Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ogolnopolski Zlot w Stegnie 2005


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

:D !!!Achtung!!!Achtung!!! :D

Gaga ulatwila nam zycie i postawila specjalnie strone dotyczaca samego zlotu. Na stronie opisany jest osrodek(ze zdjeciami), atrakcje zlotowe jak rowniez jest mozliwosc rejestracji uczestnictwa, a sadzac po ankiecie, zapowiadaja sie naprawde ciekawe nagrody :P .

Zlotu tak blisko morza jeszcze nie bylo :P !

Premiera: POKAZ FAJERWERKOW NA PLAZY by Maximus.

Zreszta zerknijcie sami: Strona zlotowa Ogolnopolskiego Zlotu Skuterowego s3m Stegna 26- 28.08.2005

Dla leniwych :D polozenie miejscowosci zlotowej:

Pozycja GPS: N 54°19'42" E 19°06'33"

Mapka-> tu spotykamy sie na zlocie !!!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    17

  • dacja

    11

  • ERMI

    8

  • MAXIMUS

    7

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Temat "podpi?łem" tak, żeby był zawsze widoczny TOP.

Fajnie gaga, że wrzuciła? dokładny opis. Wiele, to wyja?nia a jakiekolwiek pytania będ? zbędne :D .

No to odliczamy teraz dni do Stegny... :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeżeli przewidujecie jakie? pokazy ogni sztucznych to możecie wstępnie mnie zapisać oczywi?cie z arsenałem własnym :angry: .

Odnośnik do komentarza
Jeżeli przewidujecie jakie? pokazy ogni sztucznych to możecie wstępnie mnie zapisać oczywi?cie z arsenałem własnym :angry: .

WOW, sztuczne ognie na plazy? Super pomysl!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
A tu propozycja muzyczna(?!) :) zespolu AFDE :) :

Music 1

Music 2

To chyba cos dla Kefira :) ?

Ratunku... co za dzwięki ;)

Je?li mam być szczery to wole już jazzu posłuchać niż takiej pseudo muzyki...

bleeee :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
dostalam od Ssylwi regulamin Burgmanii.. czy moge sie nim wesprzec przy pisaniu naszego?

No nie wiem tyle piwa poszło przy jego pisaniu;) Udostępnianie praw autorskich bez ww. płynu się nie uda ;). Prawda Artix - współautorze?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ale o so chozi :) Nie przypominam sobie zebym pisal jakis regulamin, a jedynie dawalem wskazowki jak zrobic zeby malym druczkiem kazdy uczestnik np odpowiadal za zbombardowanie Hiroshimy i potwierdzil to autografem :) W kazdym razie przekazuje wszelkie prawa autorskie organizatorowi Stegny w zamian za pifko ;) . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Kamień z serca

Choć podejrzewam, że nasze "ryczenie" do mikrofonu będzie porównywalne do etiud serwowanych przez w/w kapele. ;)

Przynajmniej Ci, którzy nastawiali się na punk rokowe klimaty nie będ? zawiedzeni.

Swoj? drog? to szkoda, że nie będzie żadnej kapeli - tej w Lęborku dało się posłuchać na przykład.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Gaga nie poddawaj sie, to ze paru dziadkom ;) nie podoba sie muza nie znaczy ze chlopaki nie maja sobie pograc. Mi tam sie podobaja, Kefir tez bedzie zachwycony :) Przynajmniej zawsze cos bedzie gralo na ostro, samo brzmienie muzyki bardzo mi sie podoba, a nad wokalem jeszcze popracuja ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam.

Jako? tak mi się smuto zrobiło, że |więtokrzyski Rajd Maxi to ostatnie w tym roku spotkanie z przyjaciółmi.

Wprawdzie Stegnę widziałem już kilka razy, jednak nigdy zza szybki kasku. Dlatego zarezerwowałem już jakie? lokum. Pewnie jak zwykle przyjadę z Marcinem i Pavsonem, a może Jolanta też zechce przyjechać.

Bo niby czemu nie skorzystać z okazji aby jeszcze raz zobaczyć podobnie zakręconych :D .

Pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
:D Szkoda szkoda ża to wypada w wek tak dla Mnie waży żenię się wła?nie 27 .08.2005. Szkoda bo już miałem nadzieję na pierwszy zlot Maxi skuterowy w moim życiu no cuż bend? inne .Życzę wszystkim uczestnikom i uczestniczkom miłej zabawy .
Odnośnik do komentarza
:o Szkoda szkoda ża to wypada w wek tak dla Mnie waży żenię się wła?nie 27 .08.2005. Szkoda bo już miałem nadzieję na pierwszy zlot Maxi skuterowy w moim życiu no cuż bend? inne .Życzę wszystkim uczestnikom i uczestniczkom miłej zabawy .

Stary, slub i przyszla zona moga poczekac :D . Zlot nie :D .

Odnośnik do komentarza

Niestety wizyta na rodzinnym ?lubie wyklucza mój przyjazd do Stegny (pomijam już względy finansowe), ale mam takie pytanko Cappo: jeste? z samego Poznania może, czy gdzie? z "głębi" województwa wielkopolskiego? Byłoby fajno, gdyby? mógł uzupełnić swoje dane w profilu - oczywi?cie nr konta bankowego podawać nie musisz :lol:

Pozdrowionka ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...