Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomorskie spontany


Nurider

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz okazuje się że król 200 to SKUTER !!! Dzisiaj pomorze otwożyło sezon i okazuje się że największa siła to MY Skutery3Miasto Pięknie dziękuję wszystkim kolegom za przybycie i mile spędzony czas i z wielką przyjemnością czekam na powtórke .

Odnośnik do komentarza

Mam dzisiaj nieco luźniejszy dzionek. Planuję wczesnym południem małe kulanko Wieżyca, Ostrzyce...

Może ktoś ma ochotę?

Odnośnik do komentarza

No nie wyda. Na razie tylko 9km zaliczone - do pracy.

Wrrrr, inni sobie jeżdżą, a ja muszę w pracy.....

Rozumiem to codzienne wczesne wstawanie, przychodzenie do pracy na 7-mą, Ale czekanie 8 godzin na fajrant - to już przesada....

Odnośnik do komentarza

Koledzy nie jast tak źle, jedni jeżdźą a drudzy pracuja potem jest zmiana i ci co pracowali jeżdźa a inni pracują Ale najważniejsze jest to że póżniej przyjdzie środa i się wszyscy spotykamy na spocie na parkingu Pasa Startowego o 18.00 godzi. i robi się FAJNIE

Odnośnik do komentarza

i ja się postaram, bo już wiem, że mi mój pryncypał robótkę załatwił po 15-tej. Ale damy radę. Jakbyco, to może na tel. się ustawimy, gdzie aktualnie będziecie, to bym w razie czego dojechał.

Odnośnik do komentarza

Chciałem się z Wami spotkać ale cóż ..nie każdy kończy o 16-ej... Jutro chcę sobie odbić .Jeśli ma ktoś wolne i chęć na małą wycieczkę to zapraszam :)

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś gdzieś dzisiaj śmiga sobie po mieście? Chętnie bym się przyłączył :-)

Czym skorupka za młodu nasiąknie....

Czas na kask w rozmiarze xxs :-)

Fotelik GIVI już jest

a665a951fa6d3da2med.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja chętnie, ale mam rozbabraną maszynę. Dziś robiłem teleskopy, jutro wyważam koła i jeśli tylko uda mi się wszystko poskładać...

No i jeśli wszystko będzie działać, to może jakowaś wycieczka....

Ale najpierw maszyna.

Odnośnik do komentarza

Cześć,

Z rana idę popykać na strzelnicę. Chwilę po 12.00 mógłbym się przyłączyć. Masz jakiś plan gdzie chciałbyś się pokulać?

Odnośnik do komentarza

Niestety właśnie zostałem sprowadzony na ziemię przez moją kobietę. Mam czas do 13.30 od teraz. Po 13.30 przejmuję Olka. A więc odpadam :-(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...