Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Motomikołaje- impreza coroczna


Gość maxell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 223
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pgizi

    34

  • Tatko

    27

  • arturas

    21

  • DaniL

    20

  • Klubowicze

Wszystkie informacje są zawarte w planie dnia. W zeszłym roku nie byłem, ale w poprzednich latach uczestniczyła zawsze ekipa Burgmaniaków. Wystarczy poszukać na forum (jeśli cię interesuje Warszawa to w mazowieckich np. tutaj , tutaj i jeszcze tu). Generalnie ubierasz się w kostium Mikołaja, pakujesz do kufra cukierki, słodycze ewentualnie jakieś prezenty dla dzieci, przyjeżdżasz na miejsce zbiórki i uczestniczysz w imprezie tak długo jak chcesz.

PS zapowiadają -1 i pochmurno

Odnośnik do komentarza

Dzięki za informację oraz retrospekcję.

Myślę że warto i należy, bo przy okazji jest to super zabawa.

Jeśli tylko śniegiem nie sypnie to jestem gotów pobawić się w Mikołaja.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chyba wszyscy mamy podobne wrażenia.

Ja się jeszcze nie poddaję ale szanse na uczestnictwo zmalały do 10%.

Ostateczna decyzja nastąpi jutro rano,

Odnośnik do komentarza

W razie jeśli pojedziecie - macie jakieś specjalne stroje przygotowane? Czy śmigacie jak na co dzień z tym że z kuframi pełnymi słodyczy? :mad2:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja niestety juz bez sprzętu. Burek sprzedany, a Zacna jeszcze nie odebrana. Pogoda nie sprzyja na mikolajowanie na 2oo

Pozdrawiam

Piootr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Barteq, ja jeżeli pojadę, a coraz mniej na to wskazuje, to mam jedynie czapę mikołajową.

Kufer też jeszcze pusty.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja mam czapkę i pelerynę mikołajową. Ale obawiam się, że ten zestaw przeleży do Motomikołajów Anno Domini 2014.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Strzałeczka Motomikołaje!

Obudziliście się? Jedziecie?

Piękny dzień się zapowiada.

Idę swojego Rudolfa trochę ogarnąć i spróbuję wyjechać z garażu.

Meldujcie kto będzie pod stadionem bo samemu to jakoś nieswojo.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja niestety nie będę. U mnie nadal leży śnieg i jest lodowisko zamiast drogi. :-(

Odnośnik do komentarza

No cóż, zdaje się że nic dziś nie wyszło, nawet przejeżdzałam koło miejsca spotkania bo już wczoraj obiecałam moim dziewczynkom że zobaczą bandę Mikołaji na motocyklach : ) ale żywego ducha! Chociaż jeden motocykl z dwójką czerwonych gości widziałyśmy! Ale jechał w przeciwną stronę : (

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

koala, patrzyłeś w zła stronę albo byłeś o niewłaściwym czasie lub w niewłaściwym miejscu...

Żywe duchy były, nawet kilkaset, z czego większość ubrana na czerwono. A Burgmaniak tylko jeden...

Pracuję nad klipem z tej imprezy, już niedługo.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja też czytałem w necie że Warszawę opanowali Mikołaje na moto. A całą grupę prowadził pgizi. :-) To już ode mnie komentarz. ;-) Super że byłeś i bedzie filmik. Czekamy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

O! Już jest:

[media=]

[/media]

p.s.:

Jeżeli ktoś z Szacownego Grona ma ochotę na bon o wartości 100 PLN na zakupy w salonie motorismo (ważny przy zakupie o wartości powyżej 500 PLN na wybrane marki) to proszę o wiadomość na PM. Ja go nie wykorzystam a komuś może się przydać.

Szczegóły promocji tutaj:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja bym się wstępnie pisał, jak można. Szybkę turystyczną bym moze kupił. Jak objął by ją ten kupon. Jutro do nich zadzwonię.

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście się działo, aż miło popatrzeć! Szkoda że nie objechałyśmy stadionu na około, wtedy faktycznie trudno byłoby Was nie zobaczyć,,,

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zjednoczeni w Burgmanii!

Na fejsie pojawiły się już pierwsze info o tegorocznej edycji tej zacnej imprezy; https://www.facebook...kolajki?fref=ts , https://www.facebook.com/fundacjajednymsladem?fref=photo

więc parafrazując Cormorana zapytam: Kto i kiedy na Motomikołajki 2014 :newyear: ?

Wiem, że jeszcze trochę czasu, że pogoda, itp ale wstępne deklaracje można by już składać. Wspomnienie z zeszłego roku jest w poście #22 (niestety, byłem jak ten samotny, biały żagiel :cursing: )

Dla mnie podstawowym warunkiem uczestnictwa jest to, żeby było sucho i bez lodu.

p.s.

Do Admina - może do tytułu wątku dodać " ,2014 " lub jakoś tak?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...