Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Montenegro 2012


Jarek_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Koza  zapakowana za chwilę ruszam. Kierunek Katowice. 

Z Katowic jutro rano już razem z Zibim ustawiamy GPS-y gdzieś na południowe wybrzeże Adriatyku.

 Szkoda że nie udało się zorganizować parę skuterów więcej ,   ale mam jeszcze nadzieje że dołączy do nas Miro77.

W miarę możliwości po drodzę postaram się coś tu powklejać. 

 No to w drogę !

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Szerokości. Życzę Wam udanej wycieczki. Uważajcie na siebie i wracajcie szczęśliwie ze wspaniałymi wspomnieniami.

PS. Jarek, mieliśmy się spotkać w Warszawie, ale widzę, że czasu miałeś za mało. Myślę jednak, że co się odwlecze....Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Jarku, Zibi szerokiej drogi Wam zycze duzo wrazen, niestety nie dolacze do Was ( jak juz pisalem) mam tylko ten Wekend wolny :-( ale melduj sie moze w nastepny weekend cos uda mi sie wystugac

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Szerokości. Życzę Wam udanej wycieczki. Uważajcie na siebie i wracajcie szczęśliwie ze wspaniałymi wspomnieniami.

PS. Jarek, mieliśmy się spotkać w Warszawie, ale widzę, że czasu miałeś za mało. Myślę jednak, że co się odwlecze....Do zobaczenia.

grzesiu jarek obiecał ze wpadnie do nas po powrocie z wycieczki , bo chciał odwiedzić warszawskiego spota
Odnośnik do komentarza

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i prosze uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na foty (a jest co pokazywać)

Przy temperaturze ponad 40* w cieniu ciężko myśleć o internecie :-o

Nie obiecuje że mi się uda zrobić to telefonem ale postaram się coś tu wkleić dziś wieczorem.

Nie jestem pewien czy to zadziała:

http://imageshack.us/photo/my-images/19/imageucy.jpg/

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie jestem pewien czy to zadziała:

http://imageshack.us...9/imageucy.jpg/

Teraz robi...

imageucy.jpg

Stringi i torsy na wierzchu... Panie będą zachwycone :fish:

Fajna wyprawa... czekamy na więcej fotek i szczegółów :)

Szerokości :)

Odnośnik do komentarza

Powkładałem jeszcze pare fotek , chyba są w tym linku.

http://imageshack.us/photo/my-images/19/imageucy.jpg/

Filmy bedą dopiero po powrocie do domu :-(

Dzięki Mariuszowi jedna jest widoczna , ja jednak nie mogę tego zrobić telefonem.

Powiem tylko tyle- Niezapomniane wrażenia. :-0

Szczerze polecam odwiedzenie Czarnogóry , ale tylko i wyłącznie skuterem!

Odnośnik do komentarza

Jarku super foty, chyba wycieczka udana ... ja dzis o 12-stej ruszam na Lago Maggiore z Magdalena ( Cannobio ) ale tylko na weekend bo czasu malo :-( wam jeszcze udanego powrotu

Odnośnik do komentarza

Jarku Twoje Linki nie dzialaja :-( a moze tylko u mnie ??? super ze dotarles do domu szczesliwie , ja w zeszlym tygodniu wybralem Lago Maggiore a jutro ruszam na Karaiby jak wroce to sie zdzwonimy moze jeszcze cos razem zakrecimy ?????

Jestem wylaczony do 5 wrzesnia z wszelkiego ON !!!

Pozdrawiam

Miro

Odnośnik do komentarza

Czekamy na dokladna relacje, dzieki za fajny zwiastun.

Czy mozesz podac przyblizone koszty takiego wyjazdu, jakie dokumenty sa potrzebne (wiza, ubezpieczenie, itp).

Dzieki za info

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...