Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Montenegro-ktoś jedzie?


zibi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak pomyślałem,że pojadę na kilka dni(góra7) w okolice Baru,jeśli ktoś jest chętny to zapraszam,tam pełnia lata !scooter Ewentualny wyjazd w ciągu 2tyg.

Odnośnik do komentarza

I stało się :) 18 wrzesien 9 rano,postanowiłem oderwać się od otaczającej rzeczywistości i zrobić parę kilometrów,rzecz jasna gdzieś żeby było słońce i ciepła woda w morzu :) Tym razem zakładam spodnie moto,bo to już w sumie jesień,a droga wiedzie przez góry.Odpalam,jadę,wzmacniam się jadłem i piwem,cykam fotki,podziwiam coraz piękniejsze widoki,obserwuję termometr w burgim,który finalnie dochodzi 30 stopni,co mnie niebywale cieszy,docieram na wybrane miejsce,plażuję się tu i tam,delektuję klimatem i nie tylko,jest dobrze.Zdobywam nowe doświadczenia,że np.burg nie jedzie po piachu i trzeba 3 ludzi do wyciągnięcia z byle zakopki !OKK Wszystko jednak nie trwa długo i trzeba wracać,co jest tym bardziej straszne,bo nie mam miejsca na spakowanie kurtki(dobrze,że spodnie weszły),która w tym klimacie doprowadza mnie do dyskomfortu termicznego !OKK Wracawszy zaliczam jeszcze winkielki na Słowacji między Bańską B. a Martinem i marznę w górskim wieczornym powietrzu; to już po prostu takie ,,zejście na ziemię'' :) Dużo by pisać o samej jeździe,ale zostawiam to każdemu do myślenia,wycieczka rewelacja ;)

Trochę zdjęć,jak zwykle głównie bez patrzenia w wizjer:

http://picasaweb.google.pl/102144583319738.../Montewrzesien#

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Super przejażdżka !OKK ;):)

Żarcie, jak widać zawsze świeże.

A te wieloryby na plaży! a ten pępek w lewym lusterku! a te widoczki !

Ten numer z wkopywaniem b650, żeby stał bez nóżki to nam Krzytro na Zakończeniu Wakacji Skuterowych w Warce pokazywał.

gratki !OKK

PS

też muszę sobie kupić fotoaparat dla leworękich :)

Odnośnik do komentarza

Super zdjecia, super opis!!!!

Jak sie oglada foty ma sie wrazenie jazdy z Toba!!!!

Fajne rzeczy fotografujesz i wartko sie oglada.

pioneczka:)

super wypadzik

pozdro.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Się wzruszyłem ... ostatni raz byłem tam ponad 10lat temu - pewnie sporo się zmieniło.

Kanion Moraczy, Budva, Velika Plaza, Ulcinj - przepiękny kraj

Bajdełej - Trzeba być twardzielem żeby tam pojechać na B650 !OKK

Odnośnik do komentarza

Jazda skuterem tą drogą, gdzie b.często trzeba zmieniać biegi jest znacznie przyjemniejsza niż na moto :) Porównując mój wyjazd motocyklowy i skuterowy napiszę tak:

moto: o ja,kurww......daleko jeszcze,nie no,o w morde...w końcu...żadnej jazdy przez najblizsze dni ;) i ta lewa ręka ,kolana,krocze !OKK

skut: jade se jade,tralala,ale fajno :) ,o jestem już,zaraz się wypakuję i jadę pozwiedzać !OKK

p.s.

GrzechoCnik,mam nadzieję,że nie szukasz chłopaka,bo wychwytujesz moje najdrobniejsze szczegóły :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

P9180169.JPG

P9180212.JPG

bez komentarza... !OKK

Zibi... coś ty za kudłacz sie zrobił... ;);)

Wyprawa !piwko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...