Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia po VII zlocie Burgmanii


marcin62

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Pokazała się relacja ze zlotu w naszej Malborskiej TV

Pozdrawiam Siemik

HA HA HA...

no nie wytrzymam :D :D :D w 1:15 gdzieś tak koło wsłuchajcie się w tło ;) a jednak słychać... Siemiku pokaż... (tylko wtajemniczeni wiedzą o co kaman :P).

a tak ogólnie to przypomniałem sobie o zdjęciach robionych aparatem ;)

DRUGA PORCJA FOTEK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Teraz wiadomo dlaczego ta muzyczka w tle żeby nie było słychać,:D ale - mimo muzyki można wyciągnąć słuchem co ma siemik pokazać. Filmik bardzo fajny. dziękówki za link do obejrzenia.

p.s. a ktoś wie już czy będzie udostępnione to zdjęcie grupowe z lotniska? żeby sobie ściągnąć i wywołać?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wreszcie i mi udało się przebrnąć przez kilkaset fotek ze zlotu.

Zapraszam do mojej galerii: Burgmania 2011 Arecki.

Kilka fotek na zachętę :) :

M@rkiz: "Lucjan to nie jest alkomat" ;),

DSCN2520.JPG

Przybyli krzyżacy z .... Poznania.

DSCN2627.JPG

"Piłeś - nie chodź"

DSCN2650.JPG

"Siemik pokaż ......."

DSCN2693.JPG

"Siemik, spadaj stąd i nie zasłaniaj"

DSCN2779.JPG

Z Migiem w tle.

DSCN2825.JPG

"Burgmania - Plebania"

DSCN2890.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No dobra, więcej już was moimi filmikami zanudzać nie będę.

Ale popatrzcie się jeszcze choć raz na ten ostatni, pliiiiss.

Strasznie długo się męczyłem, żeby go poskładać, bo komp kilkukrotnie zdecydowanie zaprotestował przy prawie gotowym produkcie :);)

Ale do rzeczy, filmik jest

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Chwilę to potrwało ale już JEST!

Relacja z VII Ogólnopolskiego Zlotu Burgmania 2011 dostępna na stronie głownej.

Zapraszamy !tut

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przeglądając pliki w telefonie znalazłem takie oto cuuudo.

Mario pod myjnią samoobsługową w Malborku tuninguje swój wygląd na okoliczność wjazdu na teren zlotowiska.

Wiadomo .... Mario + Vespa = lans

:)

mario%20vespa.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zaległości ciąg dalszy :

Siemik szkoda gadać organizacja, atrakcje, pogoda, rewelka !OKK ( wypad na lotnisko to chyba z myślą o mnie !YES ) i jeszcze miałeś czas żeby mi zorganizować koło na powrót !piwko szacun :) . Grzesiek podziękuj jeszcze raz koledze za koło !scooter ( szybka wymiana !OK i mogłem wracać się bawić !piwko !OK )

pozdrawiamy Migu i Halina

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zaległości ciąg dalszy :

Siemik szkoda gadać organizacja, atrakcje, pogoda, rewelka !OKK ( wypad na lotnisko to chyba z myślą o mnie !YES ) i jeszcze miałeś czas żeby mi zorganizować koło na powrót !piwko szacun :) . Grzesiek podziękuj jeszcze raz koledze za koło !scooter ( szybka wymiana !OK i mogłem wracać się bawić !piwko !OK )

pozdrawiamy Migu i Halina

Do tej pory wspomina ta szybką naprawę. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To był Mega Zlot... Ciekawe czy Lębork dorówna Malborkowi... Szkoda że mnie nie będzie, bo już brak urlopu niestety :)

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy Lębork dorówna Malborkowi...

W Lęborku będzie ciekawie jak wszędzie gdzie są Burgmaniaki, natomiast na pewno nie dorówna pod kątem ilości uczestników.

Ale siee pojedzie i się zobaczy !winkiss

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, zlot w Lęborku powraca po ośmioletniej przerwie i, wydaje mi się, że musi zdobyć najpierw "renomę", bo tak na prawdę, poza paroma osobami, nikt go z dawnych czasów nie zna.

Czyli jedziemy tam jako tak zwani "testerzy" :) , ja ze swojej strony wiem jaką formę oba zloty prezentują i śmiem twierdzić, że zlotów prezentujących taką formę jak Malbork, za takie pieniądze jest naprawdę niewiele.

A Lębork dopiero pokaże swoje możliwości i potencjał na przyszłość i ja trzymam za to kciuki :) . W przyszłości przynajmniej dwa zloty skuterowe są jak najbardziej na miejscu. Zwłaszcza po pustce w kalendarzu, jaka powstała po Stegnie.

Odnośnik do komentarza
DSCN4961.JPGAle naszło na wspominki? :gathering: Ten Koleś podobno dostał nagrodę za apstynęcje wystarczy spojrzeć, co on zażywa jak te ………………a.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...