Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I znowu SPONTANICZNIE


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

Na pogotowiu strwierdzili pekniecie lewej żuchwy, w szpitalu gdzie mnie odesłano nie potwierdzili choć tomograf w WAM nie dzialał ale badał mnie dobry specjalista którego znam sprzed roku i mu ufam wiec skonczyło sie na powierzchownym rozcięciu i sporej opuchliźnie.

Odnośnik do komentarza

W czwartek pojechalismy na kebaba do Pabianic a potem po lasach przy kolumnie i wjechałem w kałuże i zaliczyłem glebe. Kierownica uderzyła mnie w podbródek ot i cale zdarzenie rozciecie i chyba nic wiecej. Ale jak pech to pech znowu sierpien wywrotka jak w zeszłym roku.

Odnośnik do komentarza

U nas teraz pada, według prognoz koło południa możemy startować. Tylko gdzie się spotkamy? My jeździmy przez Szadek, lepsza droga, przez Aleksandrów jest fatalna.

Odnośnik do komentarza

W czwartek pojechalismy na kebaba do Pabianic a potem po lasach przy kolumnie i wjechałem w kałuże i zaliczyłem glebe. Kierownica uderzyła mnie w podbródek ot i cale zdarzenie rozciecie i chyba nic wiecej. Ale jak pech to pech znowu sierpien wywrotka jak w zeszłym roku.

No to przykra sprawa - wracaj chłopie szybko do zdrowia!!!

My jeździmy przez Szadek, lepsza droga, przez Aleksandrów jest fatalna.

Maciek, Ty mi tu nie rób negatywnej reklamy dla Aleksandrowa - tu drogi lepsze niż w Łodzi, a zła nawierzchnia jest już kilka km dalej :-)

Odnośnik do komentarza

Ja już w domu , Eliza ,Ronin dzięki za sympatycznie spędzoną niedzielę oraz za indiańskie tańce...Volviaki jeśli na zapiekanki to TYLKO do Was...tzn. do Poddębic.

Odnośnik do komentarza

My oblecielismu Olsztyn , Mragowo , Warszawa starówka i super kebaby na Grójeckiej 20. W sumie 4 dni super wekend

Ciesu dzieki jako jeden z niewielu za zainteresowanie moim zdrówkiem Moja pani powiedziała ze w sierpniu nie wolno wsiadac mi na moto Coż chyba cos w tym jest

Ja urodziłem sie w sierpniu, matka urodziła sie w sierpniu córka urodziła sie w sierpniu, ojciec zmarł w sierpniu matka zmarła w sierpniu cholera co w tym chyba siedzi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...