Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Bramki pomiaru średniego prędkości Lutomiersk - Szadek


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Info od znajomego.

"Niestety już działają. Kolega dostał 500zł + 10pkt karnych za odcinek z Lutomierska do Szadku. Średnia prędkość 130km/h.

Pozdrawiam"

Sytuacja miala miejsce w ubieglym tygodniu. Minely zaledwie trzy dni od pomiaru do wezwania na komende.

Odnośnik do komentarza

Jechal puchą.

O ile kamerki na trasach wylotowych np. z Wa-wy ustawione sa tylko i wylacznie z przodu.

Po sztuce na kazdy pas, o tyle te na waskich dwukierunkowych drogach niby tez lapia z przodu ale

Nie wiedomo jaka tam optyka siedzi i czy kamerka ustawiona na jadacych z przeciwka

nie siegnie tylnej rejestracji bzyka. Czas pokaze.

Odnośnik do komentarza

Hmmm, jak to działa? W sensie na jakiej podstawie?

Na A1, jak się leci Grudziądz - obwodnica to nawet na kwitkach jest napisane, że mierzą średni czas przejazdu, ale nie jest to podstawą do jakichkolwiek kar.

Te kamerki "sa inne"?

Nie dość że foto/videoradary to jeszcze to :P

Odnośnik do komentarza

Poszperałem w sieci i znalazłem to:

cały tekst

Projekt jest wdrażany przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi i współfinansowany w 85% z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na lata 2007 - 2013, w ramach Priorytetu I - Infrastruktura transportowa, Działanie I.5 - Inteligentne systemy transportu.

Wartość projektu to ponad 9 524 256,78 zł, a wykonanie planowane jest do 30.09.2011 r.

Będzie to drugi taki projekt w Polsce. Dotychczas podobne rozwiązanie wdrożono jedynie we Wrocławiu.

Odnośnik do komentarza

voj-ciach nie ma co tu panikować jak na razie.

Ten tekst co przytoczyłeś moim zdaniem dotyczy jedynie przewarzonych i przeciążonych 4oo > 3.t

Jeśli zaś chodzi o 2oo to jeszcze sprawa w powijakach - ledwo zdążyli z VIATOLLem

Odnośnik do komentarza

Witam !!!

Powiem Wam, że niestety musimy się do tego przyzwyczajać powoli, wszystkie fotoradary przejmuje ITD, jak to nazwali by odciążyć Policję, a oni zrobią zdjęcia (tzn. natłuką ich ile się da) i przesyłają do Policji by rozliczali delikwentów. To jest pomoc. !placz1 !placz1 !placz1

A ja taką pomoc mam ei24dupa.gif

Odnośnik do komentarza

GRinKU !vampire , jedynie przytoczyłem suchy tekst :lol:

Czy będzie wstanie łapać 2oo, tego jeszcze nie wiemy. System powstał by ochronić nasze drogi przed rozjeżdżeniem, a jednym z wielu dokonywanych pomiarów jest pomiar prędkości. Mobilki pewnie zaczną omijać miejsca dokonywania pomiarów, a koszta utrzymania punktów pomiarowych i tak zarządca będzie musiał ponieść. Zacznie szukać kasy na utrzymanie u kierowców puszek.

(miało być tak pięknie,a wyszło jak zawsze)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...