Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wiek użytkowników skuterów.


dr.big

Ile masz lat?  

262 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    3

  • stapoz

    2

  • Kaper

    2

  • Miet

    2

Top użytkownicy w tym temacie

Po zagłosowaniu okazało się że z moich roczników jest Nas najwięcej . Najlepszy wiek do jazdy MAXI!!!!!Pozdrawiam rówieśników .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Załapałem się jeszcze na widełki z 4 z przodu, czyli młodzieniaszek jestem !w00t !OKK :D

Odnośnik do komentarza

No proszę, raptem 3 godzinki i już 40 głosów.

Nie ja jeden wróciłem przed zmierzchem z !scooter

A jaki ładny, niemal Gaussowski rozkład się układa.

Odnośnik do komentarza

Parę głosów a już niespodzianki np. Mariusz Burgi jeszcze mleko pod nosem :D . Worlan na czele peletonu ciekawe czy ktoś go wyprzedzi :)

Odnośnik do komentarza

Po mimo tego co tam papiery mówią , ja tam wciąż czuje się młodo.Jestem pewien że u Nas ta statystyka wyjdzie w porównania do Niemców znacznie niższa - czyli wciąż jesteśmy MŁODZIENIASZKI !scooter :D

Odnośnik do komentarza

Chyba lepiej o roczniki spytać w ankiecie, bo latka lecą a rocznik pozostaje bez zmian. Chociaż ja jeszcze przez jakiś czas przedziału "wyżu demograficznego" nie zmienię :D.

Odnośnik do komentarza

piękny rozkład normalny.. to może jeszcze mediane, i odchylenie st.. da się wyliczyć. I tak jestem młodszy od mojej Oski

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mój wiek jest jeszcze wiekiem produktywnym kiss.gif. Na to chyba nigdy za późno - co Czaro ?

Odnośnik do komentarza

Cholera,załapałem się rocznikowo w dole tabeli! Nie róbcie takich ankiet, bo mnie zdołujecie.Pozdrowionka dla młodzieży!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...