Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia po VII zlocie Burgmanii


marcin62

Rekomendowane odpowiedzi

My też w domku

Siemik dzięki za super ZLOT.

Przekaż proszę też serdeczne podziękowania kolegom Policjantom za sprawne przeprowadzenie naszej Parady !scooter !scooter Wielki Szacun !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Noooo... my też już w domku. Impreza zaczepista, wielkie podziękowania dla Siemika ogarnięcie tematu burgmanii, a wszystkim innym za super zabawę.

Roni i Ania.

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki za mega zajefajną impreze - Siemik szacun .

Ja z Anetą już dawno w domu ale po podróży nie miałem siły nic skrobnąć :)

Maja i Krzysztof dzięki za miłe spotkanie !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No i Zenek dotarl wreszcie do domku. A tak właściwie to godzinkę temu. Traska bezproblemowa, tylko działająca klima by się przydała :) . Dzieki za super zlot i tylko mogę powiedzieć, że szkoda że to już koniec !placz

Odnośnik do komentarza

Wielkie podziękowanie za organizacje wspaniałej imprezy Siemikowi pomocnikom policjantom darczyńcom. Wielki szacun :P

Nie ma do czego się przyczepić. Wielkie brawa

Dzięki Markiz za przejażczkę Vectrixiem !scooter

Magduska dzięki za użyczenie kasku :)

Do zobaczenia pozdrawia

Szuwarek Meduza i Szymon

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Melduje że o 17-ej ,,ZACNA,, dowiozła mnie do domu !scooter bez przygód !OKK

SIEMIK - dla ciebie chłopie WIELKI SZACUN !tut za organizację Burgmanii

Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki za wszystko

Odnośnik do komentarza

Dzieki za super impreze szkoda tylko ze nie mogłem zostać na noc no ale cóż

Siemik i wszyscy którzy pracowali przy tej mega imprezie pełen szacun za organizacje

Byle do następnej Burgmanii

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość radiolog

Ja też bezpiecznie od 13 w domu, tyłek nap....a, ale było warto jechać ponad 1000 km w obie strony i spędzić te parę dni z bracią maxi i osobiście poznać osoby znane tylko z nicka.

Wielki szacun, dla Siemika i pomocników, bez pomocy których nie byłoby tak miło.

Parada niezapomniana, zwłaszcza motyw z mijaniem się maxi zmierzających w przeciwne kierunki.

Do następnego.....

Odnośnik do komentarza

siem wszystkim.... :) właśnie dotarłem cało i szczęśliwie !OK

jak na pierwszy muj taki zlot to było czaderowoskuterowo ......przede wszystkim podziękowania dla organizatorów !OKK !OKK !OKK zlot był w deche no i pogoda też........POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Honda dowiozła mnie szczęśliwie do domu.

SIEMIK dzięki za Super zorganizowany zlot !OKK

Pozdrawiam Trebor !OK

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy z Julką, jako debiutanci, za przemiłe przyjęcie !piwko, czuliśmy się z Wami, jakbyśmy znali się od zawsze !OKK . Szczególne podziękowania dla Siemika, Sylwii i współorganizatorów za ciężką robotę, jaką wykonaliście, ale efekt był doskonały !tut . Do zobaczenia na kolejnej BURGMANII. !scooter

Odnośnik do komentarza

Grześ, super robota !OKK

Się mi bardzo podobało.

Niech nie gada, niech ....... :)

Super było po roku zobaczyć wielu z Was.

To bardzo miłe.

Odnośnik do komentarza

O Dzięki Mareczku za fotki choć jeden się zlitował nad nie obecnymi. !jump

Więcej fotek tych wieczornych mniej ostrych też :)

Odnośnik do komentarza

Ja też już w domu po niespiesznej podróży, w towarzystwie Trebora, przez lasy i pagórki. Chciało by się tak jeszcze... !YES

Podziękowania dla Siemika i jego ekipy za tak wspaniałe zjawisko! !OKK

Uściski!

Odnośnik do komentarza

Właśnie i ja wlazłem do domu w tej chwili...

Po pierwsze chciałem jeszcze raz podziękować szczególnie 2 osobom :

Siemikowi - no chyba wiadomo że za cudowny zlot !scooter !scooter !scooter !

Karo-lince - za zawiezienie i przywiezienie moich 4 liter :P

No i reszcie zlotowiczów za dostarczenie niesamowitych wrażeń :P

aaa... a i chciałem NIE :) podziękować Markizowi ! (on już będzie wiedział za co !bicz ).

Fotki !tut się właśnie uplouad'ują więc dajcie mi jeszcze chwilkę to ogarnę i ten temat :)

Odnośnik do komentarza

Moja pierwsza Burgmania, ale na pewno nie ostatnia.

Dzięki i wielkie brawa dla Organizatora i całej ekipy :)

Podziękowania dla wszystkich z którymi dane było mi podróżować w obie strony i na miejscu super się bawić.

Odnośnik do komentarza

PES dotarł do domciu. Kazi ja już !piwko a ty pewno bujasz się jeszcze do Międzyrzecza hehe. Jakby ktoś się pytał Bałtyk zimny jak zawsze :). Pozdrowienia dla Pajaka i ekipy, którzy zostali nad morzem kontynuując zlot :P. Siemik organizacja top klasa. Wielkie dzięki. Szczególne podziękowania dla kolegi Burgmaniaka, który podwiózł moją żonę do apteki. Wrażenia zostaną na zawsze. Siemik spodziewał się na paradzie max 80 skuterów a Burgmania zaskoczyła Siemika :P

Odnośnik do komentarza

Zlot zakończony pozytywnie na plaży Plusa przy Wisłostradzie !OKK

Siemik i ekipa - wieeelkie dzięki i szacunek.

Kolegom z grupy dojazdowej - dzięki za wspólne kilometry i 'zwiedzanie' Iławy !w00t

Pozdrawiamy, Aga & Klaud

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Melduję powrót swój oraz Zacnej bez strat :rolleyes: .

Już sam nie wiem co pisać, troszku zmęczony jestem, także w skrócie tylko-dzięki wielkie wszystkim za wszystko, no a dla Siemika wielki szacun za ogarnięcie całej imprezy, było !OKK !OKK !OKK .

Odnośnik do komentarza

To ja tez dorzuce sie do podziekowan dla Organizatoro, impreza super. Wielkie dzieki tez dla Markiza za Vetrixy.

Pare fotek tutaj

Specjalnie podziekowania dla Pajaka ktory to udostepnil mi swojego Burka abym mogl dotrzec do Malborka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

UUUUffff... Wyjechałem z Malborka 0 14:00 (trochę zeszło z pakowaniem elektryków) no i 10 min. temu wjechałem do garażu... W drodze powrotnej za Grudziądzem zatrzymało mnie 2 policjantów na Hondach a jechałem tylko 50 km/h w obszarze zabudowanym i to wydało im się podejrzane.... Ale nie musiałem dmuchać...

Wrażenia ? Najbardziej mój "zapracowany" zlot. Przepraszam wszystkich którzy chcieli a nie załapali się na jazdy V. Miałem ograniczone zasoby :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie finansowe, każdy grosz się liczy w mojej rehabilitaji i powrocie do zdrowia, a Orzechowi i GrzechoCinkowi za odwiedziny w szpitalu, jestecie wspaniali, wdzięczny za wszystko Przemek Doktorek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...