Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomorskie spontany


Nurider

Rekomendowane odpowiedzi

Ponownie zaczynamy ustawkę na niedziele tyle że już w odpowiednim rozdziale jak wcześniej zaproponował NURIDER Chętni godzi 12.00 02.03 2014.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj udało mi się wybudzić SKUTRA z zimowego snu .Silnik zastartował i został skontrolowany stan płynów i jakoś to wszystko dobrze lata . Jeśli w niedziele pogoda dopisze jestem obecny i przywioze za sobą jednego nowicjusza :-) Serwus

Odnośnik do komentarza

Moze lekkie przesunięcie na 13? Pisza że wtedy ma wyjsc slonce...ale sie nie upieram :)

Najważniejsze że nie pada :clapping:

Odnośnik do komentarza

Wróble ćwierkają, że od 13.00 ma być całe 4st. C więc może faktycznie warto przesunąć :-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza

Ty korzystasz z wrobli ja z 3 miasto pl :) Wpadam przed 13 mam nadzieję że jeszcze ktos będzie . A potem jakies kulanko np do Gdyni pod Dar Młodzieży z opcja rybka i goraca herbata :)

Odnośnik do komentarza

No to ja już wiem ze na 13.00 ale ja bedę troche wcześniej i zaczekam na Was Ja już dzisiaj sie kulam od 9.00 rano i droga jest dobra do jazdy jest sucho i opona klei Także jazda bezpieczna

Odnośnik do komentarza

Ty korzystasz z wrobli ja z 3 miasto pl :) Wpadam przed 13 mam nadzieję że jeszcze ktos będzie . A potem jakies kulanko np do Gdyni pod Dar Młodzieży z opcja rybka i goraca herbata :)

Odnośnik do komentarza

Jednak Pomorze coś może ! :clapping: dzięki za przemiły spot . Dopiero wróciłem bo jednak był lekki niedosyt jazdy !scooter dlatego pokulałem jeszcze do Wejherowa i powrót przez Chwaszczyno . Super te winkle za Wejherowem do ćwiczeń przeciwskrętu :) do nastepnego !

PS . kto ma foty niech wrzuca .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...