Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomorskie spontany


Nurider

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, stator napisał:

No to pora zacząć już chyba ten sezon....

Wojtek, czy Ty kończyłeś sezon? Dla Ciebie nie ma złej pogody. ;) 

Odnośnik do komentarza

Moja żona w luźnej rozmowie ze swym pacjentem dowiedziała się, że od zeszłego roku prowadzi on wraz ze swą żoną sezonowy bar dla motocyklistów w Klonowie pod Przywidzem: https://pl-pl.facebook.com/Klonowo-Point-Bar-Motocyklistow-262989027390777/ . Z rozmowy wynikało, że miejsce dopiero zdobywa wśród motocyklistów popularność, rozkręciło się na całego pod koniec ubiegłorocznego sezonu, ale wówczas w weekendy było oblegane do ostatniego miejsca. Właściciel szczególnie poleca sernik na zimno w wykonaniu swej małżonki, zapewnia że lepszego nie robi nikt.

Bar otwarty będzie ponownie niestety dopiero na początku maja, może wybierzemy się wspólnie któregoś pięknego, letniego dnia połasuchować trochę? Ja na wyżerkę jestem zawsze gotów!

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś wie Kiedy i gdzie  bedzie jakiś

spot otwarcie sezonu motocyklowego w Trójmieście????? 

Odnośnik do komentarza

Hej. Pomorze rozpoczyna sezon tzw. Jajcarnią w Sobowidzu koło Pruszcza Gdańskiego. W tym roku będzie ona 8 kwietnia. Jedziemy dużą ekipą więc zapraszamy  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Nurider napisał:

Hej. Pomorze rozpoczyna sezon tzw. Jajcarnią w Sobowidzu koło Pruszcza Gdańskiego. W tym roku będzie ona 8 kwietnia. Jedziemy dużą ekipą więc zapraszamy  :rolleyes:

Czy jest jakieś konkretne miejsce postoju grupy w Sobowidzu, chętnie przybiłbym "piątkę"

Odnośnik do komentarza

Chętnie pojadę ,gdzie i o której się spotykacie ?

Dnia 26.03.2018 o 17:46, Nurider napisał:

Hej. Pomorze rozpoczyna sezon tzw. Jajcarnią w Sobowidzu koło Pruszcza Gdańskiego. W tym roku będzie ona 8 kwietnia. Jedziemy dużą ekipą więc zapraszamy  :rolleyes:

Chętnie pojadę ,gdzie i o której się spotykacie ?

2 minuty temu, Croton napisał:

Chętnie pojadę ,gdzie i o której się spotykacie ?

Chętnie pojadę ,gdzie i o której się spotykacie ? Lepiej się będzie jechało grupą

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Marcin79 napisał:

Zawsze spotykamy się na parkingu na końcu Al. Jana Pawła II - także pewnie i w tym roku będzie tam zbiórka, a o której to jeszcze nie wiem
https://www.google.pl/maps/dir/54.4072541,18.6160939/54.407232,18.6161508/@54.4073419,18.6158189,19.5z

Jeśli możesz to napisz o której jeśli będziesz wiedział 

Odnośnik do komentarza

Jeszcze w zeszłym roku odbywały się cotygodniowe spotkania przy kawie w knajpce przy Westerplatte, czy ta tradycja jest kontynuowana? Jeśli tak przypomnijcie mi proszę w jakie dni i o które godzinie, chętnie wpadnę. 

Odnośnik do komentarza

Cześć pomorzanie,

Z uwagi, że jestem tymczasowo w Gdańsku i zostaje na weekend planuję wyskoczyć jutro na jakieś kulanko po dalszej okolicy. Myślę żeby pojechać na mierzeję wiślaną pod ruska granicę, bo nigdy tam nie byłem lub wypad na kaszuby albo nad morze. Ktoś ma do polecenia fajna trasę 200-250km lub chciałby się przyłączyć?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...