Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia po VIII Ogólnopolskim Zlocie Maxi Skuterowym BURGMANIA 2012


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Przypomniałam sobie jeszcze - dziękuję organizatorom za koszulkę dla dzieciaka w jego rozmiarze - to było naprawdę bardzo miłe zaskoczenie - nie spodziewałam się... :)

zdjęcie 347 -> super timing :notworthy:

No faktycznie świetnie kolega uchwycił - i to był właśnie mój strzał... :clapping:

_DSC0504.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patryk

    7

  • Saper

    7

  • krzysiu

    6

  • Karolina

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Zjednoczeni w Burgmanii!

Poniżej zamieszczam video relację z eskorty części Grupy Mazowieckiej – koledzy mieli naprawdę ciężką drogę i dla nich też słowa uznania za determinację.

Pgizi, naprawdę zajefajna realcja z podróży. Identyczną (prawie :notworthy: ) drogę przeżyliśmy z Wrzoniem, Ewą, Areckim i Morwą, tylko, że

nie mieliśmy takiej super "obstawy" która by to sfilmowała :)(( Ale ważne, że wspomnienia pozostają :clapping:

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pgizi, naprawdę zajefajna realcja z podróży. Identyczną (prawie :) ) drogę przeżyliśmy z Wrzoniem, Ewą, Areckim i Morwą, tylko, że

nie mieliśmy takiej super "obstawy" która by to sfilmowała :((( Ale ważne, że wspomnienia pozostają ;)

pzdr

Dzięki. Ja naprawdę jestem pełen podziwu dla determinacji wszystkich Kierowników którzy w takich warunkach bezpiecznie pokonali po kilkaset kilometrów żeby spotkać się z podobnie zkręconymi.

Mam nadzieję, że ten filmik chociaż w części rekompensuje dyskomfort z jakim spotkali się na drodze i będzie miłym wspomnieniem.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim za kolejny wspólnie spedzony czas na zlocie. W szczególności Kisiel Tobie za odstapienie miejsca w pokoju oraz Arkadiuszowi za bezproblemowe wspólne noclegowanie. Oczywiście również Klaudowi za urozmaicenie w Krakowie naszej wspólnej podróży :) .

Niestety ze względów zdrowotnych nie byłem w stanie w pełni korzystać ze wszystkich atrakcji ale i tak jestem zadowolony, że udało mi się dotrzeć, ponieważ mój wyjazd w ostatnim momencie wisiał już na włosku.

Asiu, Patryk Impreza przygotowana naprawdę z dopięciem na przysłowiowy ostatni guzik nawet pomimo niezbyt sprzyjającej aury....

Odnośnik do komentarza

(...)No faktycznie świetnie kolega uchwycił - i to był właśnie mój strzał... ;)

Widzę, że jest spore zainteresowanie najlepszym strzałem na bramkę tego dnia ;) Uchwyciłem sam moment uderzenia w piłkę, ale był tak dynamiczny, że nie wyszło zbyt ostro:

z206.jpg

EDIT

Przy okazji zapytam. W sobotę na zlocie w Żywcu, na terenie ośrodka Dębina był widziany Burgman 650 z rejestracją GD. Przyjechał pod szałas i zaraz odjechał. Kto to?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Abach - zajebiste! ;)

Aż dziw, że nie odleciałam.... :)

Odlatywałaś coś koło 02.30, a 03.00 z drugiego na trzeciego czerwca ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ty Roni już nie bądź taki skrupulatny! :) Lepiej mi powiedz z kim! ;) A tak w ogóle to niemożliwe, bo o 2.15 już spałam. ;)

Odnośnik do komentarza

EDIT

Przy okazji zapytam. W sobotę na zlocie w Żywcu, na terenie ośrodka Dębina był widziany Burgman 650 z rejestracją GD. Przyjechał pod szałas i zaraz odjechał. Kto to?

Przy tej samej okazji zapytam.

Jeżeli mnie oczy nie myliły to widziałem na zlocie - prawdopodobnie Burgmana 650 z tablicą "R1 ZENEK". Pytam, bo chyba z Podkarpacia. Kto to? Chyba, że lokalne piwo mi zaszkodziło, i miałem omamy wzrokowe. W takim razie proszę o wyprowadzenie z błędu.

Odnośnik do komentarza

OK. 2flaga.gif

Wypadało by krótko podsumować moje spotkanie z Burgmanią w Żywcu.

Przede wszystkim ja też dorzucę garść podziękowań do sporego już worka dla naszych organizatorów , Patryka i Joasi.16icon_kiss.gif

Podziękowania również dla naszej Pani fotograf ( Marty) , czy mistrza patelni ( Lucjana ) ,i dla pozostałych zaangażowanych.

Osobiście muszę podziękować moim współlokatorom :

Dario670 że nie chrapał 2gwizd.gif

Pawłowi883 że nie włączał w nocy budzika budzik.gif

i Mirowi71 że nie zwracał w nocy na nic uwagi.0am.gif

Szkoda że Orła nie było w pobliżu.

2smiejsie.gif

Poznałem znowu wielu Interesujących ludzi, a paru znanych wirtualnie , urzeczywistniłem ( przysłowiową piątką )

Nie wytrzymałem :frusty: i pojechałem do Żywca. Byłem tylko 4 godziny, ale dzięki Wam akumulatory naładowałem na maxa. Ale było fajnie Was zobaczyć, chwilę pogadać i kulnąć się nowym Tmaxem. No i wreszcie miałem zaszczyt uścisnąć grabę Jarka_PL ;)

Bawcie się dobrze. Za rok będę z Wami balował :clap:

Cała przyjemność po mojej stronie. witaj.gif

Teraz bez ników bo musiał bym tu wymienić około 120 nazw ....

Wszystkim wam serdeczne dzięki za stworzenie tej przyjacielskiej atmosfery.zwyciestwo.gif

ps.

Foty niedługo

Odnośnik do komentarza

ps.

Foty niedługo

Panie rezyserze, a kiedy film, a kiedy film, Tyś kamerę miał !!!

A może mi się zdawało ?

A na Burgmani w Żywcu urzekło mnie to !!!

2012-06-03-201.jpg

Wszędzie razem z przyjacielem a zarazem żywy autoalarm , szacun !!! Kurczę nie wiem czy poznałem właściciela czy nie. Ale piesek sympatyczny.

Odnośnik do komentarza

Panie rezyserze, a kiedy film, a kiedy film, Tyś kamerę miał !!!

A może mi się zdawało ?

Cierpliwości mój drogi. 0dirol.gif

A tak w ogóle to nie obiecuje że będzie on tak ciekawy jak ta słodko-moto-zoologiczna fotka.01icon_lol2.gif

Odnośnik do komentarza

A tak w ogóle to niemożliwe, bo o 2.15 już spałam. :clap:

Hmmm- o 2.15 spałaś???? bo jak Cie odprowadzalem to ja byłem po 3 u siebie w namiocie- to ja tyle czasu szedłem od Ciebie- Hmmm- czy ja napewno szedłem prosto do namiotu....... :frusty:

Odnośnik do komentarza

Tyle już zostało napisane że pozostaje tylko dołączyć się do podziękowań.

Wielki SZACUN za wysiłek dla Patryka i Joasi i wszystkich łącznie ze sponsorami którzy przyczynili się do zorganizowania Burgmani 2012. ;)

Lucek grill był świetnym pomysłem, dzięki, Pablos dzięki za DJ-owanie i wszystkim z którymi mogłem się pohulać na parkiecie. :(

Imprezę jak zwykle uważam za udaną, jedzenie było naprawdę bardzo dobre.

Karolina dzięki za poranną jajecznice i obiady dzięki którym w początkowych dniach naszego pobytu nie chodziłem niedojedzony. :no:

Będąc już od poniedziałku podczas całego pobytu załapaliśmy się na słońce jak i na deszcz, dzięki miłej pani recepcjonistce którą poznałem w poniedziałek zaliczyłem SPA i to dwukrotnie :clap: , poznałem nowych zapaleńców, spotkałem się ze starymi, może nieudało się ze wszystkimi pogadać i lepiej ich poznać ale tak to już jest na dużych imprezach.

P.s. Abach gdzie nauczyłeś się robić tak dobrze wykadrowane zdjęcia, pełen Szcacun.

Podsumowując do zobaczenia na kolejnych imprezach, gdzie będzie możliwość znowu się spotkać. :frusty:

Odnośnik do komentarza

Przy tej samej okazji zapytam.

Jeżeli mnie oczy nie myliły to widziałem na zlocie - prawdopodobnie Burgmana 650 z tablicą "R1 ZENEK". Pytam, bo chyba z Podkarpacia. Kto to? Chyba, że lokalne piwo mi zaszkodziło, i miałem omamy wzrokowe. W takim razie proszę o wyprowadzenie z błędu.

Saper na pewno dobrze widziałeś ,bo we dwóch nie możemy mieć omamów.

Ja też widziałem takową rejestrację .Wiemy na pewno że był to Zenek,tylko z skąd :lightbulb:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A na Burgmani w Żywcu urzekło mnie to !!!

2012-06-03-201.jpg

Wszędzie razem z przyjacielem a zarazem żywy autoalarm , szacun !!! Kurczę nie wiem czy poznałem właściciela czy nie. Ale piesek sympatyczny.

Arkadiusz o ile dobrze pamiętam ci motonici nie byli w komplecie, ponieważ zawsze podróżują w czwórkę, a w Żywcu byli tylko w trójkę. Brakuje jeszcze jednego pieska.

Odnośnik do komentarza

...Wiemy na pewno że był to Zenek,tylko z skąd :frusty:

Sławek, pokpiliśmy sprawę, mogliśmy Zenka poszukać, i byłaby okazja się poznać i pogadać :lightbulb: , ale w natłoku atrakcji Zlotowych umknęło mi to, i straciliśmy okazję. Ale dobrze, że wiemy, że podkarpatczyków na Zlocie było trzech, a nie dwóch, jak mniemaliśmy. Miejmy nadzieję, że okazja na poznanie jeszcze się trafi.

Z innej beczki, z niecierpliwością czekam na zamieszczenie zdjęć przez "Akredytowaną na Zlocie DOKUMENTALISTKĘ" - Martę. Może być ciekawie, bo wydaje mi się, że Marta zrobiła największą kolekcję zdjęć zlotowych, a zwłaszcza grupowe.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z innej beczki, z niecierpliwością czekam na zamieszczenie zdjęć przez "Akredytowaną na Zlocie DOKUMENTALISTKĘ" - Martę. Może być ciekawie, bo wydaje mi się, że Marta zrobiła największą kolekcję zdjęć zlotowych, a zwłaszcza grupowe.

A ja to śię trochę boję tych zdjęć bo na parkiecie wyginałem się jak porażony prądem :lightbulb:

Odnośnik do komentarza

A ja to śię trochę boję tych zdjęć bo na parkiecie wyginałem się jak porażony prądem :)

Oj, tam, oj tam. Arturo, ważne, że widziałeś jak się demontuje lewy boczek SW-T :lightbulb::frusty:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Sławek, pokpiliśmy sprawę, mogliśmy Zenka poszukać, i byłaby okazja się poznać i pogadać :lightbulb:

Saper, Sławek okazja bedzie jak co roku na Burgmani :frusty:

Ja jestem ze Stalowej Woli, ale na codzień mieszkam w Krakowie. Jeśli będziecie w okolicach Krk to zapraszam.

Co do zlotu to było Super. Organizatorom dziękowalem osobiscie, Lucjanowi tylko za super grilla nie zdazylem podziekowac - dzieki Lucek Szacun Wielki :) Fartuszek pasowal zarąbiaszczo :chair:

Teraz trzeba czekac na kolejna Burgmanie :blush:

Odnośnik do komentarza

Z poślizgiem, ale szczerze: wielkie podziękowania dla Organizatorów (bo choć decyzja w ostatniej chwili i tylko na jedną noc, to nikt do mnie nie strzelał :pimp:) No i raz jeszcze podziękowania dla Corleone (droga bez przygód byłaby równie ciekawa, jak niemiecka komedia :clapping:) Arkadiusza (za ten "mój kawałek podłogi" i procentowe powitanie :D) oraz ekipy, z którą miałem okazję spędzić ten krótki czas w Żywcu. Za rok będzie lepiej i dłużej, a jak ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Właśnie dostałem od Marty pierwszą partię zdjęć w tematycznych blokach:

......Burgmania 2012 - wstęp ..............Impreza w szałasie..........................Wyjazd na Górę Żar

OKLADKA_ROWER.JPG IMG_8850.1.JPG GRUPOWE.JPG

Kolejne zdjęcia to Browar

IMG_9811.JPG

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...