Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomorskie spontany


Nurider

Rekomendowane odpowiedzi

Głośno to było dopiero jak do garażu wjechałem :-) Następnym razem będę się musiał 50m po garażu nogami odpychać bo mnie sąsiedzi przechrzczą :-)

Odnośnik do komentarza

Noooo . widze ze wkoncu doczekales sie nowego wydechu- jacek-gda Pisz szybko jak teraz sie zachowuje sprzet i jakie wrazenia . Tez napisz czy oprucz wydechu cos trzeba bylo robic

Odnośnik do komentarza

Głośno to było dopiero jak do garażu wjechałem :-) Następnym razem będę się musiał 50m po garażu nogami odpychać bo mnie sąsiedzi przechrzczą :-)

Chyba nie słyszałeś jeszcze yasuni carrera 16 w mojej Aprilce, ale dobry komin robi dooobrą robotę

Odnośnik do komentarza

Wrażenia akustyczne bezcenne :-) Nurider potwierdzi. Jadąc przez chwilę za mną w korku w Koscierzynie wyglądał na nieco oszołomionego akustyką wydobywającą się z mojego wydechu :-)

A tak poza tym, niemiłosiernie strzela z wydechu, mam wrażenie, że nieco stracił na "mocy" /brak zestrojenia/ no i jest głośny ;-) Filtr K&N założyłem kilka dni wcześniej, więc "górę" mam "odetkaną".

Ogólnie jestem zadowolony. Ale docelowo muszę go jakoś zestroić. Może moduł Power Commander?! powoli się ku temu skłaniam.

Ostatecznie zdecydowałem się na montaż w Yamaha ale w KMJ, tam od początku serwisuję.

Pogoda jednak ładna wiec wykulałem wyjca z garażu :-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza

No to robi sie ciekawie , az nie moge sie doczekac kiedy wroce i to uslysze A czy jest glosniejszy od mojego? Ma wsadzony DB kiler?

Odnośnik do komentarza

jacek_gda a to Was widziałem w czwartek na wylocie z Kościerzyny na Wdzydze tuż za rondem :) Faktycznie głośno było....

Nawet ręka uniosła mi się do góry do pozdrowienia ale w tym momencie mi się przypomniało że nie siedzę na Burku (akurat wracałem z serwisu na piechotę po odstawieniu Burka na małe naprawy tłumik do wymiany...- serwis jest na tej ulicy. Gdybyście jechali może z dziesięć minut szybciej to pewnie byście mnie na nim zastali.)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Hehe Maser widziałem gościa , który kiwał w naszą stronę i zastanawiam się oco mu chodzi. Awaria jakaś, brak świateł czy coś :)

Odnośnik do komentarza

Ha ha! a jak wyglądał? No i w którym miejscu na trasie? Ja Was przyuważyłem tuż za rondem na wylocie do Wdzydz z Kościerzyny.

Ma się te zboczenie skuterowe :)

Odnośnik do komentarza

Paweł, dbkiller jest na swoim miejscu :-)

Ale u Ciebie jak słychać na załaczonym "obrazku" również najciszej nie jest :-)

Maser mam nadzieję, że następnym razem dołączysz... na 2oo oczywiście.

Odnośnik do komentarza

Jacek ja bardzo sie ciesze ze tez masz przelotowy wydech . Jak na razie to tylko ja mialem A teraz jak pojedziemy gdzies razem to wszystkich zaszczekamy naszym pieknym dzwiekiem silnikow

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pogoda całkiem ok więc wybrałem się na małą przejażdżkę na przeprawę promową w Sobieszewie :-) przetestowałem przy okazji kamerkę :-)

254ed512ba1de395med.jpg

cca94524974b8843med.jpg

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że mam tylko 9 km do pracy. Grunwaldzka była dziś moja! no, może środkowy pas. Bałem się tylko, że pomyślą, że pijany jedzie.

A jak to wygląda u Was?

Do środy się wypogodzi? bo w tym tygodniu nie odpuszczę spota.

Odnośnik do komentarza

Pasuje. Dostosuję się do pozostałych.

:

:

To jak? dziś, czy jutro?

Bo muszę pisać podanie do małżonki o przepustkę.

EDIT 18:32:

Wiedziałem, że żaden NORMALNY człowiek nie przyjedzie w taki deszcz, więc byłem sam.

Do zoba jutro!

Odnośnik do komentarza

Stator, masz zacięcie :D . To ma być przyjemność a nie obowiązek, ja w deszczu kulać się nie lubię . Dziś chyba aura nie sprawi psikusa :) Tym ,którzy wybierają się po raz pierwszy przypominam - spot na parkingu na końcu pasa startowego na Zaspie od strony morza . Zbiórka o 18-ej. Chwilę pogadamy a potem pewnie jakieś kulanko , mam nadzieję , że tym razem trochę dalej niż do Przystani ;)

Nie mogę edytować więc kolejny post. Sorry. Walimy z Jackiem za pol godziny do Wladka na rybę. Gdyby ktoś miał życzenie dołączyć zapraszamy :)

Nie mogę edytować więc kolejny post. Sorry. Walimy z Jackiem za pol godziny do Wladka na rybę. Gdyby ktoś miał życzenie dołączyć zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza

hehe, to nie zacięcie, ot wracałem z pracy, A że jestem powikłany, to już od dawna wiem.

W sumie, to widziałem kogoś w tej okolicy, chyba na srebrnej maszynie jadącego w stronę Kołobrzeskiej. Może ktoś się przyzna?

Odnośnik do komentarza

Tłumu na dzisiejszym spocie nie było - Stator, zabłąkany biegowiec na Varaderce i ja :) ale jak zwykle było sympatycznie . Ze Statorem kulneliśmy się do Gdyni tzw . trasami alternatywnymi , powkurzaliśmy biegowców na Skwerze Kosciuszki :D i wrócilismy . A wcześniej małe 150 kilometrów w towarzystwie ( głośnym! ) pewnego T-maxa i jego właściciela ;) . Jacek - te ledy z tyłu to jest to !

Odnośnik do komentarza

Jak to byl KYMCO to na pewno to byl Besko a tak po za tym STATOR za swoja dzielnosc musisz zostac wyruzniony Twoja postawa zaslugujesz na twardego prawdziwego skuterowca z S3M

Prawdziwy skuterowiec nigdy nie peka :clapping::kicking: !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...