dla mnie i żony logo z nickiem na rzep?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Maćku nigdy nie było problemów z zamówieniem narzepekz nikiem w Jagatexie i chyba kosztowało to 5 zł.

Te narzepki nie są haftowane tylko nadrukowywane odblaskową farbą. To tylko gwoli wyjaśnienia. Kamizelki są duże i najlepiej zmierzyć sobie obwód w założonej kurtce i potem wybrać rozmiar (regulacja w pasie jest możliwa w zakresie ok 12 cm)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Wiesław za rzeczową wypowiedź w temacie. Kamizelki forumowe z Wandą mamy, jednak bez nicków.

Jeśli piszesz że robią same "narzepki" to zastukam mailowo do Jagatex-u z zapytaniem o taką usługę.

Kolegę Wrzonia i Urbi-ego pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

ja mam kurtki M czyli byłoby S- kamizelka musi być opięta a Bilety ma S- kurczę mierzę się mierzę- jeżeli ona ma jeszcze regulację to na popuszczenie (inaczej w górę rozmiaru) to ja też muszę mieć S- dobra jak Bilety ma S to z całym szacunkiem- ja nie mogę mieć M -:) Czyli S z nickiem MINIMI

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam

Podepnę się pod temat. Mam do kolegi "organizatora" zapytanie.

Czy istnieje możliwość zamówienia samych nick-ów na rzep - sztuk 2 ???

Pozdrawiam

Kolego avanturnik, istnieje taka możliwość...

Ceny kamizelek wraz z nickiem i napisem Grupa Zachodniopomorska będę znał na początku przyszłego tygodnia...

Również ceny wykonania samych nicków i plakietki z logo naszej Grupy.

Pozdrawiam

Lista osób zamawiających odblaskowe kamizelki motocyklowe z logo Burgmanii i nickiem:

1) minimi - rozmiar S + nick

2) hrabia - rozmiar M + nick

3) SlawoyAMD - rozmiar L + nick + grupa krwi 0RH+

4) Urbi - rozmiar S + nick

5) Matrix - rozmiar L+ nick

6) Poldek - rozmiar XL + nick

Odnośnik do komentarza

Grupa Lodzka Wita! Jesli jest możliwość to poproszę 1x rozmiar L + nick + grupa kwi ARH- . Odbior osobisty w jagatexie i platnosc przy odbiorze. Pozdro dla Was:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Urbi podaj numer konta, jak już złożysz zamówienie... Myślę że uda mi się odebrać osobiście kamizelkę przed paradą 12-tego...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy,

właśnie dostałem odpowiedź z JAGATEX:

"Witam,

cena kamizelki motocyklowej z nickiem z przodu i naszywka Burgmania na plecach to 82,41pln. Cena kamizelki z dodatkową grupą krwi to 87,33pln.

Narękawki odblaskowe do pagonów są w cenie 29,52pln.

Koszt wysyłki kurierskiej to 18,45pln przy przedpłacie, 24,60pln przy pobraniu, wszystkie kamizelki mogłyby być oczywiście wysłane jedną paczką."

Proszę o informacje kolegów minimi, hrabiego i SlawoyAMD czy również chcecie naszywki z grupą krwi - jeśli tak to proszę o podanie swojej grupy krwi na moje PW.

SPRAWA PILNA - chciałbym dzisiaj zamówić kamizelki..., żeby zdążyły dojść przed paradą...

Pozdrawiam

Grupa Lodzka Wita! Jesli jest możliwość to poproszę 1x rozmiar L + nick + grupa kwi ARH- . Odbior osobisty w jagatexie i platnosc przy odbiorze. Pozdro dla Was:)

Kolego Bobsonn,

złoże zamówienie dla Ciebie, ze stosownym komentarzem odnośnie odbioru i płatności...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Urbi nic nie piszą o dodatkowym Logo Grupy Zachodniopomorskiej...

Oczywiście jak na początku podawałem: NIck i grupa krwi 0 RH+

Myślę że łatwiej i taniej będzie, jak zamówisz jedną paczkę (rozbij koszta na ilość zamówień), ja jak mówiłem odbiorę od Ciebie lub kogoś z grupy przed paradą, lub może nawet wcześniej na czwartkowym spotkaniu (mam telefon do odbioru z naprawy w salonie T-Mobile, czekam na termin)... Jak już będzie wszystko wiadome, to dawaj numer konta i wysyłam kasę...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy,

najświeższa informacja z Jagatexu:

" Witam,

możemy wykonać naszywkę z logo, średnica ok. 9-10cm, w załączeniu wizualizacja.

Cena takiej naszywki naszytej na kamizelkę to 11,07pln, jeżeli miałaby być na rzep to 14,76pln."

Czekam na informacje zwrotne...

SPRAWA PILNA

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale się cenią... No ale jak się powiedziało A, to wypada powiedzieć B... Zamawiam zatem.

Kamizelka + Nick + krew (87,33 pln) + Logo grupy (11,07 pln) = 98.40 PLN do tego dolicz koszt wysyłki

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zamówienie wysłane:

"Witam,

poniżej uzupełniona (poprawiona) lista zamówienia...

1) rozmiar S + nick minimi + naszywka z logo Grupy Zachodniopomorskiej (naszyta)

2) rozmiar M + nick hrabia + narękawniki odblaskowe (z możliwością montażu do kamizelki) + naszywka z logo Grupy Zachodniopomorskiej (naszyta)

3) rozmiar L + nick SlawoyAMD + grupa krwi "0"RH+ + naszywka z logo Grupy Zachodniopomorskiej (naszyta)

4) rozmiar M + nick Urbi + grupa krwi "B"RH+ + naszywka z logo Grupy Zachodniopomorskiej (naszyta)

5) rozmiar L+ nick Matrix + grupa krwi "0" RH+ + naszywka z logo Grupy Zachodniopomorskiej (naszyta)

Te 5 kamizelek proszę o wysłanie przesyłką za pobraniem na poniższy adres:

POLMOZBYT SZCZECIN Sp. z o.o."

Szóstą kamizelkę zamawiam dla kolegi z Grupy Łódzkiej - odbiór z siedziby Państwa firmy:

6) rozmiar L + nick Bobsonn + grupa krwi "A" RH- - ODBIÓR TEJ KAMIZELKI OSOBISTY U PAŃSTWA W FIRMIE - PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

Z góry dziękuję i pozdrawiam"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...