Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pośmigajmy


marecki

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Od ostatniego wspólnego śmigania - rajdu kocich gór już troche wody upłyneło - może gdzieś w ten weekend się wybierzemy??

Wszelkie propozycje mile widziane. mi pasuje i niedziela i sobota, w przypadku braku chętnych i tak śmigam :msn-cry:

dodano:

a może to jest propozycja - rajd podobny do R.K.G.

http://www.bobrowy.riders.pl/

rajd jest w sobote

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • papcioch

    36

  • marecki

    23

  • smarciu

    19

  • macieklew

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Wygląda interesująco, znaczy się włączam myślenie. Z noclegiem w opcji namiotowej? Bo wracać po dniu tułaczki to chyba nie bardzo? Taki mały survival - zaczynam się nakręcać.

A tak już przy okazji. Powiedz mi drogi Marku, jak mógłbym skopiować od Ciebie zdjęcia z kociej wycieczki?

Odnośnik do komentarza

Witam Panów, jako nowy w tym gronie, chciałbym się dołączyć, ale w ten weekend mam już zaplanowany. Jeśli w tygodniu po południu zdarzyłby się jakiś mini wypad w okolicę to się piszę ;)

Pozdrawiam,

M

Odnośnik do komentarza

Wygląda interesująco, znaczy się włączam myślenie. Z noclegiem w opcji namiotowej? Bo wracać po dniu tułaczki to chyba nie bardzo? Taki mały survival - zaczynam się nakręcać.

A tak już przy okazji. Powiedz mi drogi Marku, jak mógłbym skopiować od Ciebie zdjęcia z kociej wycieczki?

Hej ja z pewnoscia nie bede nocowal

a co do zdjec to nie widze problemu, jak gdzies razem smigniemy to wezme pendrive'a lub lapciaka aby przegrac albo przeslij mi na pm adres e-mail to wyśle.

Odnośnik do komentarza

Qrcze, Papcioszku, pompa paliwa nie dojechała jeszcze ( ponoś w Italii upały straszne, może im się autostrady rozpuściły ), a na 125 mam dylemat....

Odnośnik do komentarza

Maciek. Dasz radę, a jak nie to sznurek wezmę i poćwiczymy holowanie. Na liście widzę wpisaną aprillę 125 więc ktoś zaufał mocy silnika:).

Dzięki za turecką X7 :clapping:. Widzę, że się nie nudziłeś, a może tam mieliby pompy w okazyjnej cenie?

A nasz MISIOOOO mocno śpi....

Odnośnik do komentarza

No to starczy pitolenia i proponuje miejsce zbiorki kolo McDonaldsa/Stacji BP na Karkonoskiej.Godz. 8.00 wyjazd,

więc trzeba być chwile wcześniej - wypuszczanie na rajd zaczyna się o 10.00 więc powinniśmy zdążyć.

Proszę o potwierdzenie wyjazdu gdyż startuje się parami dwa motocykle jako jedna załoga - co bym wiedział czy można na kogoś liczyć :clapping:

Odnośnik do komentarza

Jednak nie wybiorę się na bobry, ale życzę powodzenia. Za dużo jeżdżenia jak na jeden dzień i za mało spałem ostatnio aby się nadwyrężać.

Odnośnik do komentarza

ja jestem otwarty na propozycje w sobote popołudniu lub w niedziele

niestety nie bardzo wiem gdzie sie wybrac

co do tamy to jeszcze nie wiem jak z czasem będzie za tydzien

Odnośnik do komentarza

Nie chce się podmawiać, ale Lucjan dawno przy grillu nie stała, może by tak jakieś spotkanko ????? U mnie raczej nie ma warunków na Lesnickim TBSie, ale jakieś pomysły lokalizacyjne mile widziane-pogoda wymarzona :clapping:

Odnośnik do komentarza

Panowie jaka trasa na Dolny Śląsk weekendowo, spacerowo, 300km/dzień, z noclegiem, z plecaczkiem?

Jakem ludność napływowa ze wschodu nie znam sie na tutejszej topografii, rysie historycznym, ani świadomości pięknych zakątków i 2oo-tras nie mam, więc prośba o propozycje, najlepiej linków z googlemaps z konkretną trasą i regionalnymi cudami do zwiedzania, noclegami, jadłodajniami. ponieważ jadę z piękniejszym plecaczkiem, to raczej spacerowo, na spokojnie, nie koniecznie najtańszym kosztem :)

Przykładowa traska:

http://goo.gl/maps/mtWT

Atrakcje: Jasenik - ośrodek Prissnitz, możliwy nocleg

Droga do Sumperk - zarąbiste serpentyny i przewyższenia, jechałem tam autem i zachwycałem się trasą i widokami, dobr jakość dróg.

Sumperk - znalazłem tam fajną knajpę niedaleko jedynego Centrum Handlowego

Trasa do Stroni Śląskich przez góry, bliżej mi nie znana.

W okolicach podziemne miasto do zwiedzania, sztolnie. Możliwy nocleg, dużo ośrodków, niedrogo.

Powrót na Wrocław

W sumie ok 400km w zależności od opcji noclegowych, na 2-3 dni.

Proszę o sugestie, propozycje dróg dojazdowych.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza

Organizuję grupę wypadową na Czechy z Wrocławia w dniach 11-12 sierpnia (weekend) trasą mniej wiecej taką:

http://goo.gl/maps/XoWs

Proszę przejechać z bliska palcem po mapie, żeby zobaczyć, że ta trasa choć blisko to będzie bardzo fajna. Jeździłem tamtędy autem do Sumperk, a przelot dalej przez góry do Kotliny jest ogólnie polecany na stronach o moto wycieczkach.

Tempo spacerowe, asfaltowo, można wziąć plecaczki :)

Planujemy zwiedzanie podziemnego miasta w niedzielne południe, ale nie ma przymusu zwiedzania.

Jak ktoś ma ochotę sie przyłaczyć to poić i siodłać rumaki i zapraszamy :)

Na razie jest nas dwóch, tzn oprócz mnie będzie wojtazzz75 z Bydgoszczy.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza

A oto kolejna propozycja trasy na 1-dniowy wypad (ok. 160 km)

http://goo.gl/maps/ZhzHy

Część od Scinawy do Wro przetestowałem dzisiaj i typowo skuterowa nawierzchnia, dobrej jakości asfalty (miedzy wioskami 100kmh lekko), fajne winkle, może ze 4 km jest kostki miejscami. Fajne lasy i jest gdzie się zatrzymać na jedzonko w drodze.

Naprawdę polecam, urokliwa trasa i zapach lasu podczas jazdy na moto, jak dla mnie super!

Drogi 336 i 341 nie testowałem, ale może ktoś tamtędy jechał?

Najlepiej przed południem jechać na północ-zachód, w południe przerwa na strawę, a po południu powrót ze słońcem na plecach na płd-wsch.

pozdr!

Odnośnik do komentarza

Jestem do dyspozycji i w sobotę i w niedzielę.

Tylko to ja bym wolał się gdzieś przejechać zamiast dosmażać przy ogniu. Meteo mówi, że ma ciut dmuchać w dni wolne. to może by tak wpaść TU - Borzygniew albo TU - Uraz i zmienić asfalt na wodę i odrobinę zaszaleć? A grillowanie ewentualnie wieczorem, albo w trakcie jak się sprzęt zabierze.

To jak dziewczęta i chłopczęta? Umawiamy się?

Odnośnik do komentarza

papcioch , miałem na gross-rossen jechac ale może skusze się na Twoją propozycje , dawaj konkrety, to pomyślim

Odnośnik do komentarza

Na weekend 4-5.08 odpadam. Będę testował szlaki wodne i pojazdy zasilane energią wiatru. Ale później to czemu nie. Może ze Smarciem w Czechy?

Odnośnik do komentarza

Zapraszam :) bedzie nas 3-4 sprzęty :fireman2: a trasa rewelka :mad2:

11-13.08:

Wrocław przez Jasenik, Sumperk dalej górami przez Pieklo, Nachod, Trutnov, Upę, przełęcz, Kowary, Kamienną Górę, Walim, Zagórze Sląskie i na Wro.

Jest to ok.550km/11,5h samej jazdy.

Planujemy 2 noclegi po drodze jak nam wypadnie, tempo dostosowane do uczestników.

Trasy to asfalty głównie, trochę podjazdów i widoków. Jedynie odcinek Sumperk-Trutnov nie jest objechany, reszta znana i lubiana. Zapraszam usmiech.gif

Odnośnik do komentarza

Moi Drodzy, a co myślicie o takiej trasie na jutro :)

A) http://goo.gl/maps/Tvkie jechał może kto?

albo tej:

B http://goo.gl/maps/5TEfQ ?

Wyjazd jutro przed południem, co szybsi wrócą na kolacje, co wolniejsi mogą przenocować za 9 euro w jakiejś czeskiej chacie.

Jak coś to potwierdzenia wrzucać na forum i zbiórka na BP na Karkonoskiej na parkingu z tyłu za stacją, ok. 9:30.

Pogoda ma być motocyklowa, bo w niedzielę już ma padać znowu: http://www.yr.no/place/Poland/Lower_Silesia/Wrocław/

Do zobaczenia, kto da radę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...