Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Warszawscy Motomikołaje 2010


Wrzonio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Zostało już dwa tygodnie do Motomikołajków 2010 w Warszawie.

Za Facebookiem cytuję postanowienia grupy organizatorów tegorocznej edycji.

"Trochę więcej o całej Akcji MotoMikołajki.pl:

Wszystko, co uda nam się zebrać będzie przeznaczone na dwa cele – warszawski Domy Dziecka oraz Lenka Ziółkowska (www.pomozlence.pl).

Dla dzieciaków przygotujemy ok. 120 paczek ze słodyczami oraz kosmetyki dla każdego. Dla Lenki będziemy zbierać pieniądze (tylko w ten sposób można zapłacić za jej liczne operacje), dlatego udział w Akcji MotoMikołajki.pl będzie kosztował 20 złotych.

W tej kwocie oczywiście są wszystkie atrakcje tego dnia łącznie z wstępem do klubu Piwnica pod Harendą, gdzie odbędzie się koncert finałowy. A wierzcie mi, że atrakcji dla Mikołajów będzie mnóstwo.

Startujemy 05.12.2010 o godz. 10:00 z Placu Teatralnego. Następnie tłumnie rozdajemy lizaki na Placu Zamkowym (lizaki zapewnione). Odwiedzamy 3 Domy Dziecka, w tym Dom Małego Dziecka na Żoliborzu. Na koniec zapraszamy wszystkich na koncert finałowy w Piwnicy pod Harendą.

W Domach Dziecka planujemy różne atrakcje, m. in. występ chłopaków ze Streetball Project Crew czy pokaz tresury psów. – POSZUKUJEMY OSÓB, KTÓRE POSIADAJĄ WYJĄTKOWE UMIEJĘTNOŚCI, CHCIAŁYBY WYSTĄPIĆ I ZAPREZENTOWAĆ SWOJE ZDOLNOŚCI, albo znają kogoś kto w wyjątkowy sposób zrobiłby show dla dzieci.

Przy Domach Dziecka chcielibyśmy zorganizować poczęstunki dla zziebniętych i głodnych Mikołajów – kawa, herbata, kanapki, kuchnia polowa. – SZUKAMY OSÓB, KTÓRE CHCĄ ZAJĄĆ SIĘ ORGANIZACJĄ POŻYWIENIA DLA MOTOMIKOŁAJÓW.

W związku z faktem, że POTRZEBUJEMY DUŻĄ ILOŚĆ SŁODYCZY poszukujemy osób lub firm, które zechciałyby nas wesprzeć w kwestii słodkości. Obowiązuje tu zupełna dowolność – zbieramy wszystko, co dzieciaki uwielbiają, czyli wszystko co słodkie.

Jeśli ktoś chciałby nam pomóc w kwestii kosmetyków POTRZEBUJEMY „HURTOWYCH” ILOŚCI KOSMETYKÓW – szamponów, odżywek do włosów, żeli pod prysznic, mydeł w płynie, kremów, balsamów, dezodorantów, środków higieny osobistej i środków do golenia. Dokładne ilości podamy w poniedziałek.

Wstępnie informujemy też o potrzebie artykułów dla niemowlaków – pieluch, chusteczek itp. – Tutaj ilości też potwierdzimy w poniedziałek.

A jesli chcesz wspomóc organizację akcji Motomikolajki.pl finansowo – podajemy nr konta:

Dane do przelewu:

Polskie Stowarzyszenie Motocyklistów EWO

ul. Gawota 9H/1 02-830 Warszawa,

nr rach: 29 2130 0004 2001 0515 2590 0001 Volkswagen Bank Polska S. A.

Tytuł przelewu: Motomikolajki"

Tutaj więcej informacji

Motomiko%C5%82aje2009%200061.JPG

Zeszłoroczna ekipa Burgmanii !happybth

Lista chętnych:

1. Wrzonio

2. Ewik

3. Worlan

4. Wookash

5. Krzytro

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak nie sypnie śniegiem, to jadę.

PS. Mariusz, organizuj portki, bo te zeszłoroczne chyba się trochę "rozjechały" !piwko !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Jak nie sypnie śniegiem, to jadę.

PS. Mariusz, organizuj portki, bo te zeszłoroczne chyba się trochę "rozjechały" :lol: !piwko

No właśnie... poczekajmy na prognozy, bo narazie straszą nadejściem zimy :)

Ps. Worlan... Te z zeszłego roku to była porażka... ;) ale nie dawno się przydały... robiły za metariał polerująco- nabłyszczający !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Stroje mikołajowe są w marketach w cenie ok 10-15zł. :blink:

Ostatnio widziałem w Makro w cenie 12 zł.

Odnośnik do komentarza

W tym roku specjalnie sobie wolne od pracy załatwiłem ale pogoda za oknem straszna na skuter !happybth

Pomine już że skuterek w serwisie stoi i chyba ich tam zasypało bo nie dzwonią !happybth

Odnośnik do komentarza

odbyło się spotkanie, na którym omawiany był plan B.

NIEZALEŻNIE OD POGODY - NIE ODWOŁUJEMY ANI NIE PRZENOSIMY AKCJI- zgody na legalny przejazd przez miasto załatwialiśmy od prawie 2 miesięcy - nie da rady tak po prostu przenieść na tydzień po.

Jeżeli chodzi o imprezę w Harendzie - to nie tylko lokal i jego wynajęcie, ale zespół, sztab pracowników, ulotki i plakaty, informacje na forach i stronach www o muzyce.

No i najważniejsze, czyli dzieci, które od miesiąca widzą, że mają wcześniej wrócić z domu, bo jedziemy do nich. To przede wszystkich ich nie chciałabym zawieść.

PLAN B JEST TAKI:

Jeżeli pada śnieg 5 grudnia - zakładamy stroje Św. Mikołajów, wsiadamy do samochodów i spotykamy się o 10:00 na Placu Teatralnym. O godzinie 11:00 ruszamy na Plac Zamkowy spacerkiem, tam odbywa się wszystko tak, jak w zeszłym roku. Po 45 minutach wracamy na Plac Teatralny, wsiadamy do samochodów po jak najwięcej osób i kolumną, z obstawa policji ruszamy do pierwszego Domu Dziecka. Dalej wszystko odbywa się bez zmian, tyle że samochodami.

WSZYSTKO NA 100% OKAŻE SIĘ 5 GRUDNIA RANO, WIĘC POLECAM KAŻDEMU, ABY ZERKNĄŁ NA STRONĘ WWW LUB FORA, GDZIE ZNAJDZIE SIĘ OSTATECZNA DECYZJA.

Pozdrawiam ciepło mimo lego białego, zimnego śniegu dookoła!

Odnośnik do komentarza

Dziś w związku z Moto mikołajami zakupiłem strój oraz wykopałem skuter z parkingu... Jesli jutro odmarźnie mi linka gazu to spotkamy sie na placu teatralnym. Czy burgmaniacy umawiają sie gdzieś wczesniej lub już na miejscu w jakimś miejscu wczesnij umówionym?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zważywszy na pogodę tegoroczny udział :) jest mało realny... przynajmniej ja bastuję !w00t

Postaram się za to przyjechać na Pl. Teatralny i jeśli czas pozwoli, dołączę do pieszej ekipy mikołajowej :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My też niestety mimo wielkiej chęci pasujemy, plan B autem to nietety nie to samo ale na placu teatralnymym pewnie się pojawimy.

Odnośnik do komentarza

Ja odpaliłem skuter ale niestety linka gazu zamarzła... a do tego czujnik swiatła stopu wiec jade samochodem. Do zobaczenia na miejscu. Zanim sie wykopałem ze sniegu to tylko udałomi sie zrobić zdjęcie Mankowi :). Pozdrtawiam

Oto dzielny Maniek ze swoją dziewczyną

3c492070b682eeebmed.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My dotarliśmy wcześniej i rozdawaliśmy lizaki i byliśmy do odjazdu z Placu Zamkowego.

Szacun dla Małego Mańka, który jako jedyny na maxiskuterze (była jeszcze jedna 50) przyjechał na akcję. Chyba powinien zmienić ksywke na "Wielki"

FOTKI

SDC13079.JPG

SDC13070.JPG

Odnośnik do komentarza

Pogoda dopisała, humory również. A najważniejsza i najpiękniejsza w tym wszystkim jest radość dzieci. Tylko pytanie, gdzie podziali się Mikołaje twardziele na maxi? !piwko

Odnośnik do komentarza
Tylko pytanie, gdzie podziali się Mikołaje twardziele na maxi? <_<

Poczułem się wywołany. Sprzętem niestety się w serwisie bawią !piwko !guns

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...