Skocz do zawartości
Forum Burgmania

WAŻNE- Temat dotyczący dublowania kont


ADMINISTRACJA

Rekomendowane odpowiedzi

Administracja forum zamierza w najbliższym czasie usunąć zdublowane dostępy do forum. Wszystkie osoby, które z różnych powodów mają założone więcej niż jedno konto, proszone są o krótki wpis w tym temacie ze wskazaniem, które konto pozostawić.

Okres, który służyć ma wyjaśnieniu tego stanu będzie trwał do 15 czerwca 2010 roku.

Po upływie tego okresu, wszystkie zdublowane dostępy, zarówno te nieaktywne jak i aktywne, których historia nie pozostanie tu wyjaśniona, zostaną nieuchronnie i nieodwracalnie skasowane.

Wszystkie wątpliwości dotyczące tematu kont, prosimy zgłaszać w tym wątku, bez potrzeby wysyłania forumowych prywatnych wiadomości (PM), które nie będą brane pod uwagę.

Kasowanie odbędzie się automatycznie. Prosimy o skontrolowanie ilości swoich kont i ewentualne wpisy w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Kilka lat temu próbowałem się zalogować na Burgmani zainteresowany tematem "Rajd Markiza"('przełom 2006 na 2007). Dostałem odpowiedź e-meil o rejestracji jednak bez zaistnienia na forum jako użytkownik.

Na początku 2008 dokonałem ponownej rejestracji której jestem użytkownikiem.

Jeśli istnieje poprzednia rejestracja to proszę o jej wykasowanie.

Pozdrawiam ADMINISTRACJĘ. J.D.

Odnośnik do komentarza

Chodzi nam przede wszystkim o to, aby wyeliminować sytuacje podobne do dzisiejszej (12.05.2010).

Jak widać, dzisiaj wśród osób obchodzących urodziny są dwie mające po dwa konta. Jest to tylko przykład, bo są też na forum np. 2, 3 lub 4 konta założone z tego samego adresu mailowego i należące do jednej osoby.

Niektóre z nich są zbanowane, ale chcemy na stałe rozwiązać ten problem. W końcu posiadanie więcej niż jednego konta jest na forum zabronione.

Odnośnik do komentarza

Proszę o wykasowanie konta "Marcin!"

Pomimo rejestracji nigdy nie było ono aktywne, dlatego zarejestrowałem się ponownie kilka tygodni póxniej.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Klanger i byłykurier. Zdaje się że to jedna osoba. Niby zbanowani ale widoczni. Takie też???

Weles tyż !OKK

Odnośnik do komentarza

Tak, wiemy, do 15.06 mamy okres przejściowy umożliwiający wskazanie jednego, właściwego konta. Po tym terminie wszystkie zdublowane konta będą po prostu skasowane.

Odnośnik do komentarza

Przypominamy, że pozostało jeszcze 5 dni na zgłoszenie kont do wykasowania. Po tym terminie wszystkie podwójne konta, konta które założone zostały do innych celów zostaną bezpowrotnie skasowane.

Dotyczy to wszystkich powiązanych ze sobą kont (nicków).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...