Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wystawa BMT w Berlinie


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Info dotyczace tegorocznej, dziewietnastej wystawy BMT w Berlinie.

Czas trwania:

Piatek 12.00 - 20.00

Sobota- Niedziela 09.00 - 18.00

Bilet wstepu: 12 euro

Uczniowie, studenci: 8 euro

Dzieci do lat 15: free

Adres:

Messe Berlin

Eingang Süd / Jafféstraße

S-Bahnhof Messe Süd

Adres strony: KLIK

Odnośnik do komentarza

Nie bylem, ale slyszalem troche o tej imprezie od znajomych... To, ze z roku na rok impreza przyciaga coraz mniej wystawcow i zwiedzajacych bylo juz wiadomo... W tym roku narzekali chyba wszyscy z ktorymi rozmawialem na ten temat, a najbardziej dosadne bylo: "kurcze, poszedlem tam z dziecmi z rana w sobote i pomimo faktu, iz dzieciaki siadaly prawie na kazdym wystawionym moto, po godzinie przeszlismy cala wystawe....".

Hmm, dobrze, ze chociaz dzieci wchodzily za darmo whist .

PS. Fotek w tym roku nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Patrząc przez pryzmat tegorocznych targów moto w Wawie (~30% powierzchni była wolna, gdzie w latach ubiegłych każdy metr był wynajęty już 6 miesięcy wcześniej) i na ogólną sytuację, śmiem twierdzić, że może to być początek końca tego typu imprez. W Wawie największe firmy (czyt. importerzy) muszą wyłożyć za pokazanie się na targach cirka 100 tpln. Najmniejsze stoisko+ koszty to ok 8- 10 tpln.

Z tego co wiem w Berlinie ceny są nieznacznie wyższe.

Ps. Zawsze zostaną imprezy typo motobazar gdzie place są "za groszę" w porównaniu z BMTczy MT Wawa. Wstęp dla odwiedzających/ kupujących 25 vs 10 pln... więc wszyscy będą zadowoleni :lol:

Odnośnik do komentarza

Napiszę w tym temacie, tak więc wystawy BMT w 2012 roku nie było (pierwszy raz od 19 lat!)... dwudziestolecia nie doczekała...

I na razie nie zapowiada się też na wystawę pod koniec zimy (początek wiosny) w roku 2013...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Patrząc przez pryzmat tegorocznych targów moto w Wawie (~30% powierzchni była wolna, gdzie w latach ubiegłych każdy metr był wynajęty już 6 miesięcy wcześniej) i na ogólną sytuację, śmiem twierdzić, że może to być początek końca tego typu imprez.

Napiszę w tym temacie, tak więc wystawy BMT w 2012 roku nie było (pierwszy raz od 19 lat!)

No i wykrakałem :)

Ciekawe jak będzie z targami/ wystawami moto w nadchodzącym sezonie w Polsce. :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W sumie to po co nam te targi jak w klasie maxi wszystko zostało już pokazane i powiedziane

Myślę, że Suzuki będzie chciało pokazać nowego AN 650... to chyba jedyna mocna nowość maxi przyszłego sezonu :)

Odnośnik do komentarza

Pytanie tylko, czy Suzuki Polska znajdzie pieniądze na udział w targach?

Jedyna firma która nie powinna mieć problemów ze znalezieniem kasy na targi to Honda, która z pewnością zechce zaprezentować swoją nową rodzinę 500-tek. Niestety z nowości w klasie maxi to chyba tylko nowe SH 125 ... :)

Odnośnik do komentarza

Dopiszę się tu... Z tego co słyszałem ( a właściwie nie słyszałem :D ), to impreza upadła... Czy będzie w 2015? Raczej nie...

PS. Ale przynajmniej w maju są "Oldtimery" ;) ...

Odnośnik do komentarza

"Wyposzczony" po kilku latach (czterech) nieodbywającej się imprezy jeśli czas pozwoli- zapycham :) ...

Więcej tu -> http://www.berliner-motorrad-tage.de/

Edit: Widzę, że dominować będzie BMW- no ale w końcu tu składa się ich jednoślady... Nie zanosi się za to na "pokaz" Hondy :( i kilku innych...

Jak odwiedzę, to porobię kilka fotek...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...