Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Test Gilery GP800


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, beda przynajmniej 2 sztuki GP800 :lol: . Porownac bedzie mozna nawet sposob "zuzywania" sie skutera, jeden bedzie z przebiegiem kilusetkilometrowym, a drugi kilkunastu tysiecy kilometrow :) .

Odnośnik do komentarza
Tak, beda przynajmniej 2 sztuki GP800 :) . Porownac bedzie mozna

Podobno są zapisy na jazdy próbne / testowanie :):) po uprzedniej wpłacie kaucji za sprzęt. :):P:lol::)

Odnośnik do komentarza

GP800 to fajny miś. :lol:

Lubiącym jazdy próbne polecam próbne w Caferacerze - podobno są jeszcze miejsca.

Do wyboru będą począwszy od wagi lekkiej i niezbyt mocnej:

Hypermotard 796, Monster 1100, Multistrada 1200 i 1198.

W końcu one też mają paski p :) - nawet po dwa każdy.

Odnośnik do komentarza

I tak to "historia zatacza koło" :) i zaczynam rozglądać się za jakąś fajną GP800 :Jumpy: ...

i to jest bardzo dobry pomysł :Jumpy:

Ps.

Wiem ,że Burgerman będzie sprzedawał Twą byłą włoszke :fireman2:

Odnośnik do komentarza

Celuję w coś definitywnie po lifcie, coś max. 2 lata*... Około 5 Tkm...

* chociaż jak znam życie i dostępność tego modelu na rynku, to będzie raczej 3- latek :) , ale 5 Tkm jest nawet dla 3- latka zdecydowanie do dostania.

Nie kupował tego skuta raczej nikt do dojazdów do pracy, a często GP800 stał, bo jakiegoś dziadka po zakupie porażały osiągi jako skuter* i po prostu bał się nim jeździć... Kilka razy przez lata zapoznałem się z takim "scenariuszem" na różnych forach...

* kupił skuter, a dostał GP800 :Jumpy:

Odnośnik do komentarza

To będzie nas więcej Bigu bo ja też już od miesiąca obserwuję GP800, w Niemczech jest mało ale we Włoszech sporo. I właśnie przebiegi mnie dziwią, są sztuki 4letnie z przebiegiem 40-50 tyś. ale są też z 2008r. i przebieg poniżej 10 tyś. już myślałem, że Włosi zaczęli na potęgę kręcić liczniki. Ktoś może napisać coś więcej o tym lifcie, co zmienili i od kiedy?

Odnośnik do komentarza

Na pewno czarne końcówki lag i czarny wachacz, lakierowane plastiki wokół tacho i w przekroku, dodatkowe nakładki na kierę pomiędzy kontrolerami a kierownicą... no i dodatkowe "poprawki" mechaniczne...

Edit: No i zmieniła się paleta kolorów... ubolewam nad brakiem czerwonego, ale po lifcie jeszcze nie widziałem :clapping: ...

Odnośnik do komentarza

Nie kupował tego skuta raczej nikt do dojazdów do pracy, a często GP800 stał, bo jakiegoś dziadka po zakupie porażały osiągi jako skuter* i po prostu bał się nim jeździć... Kilka razy przez lata zapoznałem się z takim "scenariuszem" na różnych forach...

* kupił skuter, a dostał GP800 :clapping:

hehe

Ja swoją Gp800 z 2008r. kupiłem z przebiegiem 17 Tkm , z Niemiec ( wszystkie fv z przeglądów itp. więc przebieg realny )

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do wtajemniczonych, oglądam oferty GP800 z niemieć i Francji i zastanawia mnie rozbieżność w mocy 69 KM, 75KM, a nawet 86, od czego to zależy? Czy może to tylko błąd?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dwa.Jeden główny czerwony z przyciskiem do otwierania kanapy, drugi krótszy z brązową końcówką.Nie wiem czy są jakieś karty kodowe-sprawdzę wieczorem w domu i napisze.

Z mocą jest różnie, myślę że co kraj to inne podają dane.Nie myśl o tym-jak kupisz to i tak będziesz najszybszy.

Odnośnik do komentarza

Swego czasu (przełom 2008/2009) GP800 stało w komisie w "skuterlandzie" na Modlińskiej. To był egzemplarz krajowy i z tego co mówili chłopcy na miejscu to był u nich serwisowany. Wtedy cena była coś koło 30 tys PLN za roczny sprzęt.

No narazie cena zaporowa jak dla mnie :clapping:

Odnośnik do komentarza

GP800 mi sie nie podoba, ale co innego aprilia SRV 850. Obie maja skrzynie cvt wiec naped nadal jest na pasku ale przeniesienie napedu ze sprzegla na kolo jest za pomoca lancucha, ciekawe czemu?.

Odnośnik do komentarza

To w produkcji tańsze i łatwiejsze rozwiązanie. Można też np. jak tmaxy z lat 2001- 2012... Zakapslowane podwójne dwa łańcuchy w kąpieli olejowej. Zaprojektowane na przebiegi, których i tak nie osiągnie jeden silnik :) . A serwis to zaledwie niecały litr oleju przekładniowego.

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, zrobiłem swoim raptem 400 km. i jestem zakochany, super komfortowe zawieszenie, wyważenie, o osiągach już nie wspomnę, jedynie turystyczna szyba GIVI mogłaby być z 5 cm. wyższa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...