Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypadki i informacje o wypadkach


Rekomendowane odpowiedzi

Temat do wrzucania wszystkich linków na temat wypadków, o wypadkach, zdjęć wypadków, ich opisów, filmów, artykułów i wszelkich innych możliwych informacji dotyczących wypadków.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Policja jest niebezpieczna : LINK

Pewnie koleś miał coś na sumieniu skoro się aż tak przestraszył miśkowozu !zorro

Odnośnik do komentarza

Kurcze nie lubię takich informacji KLIK

Wczoraj o mały włos sam byłbym "przedmiotem" takiego artykułu - tu "pozdrawiam" kierownika corolli, który wymusił mi pierwszeństwo :blink:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Niektore maile mnie wku***ja. Np ten z dziś z godziny 17.44

"Utrudnienia na dk 50 w km 176+300 ( granica m. Góra Kalwaria). Doszło do zderzenia samochodu osobowego z motorem - motocyklista ranny. Ruch wahadłowy kierowany przez policję. Przewidywany czas likwidacji utrudnienia ok. 1 godz."

Lakoniczny a jednak bardzo wymowny.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj Pajak mial dzwona.wypadek

Lezy w szpitalu na Brodnie, rozmawialem z nim dzis ale dosc krotko, chlopak mial problemy z mowieniem, z informacji jakie uzyskalem ma jakies obrazenia wewnetrzne ale jeszce lekarze nie ustalili co i jak. Czeka go cala masa badan aby ustali co mu jest.

Mam nadzieje ze to nic powaznego.

Odnośnik do komentarza

Dzis ok. 14 na drodze Nieporet-Marki mijalam Aprilie (ktoras ze scigaczy) w rowie. Kierownik ranny. Karetki jeszcze na miejsu nie bylo. Za to tirowek cala masa ;/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...