Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sztafeta Burgmanii - śląskie etapy


Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Witam.

Część Przedzlotowej Sztafety Burgmanii bezpośrednio nas dotycząca będzie odbywać się między Krakowem a Opolem.

Artur z ekipą odbiera Cusia od Krakowiaków 6.04, następnie oficjalne, uroczyste przekazanie między Bielskiem a Katowicami odbędzie się w czwartek w Chudowie. Możemy balować w dwa czwartki, gdyby zdjęcia nie wyszły :-) lub zostało jeszcze dużo smalcu Antona.P-)

26.04 jedziemy rano do Opola gdzie spotykamy się z ekipą Rypaka. Według programu Rypaka jedziemy do karczmy na małe co nie co i spotkanie z Dolnoślązakami.

Powstanie smaczny torcik Dolnoślązacy / Górnoślązacy a Opolanie jako masa. :-) Na pewno będzie dobra zabawa.

Potem odprowadzamy kolegów w kierunku Wrocławia na tyle daleko na ile czas pozwoli.

Miejsce spotkania i godz. wyjazdu z Katowic do Opola jeszcze ustalimy na czwartkowych spotkaniach i w tym temacie zamieszczę stosowną informację dla osób które będą chciały jechać lub dołączyć się w trasie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Anton

    60

  • Patryk

    29

  • arturo-bb

    23

  • Jaki 40

    20

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

no i dla mnie sprawa się rypła :( 26 kwietnia nie ma mnie, tak więc nie będę mogła uczestniczyć w przewożeniu "cusia" i nie spotkam Rypaka

ale 6 kwietnia na przekazanie "cusia" od grupy małopolskiej się zapisuję

i w czwartkowych "cusiowych" spotkaniach będę uczestniczyła

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Asiu to tak jak i ja. Od 25 do 27 jestem na zlocie na Kaszubach.

Wstępnie ustawiam się z Krakowiakami na spotkanie w Żywcu i poprowadzę ich trasą przez Słowację ,Koniaków ,Wisła

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ja 26.04 będę "odrobinkę" dalej ;)

Żywiec piękne miejsce na spotkanie :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bo szefowa zawsze musi być "naj szybsza " , jeździć "naj dalej" i w ogóle być "naj , naj " :mad2:

PS

Żarcik taki :clapping:

Nie Bij Plissss :notworthy:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

artur .... nie odpowiem, że przecież jakbym nie była "naj" to nie chcielibyście mnie na szefową ;) ... bo to byłby OT a to temat o ustawianiu sztafety :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ładnie się to czyta. Nasi (śląscy) liderzy to POTĘGA!

Wpieprzam się w temat, bo w końcu na mym własnym, śląskim "gnoju" ta sztafeta rośnie.

Popatrzyłem dzisiaj na kronikęi widzę, że wszystko jest w najlepszym porządku. No chyba, że Ty coś zauważyłeś/-aś

Chłopaki (LIDERZY) się naprawdę postarali i tylko pomarzyć o takich przewodnikach po regionie! BRAWO!

Jest nawet Słowacja!

Na tej samej stronie jest również - - - zupełnie z prawej strony kolumna: Media :).

Wyskakuje nasze, śląskie logo. Ale to przecież nie media (radio, TV, prasa).

Ależ oczywiście że looker zrobił wszystko jak należy, tylko on nie jest taki "upierdliwy" jak ja.

Bardzo liczę na LIDERÓW i ich przyjaciół, kolegów, znajomych, że już o rodzinie nie wspomnę.

Spodziewam się w czasie "przekazania" w B-B, Chudowie i Katowicach takiej "rozróby", że o takiej nawet Gierek, Ziętek, Uszok i inni jeszcze nie słyszeli.

Mam jeszcze jedną nowinę dla Was:

Jeżeli ktoś jest zalogowany w google+ - to polecam.

Jeżeli nie - również polecam.

Brak mi jednak zestawu osób biorących (ewentualnie) udział w sztafetach (B-B => K-ce i K-ce => Opole.

Ależ oczywiście, że są/będą to tyko luźne deklaracje. Nie mniej jednak bardzo ważne dla LIDERÓW.

Trzeba 2 lub 3 prosiaki poświęcić (?).

A LIDERZY czekają na Twoją deklarację.

A łączy się to z przekazem jej naszemu kronikarzowi, by potrafił tą wiadomość umieścić w kronice.

Jeszcze mnie nikt z Was (jak dotychczas) nie zawiódł. Liczę na Was.

Oferty proszę przekazywać na tutaj, lub na PW.

Jak by nie było, liderzy przekażą dalej i będziesz na liście.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

.................................

Spodziewam się w czasie "przekazania" w B-B, Chudowie i Katowicach takiej "rozróby", że o takiej nawet Gierek, Ziętek, Uszok i inni jeszcze nie słyszeli.

...............................

Rozumiem, że masz gorącą linię z:

- czasopismami motoryzacyjnymi,

- telewizja regionalną,

- telewizją o zasięgu ogólnopolskim,

- stacjami radiowymi,

- spragnionymi naszej obecności salonami motocyklowymi,

- władzami miast, które chcą nas przywitać na granicy miasta,

- itd ...................

i wszystko już ustaliłeś!

a o smalec i chleb na spotkanie/przekazanie w Chudowie już się nie martw to już ja ogarnę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To nie tak. Na smalec i chlebek to JA mam mój, swój monopol :) :) :)

Każdy z nas robi swoją "działkę" - .................. :)

Odnośnik do komentarza

Ja od dawna się deklaruję z Arturem ale i o Patryku ciągle myślę bez podtekstów proszę do Opola mam nadzeję, że mi spasuje z czasem

Odnośnik do komentarza

Patryk melduję swoją osobowość skromną na starcie w Katowicach i do mety w Opolu coby ""CUSIA"" godnie reprezentować ;-)

A Jeśli Anton pochytał TV of radio RMF, Eska, Katowice to ok, może być, i tak będę na miejscu ogarniemy wszystko, Alleluja :-)

Pozdro

Odnośnik do komentarza

My też już się już deklarowaliśmy:)..trasa Katowice--> Opole, no i może dalej:)

W dalszym ciągu podtrzymujemy deklarację

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Andrzejku fajnie że zgłaszasz ale w jakim terminie bo część grupy Śląskiej 06.04 odbiera w formie przejazdu wraz z grupą Krakowską a 26.04 jedzie do Opola. Więc pytanie na jaki dzień się deklarujesz.

No chyba że na oba :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

UWAGA

Przypominam że w niedzielę 06.04 nastąpi przekazanie Cusia od grupy Krakowskiej.

Zapraszam na przejażdżkę w sztafecie.

Zbiórka w Żywcu na stacji Bliska TU od 10,00

Około 10,30 dojedzie sztafeta z Krakowa i poprowadzę trasą wycieczkową przez Milówkę na Słowację a potem przez Zwardoń,Koniaków ,Wisłę do McDonalds Jasienica gdzie będzie oficjalne przekazanie cusia.

TRASA

Proszę o info kto się wybiera

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Z tego co widzę, to z Arturem 06.04. o 10:00 z Żywca Sienkiewicza 97 (stacja BLISKA) jadą:

2. Ewa B-B

3. Joasia

4. Jaki 40

5. Anton

6. andrzejMyslowiceS

7. andrzejSkoczow

8. GadekW

9. Moni82

10. Robert1973

11. zenon

12. Wiesia

13. Lion

14. Zbyszek Bielsko

15. kaktus83

16. Grześ

17. sater998

Czy to już wszyscy?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Anton liczysz osoby czy skutery, bo ja też będę :msn-wink:

Oczywiście jak mnie Artur zabierze... :blush:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...