Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koniec Świata


Gość RobsonNick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy
ale wspolrzedne wskazuja Cancun w Meksyku  !OKK

Artix Koniec Świata jest bliżej niż myśłisz :)

Na szczęście w kwestii odległości a nie czasu :);)

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mam pytanie czy ktoś z okolic stolicy nie wybiera się tam czasem bo z miłą chęcią bym się przyłączył . ;)

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie czy ktoś z okolic stolicy nie wybiera się tam czasem bo z miłą chęcią bym się przyłączył . :)

No można by coś zorganizować !OKK Wczoraj Toruń, to czemu nie Koniec Świata ;)

Bardzo pokrewne tematy :)

Odnośnik do komentarza
Gość RobsonNick

Polecam to miejsce cisza spokój ta chatka z lewej strony jest chyba opuszczona przez byłych domowników, więc jak ktoś chce z noclegiem to może spróbować tam zamieszkać :D

Nie znam sie, co do przepisów leśnych czy można tam zrobić jakieś ognisko lub grilla, ale piknik, czemu nie.

Jak będzie wyjazd organizowany jakąś większą grupą to dajcie znać podjadę na spotkanie.

Jeśli będą problemy z dojazdem do celu możemy się spotkać w Ostrzeszowie, Grabowie nad Prosną lub w Kraszewicach. Aby było prościej podałem współrzędne ale jak widać nektórzy pojada do Cancun w Meksyku :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
...Aby było prościej podałem współrzędne ale jak widać nektórzy pojada do Cancun w Meksyku :D

Robson bez obrazy ale wpisz te wspolrzedne w google maps, earth i wpisz jeszcze raz N 51.32'29.11" E 18.18'48.13''

ulica Kinic 18 51, 95, Cancún, QROO, Meksyk

ja wiem gdzie jest Koniec Świata ale google nie wie !OKK inna sprawa ze nie lubie auto mapowych koordow

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Eee tam, czepiasz się Artur, wystarczyłoby podać stopnie bez oznaczenia

jednostki albo z oznaczeniem właściwym "°" i znajduje koniec świata

pod lasem w Polsce centralnej (prawie). :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Gość RobsonNick

Robson bez obrazy ale wpisz te wspolrzedne w google maps, earth i wpisz jeszcze raz N 51.32'29.11" E 18.18'48.13''...

Ja się na nikogo nie obrażam ani się z nikogo nie wyśmiewam. Śmieję się tyko z tego gdzie nas mogą nasze pomocne narzędzia wyprowadzić. :D

Powinno być tak: N51°32'29.11" E18°18'48.13"

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mam nadzieję że te namiary są już prawidłowe +51° 32'29.11", +18° 18'48.13'' :D

Odnośnik do komentarza
Eee tam, czepiasz się Artur, wystarczyłoby podać stopnie bez oznaczenia

jednostki albo z oznaczeniem właściwym "°" i znajduje koniec świata

pod lasem w Polsce centralnej (prawie).  ;)

pzdr

A według Mnie nie ma co zmieniac !scooter Najpierw pojedziemy tam gdzie wskazał RobsonNick czyli Koniec Świata a pózniej miejsce wskazane przez Artixa - ulica Kinic 18 51, 95, Cancún, QROO, Meksyk whist !USA

Może to poprostu chodzi o to że każdy świat jest jak kij i ma dwa końce :D !OKK whist

A tak poważnie to też się pisze na wyjazd, zdobyc Koniec Świata :D

Odnośnik do komentarza
Gość RobsonNick

Tak sobie wymyslam gdzie pojadę w przyszły weekend i mam w planach zwiedzić Amerykę !OKK N50°46'47.49" E17°50'23.45" oraz Węgry whist N50°44'33.21" E18°01'02.49" plan jest taki aby zrobić to w ciągu jednego dnia a najlepiej w pare godzin tak w sam raz na sobotniego kolarza :D .

Polecam mapę śmiesznych miejscowości w Polsce, pewnie każdy znajdzie coś dla siebie.

Odnośnik do komentarza

Jak to się mówi: "Gdzie walisz... na Kalisz". W sumie niedaleko. Błaszki mijałem wielokrotnie i nie wiedziałem, że w pobliżu takie cudo. Ale jeszcze coś Wam powiem. Niedaleko jest super bar przydrożny gdzie właścicielka wita przybyszy jak swoją rodzinę. Zawszę tam się zatrzymuję na kiełbaskę własnej roboty. Na stoliku znajdziesz świeży wiejski chleb a jak poprosisz o masło to dostaniesz całą kostkę. Rewelacja. I całość kosztuje bardzo mało. Tam pojawia się tak mało gości, iż każdy sprawia Właścicielce radość. Ostatnio mówiła mi, że widuje tylko stałych klientów, czyli okolicznych rolników, którzy kupują wino marki wino !OKK i to na kredyt. Bar znajduje się na drodze Błaszki - Złoczew tam gdzie na mapie jest las. Jechać powoli droga pamięta ostatni remont za Gierka :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Tak sobie wymyslam gdzie pojadę w przyszły weekend i mam w planach zwiedzić Amerykę :unsure:  N50°46'47.49" E17°50'23.45" oraz Węgry !scooter  N50°44'33.21" E18°01'02.49" plan jest taki aby zrobić to w ciągu jednego dnia a najlepiej w pare godzin tak w sam raz na sobotniego kolarza  <_< .

Polecam mapę śmiesznych miejscowości w Polsce, pewnie każdy znajdzie coś dla siebie.

To całkiem niezły pomysł żeby jechac na koniec świata np przez Amerykę. !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
chodzi o to że każdy świat jest jak kij i ma dwa końce :) !OKK :ph34r:

Nie każdy kij ma dwa końce. Przykładem może być

proca... :)

A odwiedzić Koniec Świata, to bardzo dobry pomysł :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ja byłem na trochę innym końcu świata (Bieszczady):

10.jpg

Niestety ten Koniec Świata to pewnie dopiero za rok . !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Odświeżę temat bo wakacje się kończą a na Koniec Świata nie dojechałem . Czy ktoś jest chętny wyskoczyć tam ze mną w sobotę 04.09.2010 ? !scooter

ps : proponowana trasa Naduś

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...