Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia po VII zlocie Burgmanii


marcin62

Rekomendowane odpowiedzi

Od 3 godzin w domku. Mały ruch na drodze także dotarłem w 7 godzin.

Siemiku i Sylwia - zlot super - myślę, że nawet turbodymoman by się zawstydził :rolleyes:

Pozdrawiam Was oraz Wszystkich z którymi miałem okazję się znów spotkać oraz poznać nowych zakręconych maximaniaków.

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pierwsza część Grupy Śląskiej już na miejscu.

Wielkie dzięki dla Organizatorów za wspaniału zlot i miłe spotkanie. Wszystkim uczestnikom dziękuję w super atmosferę, jedyną w swoim rodzaju, która może zdażyć się tylko na Burgmanii - dzięki przewspaniałym Burgmaniakom.

Koledze Siemikowi DZIĘKUJĘ !OKK Należy Ci się Pochwała z wpisaniem do akt !OKK Wszystko było super do tego stopnia, że nie miałem nawet czasy robić zdjęć, ale jakieś wystawię jak tylko trochę ochłonę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

i ja też już w domu, o 20.30 moje maleństwo zaparkowało w garażu

dzięki wszystkim za miłe chwile na Burgmanii, Siemik wielki szacun za zorganizowanie tej imprezy

a moim towarzyszom podróży dziekuję za spokojny powrót

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dotarliśmy do domku. Dzięki za wspaniałe chwile !piwko i Super towarzystwo.

Wielkie podziękowania dla Siemika za organizację-Mistrzostwo !tut

Ps.Podziękowania dla towarzyszy podróży !OK i rakietu :rolleyes:

Valdi i Molo

Odnośnik do komentarza

To moja pierwsza burgmania i chyba dlatego tak w piątek zaparkowałem :rolleyes: !scooter !czary . Muszę powiedzieć, że jestem pod WIELKIM wrażeniem skali tego przedsięwzięcia. Szacunek dla Siemika oraz dla wszystkich którzy pomagali w organizacji imprezy. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników. Ja z ekipą wróciliśmy sobie tempem spacerowym do W-wy o 16:30 z godzinną przerwą nad jeziorkiem w Iławie.

Odnośnik do komentarza

Arkadiusze, dopiero teraz w domku, no i Arkadiusz już !holiday !holiday !holiday , więc nie będę dziś dużo pisał, ale podziękowania dla Siemika, Siemiczki, i Wszystkich biorących udział w organizacji imprezy, po prostu brak słów, było super, parada po prostu SUPER !!!

Fotki jutro,... w tym temacie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Również dotarłem do do domciu... Wybrałem drogę na Gdańsk i później wzdłuż wybrzeża, może trochę wolniejsza, ale stan dróg o niebo lepszy i lekka bryza znad morza była, choć i tak przydrożne termometry pokazywały temperatury - powietrza 32.2 st.C / temp, przy drodze - 56.3 st.C. Ale moje załadowane 125ccm dało radę. Kurtkę zdjąłem, bo nie mogłem wyrobić na słońcu, co pokarało mnie "spaleniem" łapek od rękawic po rękawki koszulki :rolleyes:

Szacun dla organizatorów za to, że udało się tyle różnych imprez, gadżetów, posiłków... uruchomić w jednym czasie i bez zgrzytów... Dla mnie potęga !OK

Padam na ryjek, ale może uda mi się w najbliższym czasie sklecić jakiś filmik na YouTube z tego, co udało mi się zapisać.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dotarłem wprawdzie ok. 15.30 do domu, ale dopiero teraz jest chwila żeby coś skrobnąć.

Siemik, super impreza. Pierwsze wrażenia usłyszałeś wczoraj w nocy i uważam, że nie ma w nich żadnej przesady !OKK .

Podziękowania dla wszyskich uczestników i towarzyszy podróży w obie strony.

Fotki muszę dopiero "przetrawić" tak żeby nie zamęczyć ogladajacych ;):rolleyes: .

ps. Worlan, mogę użyć wiadomej fotki w konkursie?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Od 21;00już w domu,dzięki organizatorom i uczestnikom za super zabawę.

ps.Roni i Ania podziękujcie mamusi za super pizze.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My z Karoliną przyjechaliśmy już parę godzin temu scooter.gifscooter.gif i katamaran. Rozpakowani po podróży, kąpiel i inne rzeczy były pierwsze holiday.gif

Grzesiu jak juz mówiłem osobiście do Ciebie tak teraz napisze. Impreza czadowa, wprowadziłeś powiew świeżości przez różnorodność atrakcji. Mam nadzieje że kolejne Burgmanię będą tak samo ekscytujące i fajne jak ta przygotowana przez Ciebie i przez innych którzy Ci pomogli. Wiadomo wiele osób pomagało - pod kątem "upominków" i pozostałych rzeczy.

Ja już z niecierpliwością czekam na Mierzeje i kolejną biesiadę organizowaną przez Siemika cheers.gif

Naprawdę jestem bardzo zadowolony że mogłem was znów zobaczyć i nie tylko. Pozdrawiam wszystkich Burgmaniaków, z którymi nie było mi dane się pożegnać.thumbup.gif

Kolejna Burgmania i żal było wracać. Ale przyjechałem we wtorek „pierwszy” i dziś pojechałem „ostatni” :unsure: aż się przykro robiło jak się wyjechało za ośrodek a w głowie świadomość powrotu do domu :unsure:

Aaaaa bym zapomniał Tomekgdz przedwczoraj i dziś promował dzień trzeźwości i to nie są żarty i na paradę też pojechał z Marzenkąthumbup.gifthumbup.gif ale dobry chłopina thumbup1.gif

Odnośnik do komentarza

Ja też melduję szczęśliwe przybycie po 600 km. do domciu

I po pierwsze dziękuje Siemikowi i wszystkim zaangażowanym w organizację fajnej imprezy. Parada, miejsce, pogoda, towarzystwo super thumbup.gif

A po drugie i to niestety nie jest miłe :(

Podziękowania dla ZŁODZIEJA

Przykro mi o tym pisać ale fakt jest faktem że znalazła się jakaś szuja która ukradła mi tempomat z manetki gazu

Nie chodzi o kawałek plastyku czy o 40 złotych co jest wart ale o fakt że znajdzie się jeszcze ktoś co łakomi się na cudze mienie :unsure:

Dla ZŁODZIEJA

Życzenia: obyś się tym udławił, niech Cię przeczyści drutem kolczastym, oby Cię śnieg spalił i cycek makaronem obrósł :unsure:

Mam nadzieję że to jest jedyna niemiła informacja, ja i tak będę bardzo miło wspominał BURGMANIĘ 2011

Pozdrawiam Tony

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Razem z Orzechem dotarliśmy przed 19tą szczęściwie do domu via Mrągowo.

Dzięki za wspólne kulanko.

Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Zlotu WIELKIE DZIĘKI!

Kolegom Siemika, na ich błyskających machinach, szacunek za oprawę i nadzór nad paradą.

Wszystkim uczestnikom ukłony do następnego spotkania.

Fotki są TUTAJ a filmik też będzie jak obrobię.

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To moja pierwsza burgmania i chyba dlatego tak w piątek zaparkowałem......

Fakt, Corleone dałeś ciała

127.JPG

, ale za to na następnej Burgmani będzie git :unsure:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Po zwiedzaniu zamku i spokojnej jeździe dotarliśnmy do domu około 20.

Zlot Burgmanii każdy jest wspaniały, ten również taki był.

Wielki szacun dla Siemika, bo własciwie sam z pomocą swoich bliskich go zorganizował (ukłony do samej zemii).

Atrakcje, którymi nas obdarował były niespotykane, niesamowite i wspaniałe.

Od tego pamiętnego weekendu Malbork już nie jest Malborkiem ale zmienia nazwę na Siemikburg.

SDC14378.JPG

Burgamaniakom nie bedę dziękował ponieważ tak jak zawsze byliście cudowni i było wielką przyjemnością spotkać się z Wami po raz kolejny.

A tu Fotki

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My również dopiero co wróciliśmy.

Dojechaliśmy już bez przygód, chu***a odstawiona !vampire .

Podziękowania dla Siemika za świetną organizację zlotu.

Niestety nie w pełni mogliśmy brać w nim udział !placz1 .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...