Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia po VII zlocie Burgmanii


marcin62

Rekomendowane odpowiedzi

Siemikowi wielkie podziękowania za zorganizowanie najazdu na Malbork oraz całej Jego grupie wsparcia !OK !OK .

Zabawa przednia !piwko !TAZ , atmosfera przemiła a towarzystwo !scooter !scooter jak zwykle nic dodać

nic ująć. Aby więcej takich spotkań.

P.S. powrót 7 do domu masakra !sciana ale całe szczęście, że w doborowym towarzystwie !scooter .

Odnośnik do komentarza

Ja nie mogę ale piękna parada. Trochę Was tam było ;) Super, że wszyscy wrócili szczęśliwie do domu. Fotki i filmy zajefajne !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to mogę już wrzucić filmiki z parady !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter

Z OSiRu na zamek

Z zamku na lotnisko

Jak dopracuję resztę to jeszcze podrzucę.

endżoj

Odnośnik do komentarza

Siemik było osobiście, teraz elektronicznie whist jak zwykle stanąłeś na wysokości zadnia, atrakcji było co niemiara yes.gif , miejsce i pogoda były idealne, po prostu czad cheers.gif

Dzięki wszystkim którzy byli zaangażowani i pomagali w zorganizowanie tak zacnej imprezy, dzięki Markizowi za jazdę na elektryku zabawa przednia, dzięki chłopakom z Kymco za możliwość przetestowania i porównania 3 maszyn, podziękowania również dla służb wojskowych i policyjnych oraz wszystkich sponsorów że przyczynili się do zapewnienia nam nie tylko rozrywki ale również bezpieczeństwa.

Krótko podsumowując, impreza udana, fajnie było znowu was spotkać, co prawda nie dało się ze wszystkimi pogadać, ale może będzie taka okazja przy innych spotkaniach scooter.gifscooter.gif

Odnośnik do komentarza

I w końcu w domu, dzięki wszystkim za mile spędzony czas i podroż !scooter !OKK . Dzięki Siemikowi i organizatorom za super imprezę !OKK .

Odnośnik do komentarza

Dzięki za super zlocik, Siemik wielki szacun dla ciebie i dla całej ekipy organizatorów, było naprawdę !OKK

Nie wiem i nie chcę wiedzieć, kto ma takie WIELKIE układy na GÓRZE i pochytał tak wspaniałą pogodę, która nam podkreśliła miło spędzony czas w tak miłym i licznym gronie burgmaniaków.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podziękowania :

- dla całej grupy śląskiej oraz reszty zlotowiczów za mile spędzony czas,

- dla Ani i Roniego za super gościnkę w drodze powrotnej,

- dla Pawła883 za !scooter, WIELKIE DZIĘKI chłopie.

Pozdrawiam

Lion

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki dla organizatora !OKK było mega,super,zajefajnie !OK

P.S.Worlan !piwko to moja sprawka,wiesz za co :)

Nie mogłam cię znaleść więc pozwoliłam sobie zostawić je na twoim !scooter pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Mogę śmiało powiedzieć że zaocznie zlot Burgmanii zaliczony. !YES

Dzisiaj to już trzeci wieczór jak jestem dzięki waszym fotom w Malborku.

Strzałeczka dla ich autorów .

Dzięki tym fotom i filmom , nieobecni mogli być obecni.

Jak na razie to już na zdjęciach rozpoznaje dwóch naczelnych , Marynarza , no i oczywiście Siemika. Pozostali to niestety tylko Nicki.

ps. Bigu fajna katana !

Odnośnik do komentarza

(...)Bigu fajna katana !

Jak sie dobrze przyjrzysz wszystkim fotom, to zobaczysz, ze skory w weza strazackiego starczylo na 2 takie kurtalki :lol: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chciałbym podziękować wszystkim za kolejne spotkanie i wspólnie spędzone chwile , oraz Siemikowi i Spółce za włożone serce i dusze w przygotowanie tej imprezy . Oto kilka zdjęć mojej produkcji :)Naduś

Odnośnik do komentarza

Podziękowania dla wszystkich uczestników !OKK

Szczególnie dla Siemika i Jego ekipy organizacyjnej !YES

Wspaniała impreza, super spotkania ... za mało czasu :)

Oby więcej takich imprez !OK

Mały wkład w dokumentację TUTAJ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czy mozna by bylo wystawic do sciagniecia fotke z lotniska, jakos nie potrafie jej sciagnac.

Fotka z lotniska i kilka innych cz 2 Naduś 2

Odnośnik do komentarza

My z Anią wczoraj wieczorem wrociliśmy, było superowo wielkie podziekowania dla organizatorow uczestników i całej Grupy Śląsk oraz Miro 71 za towarzyszenie w trasie !piwko

Juz niedługo krotka relacja z naszej trasy którą pokonaliśmy z moim plecaczkiem:)

Odnośnik do komentarza

Ja tez sie melduje wlasnie wrocilem poznym popoludniem .... Stan licznika 3898Km

Pierwsza Burgmania zaliczona !!!

Szacunek dla Organizatorow a w szczegolnosci podziekowania Grupie Slask, ktora moglem dzieki Pawle poznac i przekrecic pare kilometrow z nimi.

Bawce ze nie porysowala mi rejestracji ....

Joasi za olejek .....

Pawlowi za prace jako Przewodnik po grupie ...

Krostofowi i Ani za wspolna jazde do Swinoujscia

i calej grupie za zaje(fajna) atmosfere jak i w czasie jazdy tak i na miejscu

Pozdrawiam

Miro

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam

Szczęśliwie dotarliśmy z Elą w poniedzialk. Dzięki dla Siemika i calego towarzystwa.

Bylem wczoraj u Przemka. Jest już w domu. Oby postępy byly w leczeniu takie jak do tej pory, aż milo. Poza tym okazalo się , że major , który wital nas na lotnisku to brat cioteczny Przemka

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziękuję Siemikowi,MariuszBurgi'emu,Werci,dr.big'owi,Sylwi z córcią, Lucjan73'owi, Asi, Julce, Marysi, Dizel'owi, Anecie,Fundi'emu, Sławce, Arecki'emu, czaro69'owi, Adzie, Wrzonio'wi,Ewik'owi, Więckowi z synem, Mareczkowi, magdusce, pHre4ker'wi, Orzechowi, Orzechówce i Oliwce, Spince, Bargaczowi i Eli, Ombre, Violi, Jarkowi.sz, Małgosi, BrYhu, Worlanowi, Wojteckiemu, radiologowi, miki, krzytrowi, Agnieszce, Pawłowi883, Toony, . Gośce, grzegorzowi76, Antoniaczkowi, Maji, Marynarzowi, Bobasowi, działkowcowi, Drekowi, Asi, Roniemu, Ani, Abachowi, Smerfetce, Zybexowi, Majkelowi, Romeo, Gosiek, Enkowi, Joasi70, Marcinowi, Lucynie, Biletefce, Bilety, 22hubertowi, Justynie, stiopie, Patrykowi, Valdiemu, Molowi, morwie37, Ali, michalu'u, Burgermanowi, Oldze, Michu'wi, Joli, ptaku'owi, Dziadkowi, Babci, robsonowi, szuwarkowi, Meduzie, skrobiemu, Zenkowi, Agacie, Gumiśkowi, Upiórowi, piootrowi, Arkadiuszowi, Iwonie, Tomekgdz'owi, Marzence, tomektt'owi, Kucharzowi, Kucharynce, Lionowi, misiooowi, Ewelince, GInKU'owi, szorstkiemu, Kazi'owi, Marioli, damianibeata, Beacie, Klaud'owi, Adze, radiemu, oakowskyemu, Forestowi, Pijawce, Mirce, Pidżamowi, Pajakowi, DIAMANDA2002owi, GrzechoCnikowi, drzewo, Uli, BIBA'owi, Ostremu, Orciowi, Kisielowi, o.eMKa, pawelneos'owi, zdunowi13m, pazdziochowi, Markowi1, Mamuśce, Grzegorzowi, Rawence, Lamusowi, daro, Kristofowi, Ani, Pawłowi, Migu'owi, Halice, ja-rek'owi, waw, Niuniowi, PrzemoSTowi, Mirowi71, Kasik, Plebanowi, m@rkizowi, wooferaiowi, Trynka, ciochinowi, Kasieńce, Woody'emu, klafowi, Adze, andrewowi, Awie63, Babci Joli, Pawłowi, Tomiemu, Krzyżakowi, Baltonie, LWfilipowi, Corleone7, Jordanowi, Karo-Lince, voy-ciachowi, Radiemu23, Iwie, ArtChowi, doniowi, Agatcie, Cappo, Asi, Dragosowi, Bafce, Dzięgielowi, Jack Warcraftowi, Zegarowi, Marcinowi62, MarcinowiG, daszek'owi, Treborowi, Grzechu, oyooyowi, Marysi, Żabie, Kamilowi, tomcrackowi, Groszkowi, Dance, Darkowi, xmarcinxkowi, Karolinie, Ogryzek'owi, Mario, Bartheezowi5, Moplicowi, Maki, Limmpowi1, Darkowi, Żabie, Sławkowi, Cyfrze i wszystkim, których nie wymieniłem za świetną zabawę na podzamczu Malborskiego Zamku.

P.S. Spotkania z Wami są zawsze wielką radością dla mnie. Pozdrawiam i do zobaczenia na bieszczadzkich szlakach....

P.S.II. Cieszę się, że Kymcuś dotarł szczęśliwie do Szczecina bez wycieków. Każda sprzęciora ma kiedyś okres - ważne żeby długo nie trwał...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...