Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia po VII zlocie Burgmanii


marcin62

Rekomendowane odpowiedzi

No my niestety jeszcze w drodze . Jantar to naprawdę fajne miejsce . Fotki z wypadu nad Baltyk z grupa śląska pojawia się po powrocie do Wa-wy . Siemik może Cie odwiedzimy w drodze powrotnej .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja z Wercią, z towarzystwem Kiśla a od Płońska także Michalu- dotarliśmy do domu wczoraj o 16stej. W sumie ścieżka była ok... tylko klima nam nawaliła i było ciut przyciepło :(

O samym zlocie można by pisać baaaardzo długo... ale nie ma co przynudzać. Każdy wie, że było rewelacyjnie a super pogoda tylko spotęgowała pozytywne doznania !OKK Tym razem miałem więcej czasu na rozmowy z Bracią skuterową co starałem się skrzętnie wykorzystać !w00t

Słowa uznania dla Siemika, Sylwii i całej Waszej rodziny za pomoc przy zlocie. Ja przed organizowanymi zlotami nie śpię tydzień wcześniej... W/g informacji jakie uzyskałem, Siemik nie spał już miesiąc "przed" !TAZ . Grzesiu... szacun !OKK

Wypada także podziękować w tym miejscu włodarzom miasta Malbork, Klafowi, Policji i wszystkim tym, którzy pomogli w uatrakcyjnieniu imprezy.

Podziękowania dla sponsorów nagród oraz wszystkim tym, którzy owe nagrody pomogli pozyskać. Koło fortuny miało chyba największe obłożenie... oczywiście zaraz po kateringu !OKK

Dziękuje także wszystkim przybyłym, tym poznanym i tym z którymi nie zdążyłem zamienić słowa !OKK

*Burgmania 2011* :unsure:

Pierwszy z brzegu filmik. Reżyserka słaba !w00t ale obiekty :unsure:

Odnośnik do komentarza

Podziękowania dla Siemika i wszystkich którzy przyczynili się do organizacji tak perfekcyjnej imprezy. !OKK

Dziękuję też wszystkim zlotowiczom za wspólnie spędzone chwile.

Do zobaczenia podczas następnych okazji.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Parada maxi skuterowa ulicami Malborka>>>

Odnośnik do komentarza

Witam, szczęśliwy powrót do domu z małą awarią kolegi na helixie,o 16 w Płocku,podziękowania dla Siemika i organizatorów za super zlocik,za atrakcje ,fajne jazdy skuterami to do Markiza i chłopaków z kymco ,super ludzie na zlocie,atmosfera i ogólnie wszystko wypada tylko czekać na inne tak super imprezy dziekuję !placz1

Odnośnik do komentarza

I nasz trojca dotarla do domu czoraj wieczorem ok. 21.

Podroz przyjemna, impreza udana - tylko pogratuloac tym, co paluchy w organizacji macali!

JackDaniels - dzieki za mila i spokojna podroz przez wiekszosc trasy ;) Mam tutaj kilka twoich gratow - daj na PW adres to wysle albo podjade ;P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

MY!!!

Brać Warmińsko- Mazurska

Chcielibyśmy podziękować wszystkim za tak wspaniałą imprę pt. BURGMANIA 2011 a w szczególności SIEMIKOWI oraz jego rodzinie za takie przygotowanie zlotu, oczywiście ojcu DEREKTOROWI za utworzenie Forum które zrzesza tylu fanów skuterów (bez niego by tego nie było) ,no i oczywiście wszystkim Burgmaniakom za tak wspaniałą imprezę.Ja do dziś nie mogę dojść do siebie-ROBSON, KRZYŚURBAN , BARTHEEZ wy wiecie o co chodzi !!!

Była to 1 moja impreza i obiecuję że nie ostatnia.

Aha Pozdrawiam Brać Kujawsko-Pomorską - jesteście zajefajni.

Niech się nie Martwią ,niech poczekają , bo już być może niedługo w EŁKU NA BURGMANI zawitają !!!!!thumbup.gif

BOBAS Ełk pisze się krótko ale pamięta długo.

Do nastnepnego obaczyska.crybaby.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Imprezka fajna,organizacja perfekcyjna,wycieczka bez przygód.Zdjęcia wkleje lada moment ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Na lotnisku stał nawet myśliwiec z nalepką Burgmanii:

Nalepka na "godzinie drugiej" od łokcia Mariusza ;)

IMG_0554.JPG

!OKK

Reszta zdjęciówek TUTAJ

Marna jakość, bo robione srajfonem, ale zawsze jakaś pamiątka... :(

pzdr

Odnośnik do komentarza

I mnie sie udalo kilka fotek zauploadowac. Format pomniejszony znacznie. Jak ktoras komus sie podoba - info na PW to przesle w pelnych 10MPix (2-5MB/sztuka):

Marlborg 2011 - Burgmania fotki wybrane ocenzuroane

Wszelkie podobienstwo osob na zdjeciach do prawdziwych jest przypadkowo zamierzone, zdjecia sa pozowane i wykonane w studiu fotograficznym. Podczas sesji zadnemu zwierzeciu nie stala sie krzywda.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I mnie sie udalo kilka fotek zauploadowac. Format pomniejszony znacznie. Jak ktoras komus sie podoba - info na PW to przesle w pelnych 10MPix (2-5MB/sztuka):

Marlborg 2011 - Burgmania fotki wybrane ocenzuroane

Ale niestety nie działa ten link

edit:już działa. dzięki

Odnośnik do komentarza

Wielkie Podziękowania dla Siemika i wszystkich tych, którzy włączyli się w organizację tegorocznej Burgmanii !OKK Kolejny udany zlot, ogrom wrażeń i nowych znajomości.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Serdeczne podziękowania za kolejny udany zlot. Wielki szacun dla organizatorów tego spotkania i do zobaczyska. Już nie długo !piwko

Odnośnik do komentarza

O drodze do domu nie będę wspominał, bo to wstyd… , że tak blisko...

Przy tej odległości jedyna zaleta, to logistyczna możliwość dotarcia Hexagonem zamiast Silverem, których i tak spodziewanie było dużo !scooter

Z mojego punktu widzenia zlot bardzo udany. Bardzo mi się podobało i nie tylko mi, wystarczy spojrzeć na uśmiechnięte twarze na zdjęciach. Nie wiem czym jeszcze można zaskoczyć zlotowiczów. Siemik podniósł poprzeczkę bardzo wysoko, chwała mu za to. Wielkie dzięki za trud i wytrwałość w organizacji i zapięciu wszystkiego na ostatni guzik. Wszystkim osobom i instytucjom wspomagającym przedsięwzięcie - ogromny szacun! !OKK

Dziękuję wszystkim zlotowiczom za sympatyczne spotkanie, miłe konwersacje i doskonałą zabawę !piwko

Dziękuję M@rkizowi za możliwość wypróbowania Vectrix’a i za... inne rzeczy :(

Dziękuję Kolegom z Motorlandu za to, że mogłem w końcu spróbować jazdy na „dużych kołach” - Kymco People 300i, świetny sprzęt !OKK

Aaa, bym zapomniał, Robertowi i Mariuszowi dzięki za czwartkową pizzę, w życiu się tak nie objadłem, burczało mi w brzuchu całą noc. Koledzy….. !guns

Tradycyjnie kilka zdjęć:

Królowie… :(

DSC_0645.jpg

“Masz coś do Zacnych??” :(

DSC_0484.jpg

Za “Listę Orzecha” !winkiss

zDSC_0122.jpg

Resztę zdjęć znajdziecie tu:

Wersja skrócona dla niecierpliwych NADUŚ

Wersja pełna dla wytrwałych NADUŚ

Do następnego... !V

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Królowie… :(

DSC_0645.jpg

Zacne... !w00t

20110603469.jpg

Aaa, bym zapomniał, Robertowi i Mariuszowi dzięki za czwartkową pizzę, w życiu się tak nie objadłem, burczało mi w brzuchu całą noc. Koledzy….. !guns

Moją też zjadł, dostałem tylko wersję dla emeryta (Worlan pamiętasz?)- sam karton :(

Zresztą sam widziałeś ile on zjada pierogów... ma spust :(:P;)

Odnośnik do komentarza

Zamiast dziekowac, ze Was od niej uratowalem, a naprawde niedobra byla !vampire ... to teraz takie cos !placz1 ...

PS. A pierogi male byly i wodniste, to musialem ich kilka wiecej przekąsic :( ...

Przynajmniej Worlan mnie podbudowal i zgodnie stwierdzil, ze GP800 to najlepszy skuter, nawet koszulke od niego na ta okazje dostalem !piwko .

Odnośnik do komentarza

W imieniu swym oraz przecudownej mej małżonki chiałbym wyrazić jak największy wyrazy podziwu dla kunsztu organizacyjnego. Bogaty program atrakcyj sprawił że noce były zbyt krótkie.

Zatem dziękuję i innym co na koniach swych pod mury Malborka przybyli tworząc tym samym magiczne przeżycia niezapomniane.

Z szacunkiem wielkim

Ombre i Viola

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wielki szacun dla Siemika za tak wspaniałą impreze. Zlocik super i ta pogoda. Jeszcze raz wielkie podziękowania thumbup.gif

Odnośnik do komentarza

Podziękowania Siemikom i Malborkowi.

Kolegom z w-m i kujaw.

Dopiero teraz czuję się na siłach po bujnej zabawie do rana i jutro mogę już wracać do pracy.

Do następnego jakiegoś razu, ale już bez szaleństw.

Odnośnik do komentarza

My rówież dziękujemy za super spotkanie. Było świetnie, moc wrażeń pozostaje !winkiss . Jak dziś odpowiadałem na pytanie "co wy macie na tych zlotach?" to, aż mi w ustach zaschło.... i kolejka i straż, i jazdy testowe, i pokazy rycerskie, i zamek i modele samolotów latały i parada i migi na lotnisku i (...) i jeden chłop to zorganizował !OKK

Siemik dzięki za super spotkanie. !tut

Dzięki dla Anetki i Dizla za intensywny trening przed burgmaniowy !piwko

Odnośnik do komentarza

Z lekkim opóźnieniem, choć wyjechać musialem chyba jako pierwszy (stanowczo za wcześnie, ale cóż zrobić - mam Szefa, z którym lepiej nie zadzierać :( ).

Szacun Full!

Siemik - Tyś jest Gość co się zowie. Burgmaniaki zaś jako już drzewiej bywało to brać (i sióstrć - bo to parytety i ...ównouprawnienie) przed którą czapki z głów!

Jednem słowem DZIĘKI!

A kto nie był, ten... 'wódki nie pił' :( :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...