Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szczecin Nocą


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witajcie Koledzy i Koleżanki,

przyznam szczerze, że zakładając ten temat, trochę zapożyczyłem pomysł od grupy warszawskiej a trochę skłoniła mnie do tego moja sytuacja rodzinna...

Każdy z nas, w mniejszym lub większym stopniu ma obowiązki rodzinne, obowiązki zawodowe, jakieś dodatkowe zajęcia, które wypełniają czas dnia, począwszy od poranka a skończywszy na wczesnym wieczorze. Mamy stały dzień, godzinę i miejsce spotkań naszej grupy, na których różnie bywa z frekwencją uczestników, na co mają wpływ właśnie powyższe aspekty dnia codziennego - piszę to na własnym przykładzie.

Ale w pewnym momencie dnia (wieczoru) przychodzi taki moment, że wyhamowujemy, zjadamy kolację w rodzinnym gronie, kładziemy dzieci i współmałżonków spać, wyprowadzamy psa i zostaje nam godzina może dwie dla samego siebie... Telewizja, książka, prasa, komputer, internet - wypełnia nam tę wolną chwilę...

A może właśnie na te 1,5 do 2 godzin wyjechać na ulice miasta, poturlać się w kilka skuterów z dozwoloną prędkością po mieście...

Co Wy na ten pomysł...? Może być zorganizowane w dwojaki sposób:

1) zawsze stała godzina i stałe miejsce startu, np. 22.30, każdy (dowolny) dzień tygodnia - osoby chętne zgłaszają w tym temacie i informują o chęci i gotowości pojeżdżenia, wpisując się do godz. 22.00...

2) zawsze stała godzina i miejsce startu, np. 22.30, ale jeden lub dwa stałe dni tygodnia, np. poniedziałek, środa - oczywiście również w tym temacie osoby chętne do jazdy potwierdzają swój udział np. do godz. 22.00...

Pozostawiam temat do dyskusji i czekam na Wasze opinie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    181

  • KriSSo

    148

  • Rzelu

    110

  • burgifan

    80

Urbi bezwstydnie podebrałeś mi pomysł, bo jako nocny marek właśnie miałem wezwać do nocnych przejażdżek po mieście. Te sprinty po Krzywoustego, ten start z pod świateł przy Bramie Portowej, lans po Jagielońskiej - bezcenne.

3 x TAK

Odnośnik do komentarza

Może i tak, ale córa ostanio chodzi spać o 22.30, więc dla bezcenne o tej porze jest jednak coś zupełnie innego.....................

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie mam na imię Tomek z częścią z Was miałem okazję się poznać dwa tygodnie temu w czwartek pod Pleciugą. Pomysł "Szczecin nocą" bardzo mi się podoba chętnie dołączę i też polatam przy światłach latarni po Szczecinie :clapping: W czwartek postaram sie podlecieć pod Pleciugę pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Proponuję na początek - PIĄTEK, godz. 24.00 pod odnowioną fontanną na Wałach. Będzie okazja do ciekawej sesji. Dla żonatych/ mężatek wystawiamy pisemne zaświadczenia o uczestnictwie.

Odnośnik do komentarza

Ten tydzień robię na nocki, poszedłem chyba w ślady Rzela :clapping: w piątek mam od 22 do 6 rano to już będzie sobota. Będę jeździł po mieście w nocy, raczej po centrum, więc jak Was zobaczę, to będę trąbił.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cześć Chłopaki,

czy ktoś może dzisiaj reflektuje na wieczorną, miejską przejażdżkę...?!

Proponuję spotkanie między 22.30-22.45 pod Pleciugą i potem godzinkę, może półtorej, jazda pod nazwą SN (Szczecin Nocą)...

Pozdrawiam i czekam na ewentualne zgłoszenia udziału...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cześć,

a my dzisiaj zaliczyliśmy "Szczecin nocą" razem z Januszem i Jarkiem - zdjęcia z nocnej jazdy po mieście niebawem...

Przepraszam, że bez sygnału na Forum, ale wyszło jakoś spontanicznie.

Pozdrawiam i do następnego razu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szczecin na pewno jest piękny nie tylko nocą ale i w dzień, byłem wiele razy w nim, mam tam rodzinę :blush: , na prawdę podoba mi się to miasto ;)

Nam też się podoba! ;) I w dodatku leży nad morzem! Sam widziałem w TVNie.

1275749_624933547546941_1370656447_o.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kilka zdjęć z wczorajszej wieczornej przejażdżki po naszym pięknym mieście, w pierwszy jesienny weekend...

vl2e.jpg

xnk6.jpg

bafm.jpg

k900.jpg

f5m1.jpg

g3e5.jpg

xlzy.jpg

Pozdrawiamy i zapraszamy do wspólnych nocnych wycieczek po Szczecinie...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mamy jeszcze kilka innych ciekawych zdjęć, może spróbujemy przystąpić do konkursu "Skuter miesiąca" i może w końcu Grupa Zachodniopomorska wygra chociaż raz...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mamy jeszcze kilka innych ciekawych zdjęć, może spróbujemy przystąpić do konkursu "Skuter miesiąca" i może w końcu Grupa Zachodniopomorska wygra chociaż raz...

Jak w tym dowcipie o gościu, który prosił Boga o wygraną w lotto: wypełnij kupon! :frusty: Jak wystawimy zdjęcie, zwłaszcza ładne zdjęcie (a te z fontannami i trzema skuterkami jest bardzo ładne), to mamy szansę wygrać! :msn-wink:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur, mamy jeszcze kilka innych ciekawych ujec z fontannami, nadajacych sie do konkursu. Na pewno sprobujemy...

P.S. Przepraszam za brak polskich liter, ale pisze ze smartfona.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...