Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koniec Świata


Gość RobsonNick

Rekomendowane odpowiedzi

Gość RobsonNick

Jak dojedziecie na Konieć Świata w godzinach przedpołudniowych to moge podjechac do Was na spotkanie, abyście pod sama tablicę trafili bez problemu możemy spotkac się w Głuszynie.

Nie mam teraz skutera maxi, obecnie jestem Drag Starowcem:

Mój DragStar

Ale pozostałem wierny co do marki tj. YAMAHA

Niestety pogoda musi być, bo jak bedzie padac to nie jadę, zbyt wiele czyszczenia w moim obecnym moto. :lol:

Odnośnik do komentarza
Tak sobie wymyslam gdzie pojadę w przyszły weekend i mam w planach zwiedzić Amerykę !scooter N50°46'47.49" E17°50'23.45" oraz Węgry !scooter N50°44'33.21" E18°01'02.49" plan jest taki aby zrobić to w ciągu jednego dnia a najlepiej w pare godzin tak w sam raz na sobotniego kolarza ;) .

Polecam mapę śmiesznych miejscowości w Polsce, pewnie każdy znajdzie coś dla siebie.

A może tam :

11082010087.jpg

To na trasie z Garwolina w kierunku siedlec

ale współrzędnych nie mam !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tego miejsca nie polecam, bo można wpaść po uszy !OKK ;);)

7a357c663dd7b499med.jpg

Gdzieś na trasie w Bieszczady.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niestety nastąpiła zmiana planów z przyczyn technicznych . !happybth Mam nadzieję że w czwartek dogramy konkretną datę kiedy tam dotrzemy . !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trzeba odkopać temat , bo trochę się przykurzył . Ciekawe czy w tym roku wreszcie uda mi się tam dotrzeć ?

Koniec Świata N51°32'29.11" E18°18'48.13"

8beb49e1.jpg

Nie wiem jak tam z dojazdem na Koniec Świata Naduś , Naduś 2 , czy po zimie jeszcze zostało kawałek asfaltu ?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak tam z dojazdem na Koniec Świata Naduś , Naduś 2 , czy po zimie jeszcze zostało kawałek asfaltu ?

Błaszki do Złoczew droga zrobiona tak na wysokość Końca Świata ale jechać od Błaszek do Złoczewa to lepiej pchać. Wątek z postami Profesora łezka w oku stanęła.

Odnośnik do komentarza

Dość blisko Końca Świata (w miejscowości Czempisz) znajduje się niezłe gospodarstwo agroturystyczne( http://www.stajniaczempisz.pl/) - można wpaśc,przespać się i wracać. Mieszkam jakieś 45 km stamtąd i mogę zaoferować pomoc w roli przewodnika po pobliskim Kaliszu i jego knajpach !OK Ewentualnie 10 km stamtąd w środku lasu mieszka moja babcia, miejsca na rozbicie namiotu na pewno nie zabraknie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...