Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I znowu SPONTANICZNIE


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz to przyjedz do mnie to pozakładamy

jak co daj znać to zrobię większe zakupy by do rana starczyło.

No pochwal się co tam nawyczyniałeś.

Odnośnik do komentarza

Kurde, jak bym wiedział wcześniej, to bym wpadł ale mam interes, więc kiedyś może spot na małą rzeźbę?

Może byśmy sprawdzili ładowanie u Ciebie i na próbę podmienili regulator, żeby zobaczyć, czy u mnie się uspokoi?

Odnośnik do komentarza

Proponuje dokończyć Szczyrk.

To są tylko propozycje- Jeruzalem , Kłodawa , Kazimierz Dolny , Sandomierz , Wieliczka, Oświęcim , Kraków

A maże być też ZOO w Wrocławiu.

Odnośnik do komentarza

Proponuje dokończyć Szczyrk.

To są tylko propozycje- Jeruzalem , Kłodawa , Kazimierz Dolny , Sandomierz , Wieliczka, Oświęcim , Kraków

A maże być też ZOO w Wrocławiu.

Jestem za, ale czy bedzie czas na zoo?

Odnośnik do komentarza

Piknik W Tuszynie

Piknik Motocyklowy "Na Młynku".

Impreza organizowana przez Grupę Motocyklową "Czerwina Bandera". Impreza planowana na 19.09.2015. Rozpoczynamy mszą w Parafii Św. Krzysztofa w Tuszyn Lesie o godz. 15:00 (poświęcenie okolicznych motocykli). Następnie paradą z pod kościoła ruszamy na pobliski Młynek gdzie przy wspólnym ognisku będziemy mogli najeść się do syta. Organizator gwarantuje prowiant (kiełbasa, kaszanka, smalec domowej roboty z ogórem, kawę herbatę), pozostałe we własnym zakresie. Ośrodek udostępnia swój bar, który tego dnia będzie czynny i dostępny dla przyjezdnych gości (również dla tych którzy tego dnia nie prowadzą pojazdów).

Na bieżąco będziemy informować o realizacji planowanego przedsięwzięcia.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zmotoryzowanych. Do zobaczenia na miejscu - Grupa Czerwona Bandera

A Romario siedzi cicho jak mysz pod miotla :hammer:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...