Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia po VIII Ogólnopolskim Zlocie Maxi Skuterowym BURGMANIA 2012


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patryk

    7

  • Saper

    7

  • krzysiu

    6

  • Karolina

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Tak Jarku to prawda Pani Marta pokazała kawał dobrej roboty . Po tej górze z tym aparatem biegała jak kozica i strzelała fotki . A tak na serio warto też napisać że fotki na których jesteśmy jak widać nie były ustawione tylko robione z marszu , widać na nich jacy my jesteśmy otwarci na naszą pasję jeśli chodzi o maksi skutery , zabawę pod każdą postacią i przyjażnie które powinni przetrwać długie długie lata .

Fotki pierwsza liga . :drunk: .

Podziękowania należą się również córce i synowi Joasi którzy swoją pomocą byli wsparciem w biurze zlotowym , co można było osobiście zaobserwować w trakcie rejestracji na zlocie w Żywcu .

Ci co nie było im dane tam się pokazać niech żałują i oglądają fotki .

Po prostu SZACUN wielki .

Odnośnik do komentarza

Fajne zdjęcia. Niestety nie byłem na całej imprezie ale klimat czuć...

Mam nadzieję że za rok czas będzie po mojej stronie

Choć bliżej jak do Żywca już nie będziemy mieli...

Odnośnik do komentarza

Mam wreszcie chwilę czasu :chinese: .

Krótko i zwięźle: Dzięki wielkie Organizatorom zlotu Burgmanii w Zywcu, zabawa była przednia :clapping: .

PS. A Lucjan to po prostu Grillmeister :) .

grill-instructor-t-shirt--grillgott--grillmeister.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Powróciłem do domu i chciałbym podziękować za wspaniałą zabawę wszystkim obecnym na naszym flagowym zlocie

Organizacja wzorowa :clapping: :clapping: :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Już myślałem, że zdjęcia się skończyły, a tu Marta przesłała mi kolejną partię:

..........................Niedziela....................................................Burgmaniątka

IMG_9593.JPG burgmani%C4%85tka%20okladka.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Skleciłem na biegu i wyszedł taki tenteges... :msn-wink:

[media=]

[/media]

Odnośnik do komentarza

Gdy jechałem w jedną stronę, już pod Częstochową zaczął się deszcz i grad. Musiałem schronić się na stacji benzynowej. Potem już było sucho, a nawet ciepło. Za to w samym Żywcu ściana wody. W drodze powrotnej zaliczyłem jeszcze pałac w Pszczynie, bo byłoby grzechem go pominąć. Na zlot zostało wybrane bardzo dobre miejsce. Szkoda, że mimo wszystko zimny czerwiec, ale w ciągu trzech dni wjechać na górę Żar, zwiedzić stary browar i pałac Habsburgów, no i miasto nad zlewem w górach - to naprawdę warto. Zaskoczony byłem też poczęstunkiem. Zawsze jeżdżę tam, gdzie przy okazji można coś zobaczyć, a nie tylko nabić kilometry i zużyć paliwo. Powiem nawet, że tych parę drobiazgów na pamiątkę okazało się przydatne. Gdy wracałem do domu, pod Częstochową dopadła mnie tym razem wichura. Złamał się plastykowy maszt i diabli wzięli flagę. Patryk, dzięki za przysłanie białej (chociaż tegoroczna jest solidniej zrobiona), już wisi na metalowym maszcie i pojedzie ze mną na Zamek w Rynie (szkolenia dla anglistów), a potem na Woodstock Rally i wszędzie gdzie Burgmana poniesie.

Odnośnik do komentarza

"Mam" piękne zdjęcia przedstawiające jedno z miejsc przez nas odwiedzonych: Górę Żar i pod nią Jezoro Międzybrodzkie a to w oddali to Jezioro Żywieckie.

Pewnie się zdziwicie, że byliście tam a nie widzieliście Tego.

Niektórymi ujęciami i szczegółami sam jestem zdziwiony. Byłem tam ze... dobrych i kila i razy a zaskoczyły mnie te zdjęcia z GW.

Poglądajcie sami pod poniższym linkiem:

http://bielskobiala....JECIA_.html?i=0

ja-rek.

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...